Radar Stop

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Natknąłem się dziś na coś w rodzaju anty radaru - powiadamiacza(?) gps o nazwie Radar Stop.
Czy ktoś go testował, ma go lub posiada jakieś opinie na jego temat?
  
 
jak na moje to to nic specjalnego. mozesz w nim zapisac tylko radary stale a przed suszarkami cie nie obroni. wg mnie znacznie lepiej sprawic sobie CB.
  
 
Przed foto radarami nic cię nie ustrzeże, ja kiedyś znalazłem fajna stronkę z radarami i sprawdziłem tam gdzie jeżdżę czy jakis niespodzianek nie ma.
http://www.v10.pl/narzedzia/Fotoradary,3552.html
  
 
Ja uzywam naviexperta. Nie dosc ze mam nawigacje w komorce i to na serio jest nawigacja z adresami itd to jeszcze jest tam info o stacjonarnych fotoradarach, miejscach czestych kontroli drogowych i niebezpiecznych miejscach. Jezdze duzo (okolo 5000 na miecha) i zrobilem juz na naviexpercie okolo 30 tys km (moze wiecej) i jest po prostu super.

Do tego kazdy uzytkownik naviexperta moze podczas jazdy zglaszac fotoradary i radary postawione po porstu danego dnia. Wtedy mi mowi "mozliwy fotoradar".

Najwiekszy plus jest taki ze to naviexpert uatuaniabaze fotoradarow i innych miejsc a kiedy wyzaczasz trase on ja za kazdym razem sciaga z netu wiec wszystko jest zawsze aktualne.

Oczywiscie sa bledy ale ktora navigacja ich nie ma. Niewatpliwa zaleta to cena 99zl za rok uzykowania.

Brzmi jak reklama troche hehe ale na serio nie mam nic z nimi wspolnego jestem tylko zadowolonym userem

pozdrawiam
  
 
Ciekawe urządzenie, niestety nie miałem okazji przetestpowania ale może ktos z kolegów spotkał się z nim i może coś więcej w temacie napisać.
  
 
Dobra nawigacja to podstawa, informuje o stałych radarach, ale stuprocentowo skutecznego narzędzia nie znajdziesz niestety nie ma tak dobrze. Ja osobiście wole CB radio i jeśli już musze przycisnąć wówczas upewniam się na łączach czy nie ma niespodzianek na planowanej trasie.
  
 
Zgadzam się CB radio dużo lepsze, maszyna nigdy nie zastąpi człowieka
  
 
Dobrą opcją jest korzystać np z nawigacji mającej cały czas dostęp do internetu w efekcie czego informuje nas o zmianach czy zdarzeniach jakie zaszły na trasie,w tym również o fotoradarach.