[SCOUPE] Tanie Amortyzatory

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tyl mojego autka strasznie sie buja , nawet jak zjade z kraweznika to tyl ze 3 razy sie pobuja wiem,ze to smieszne nie jest,ale kasy za bardzo teraz niemam i zastanawiam sie czy podejda amorki olejowe za 45zl sztuka na tyl co na allegro sprzedaja, a wymienic tyl to ja sam nawet moge ( chyba moge , jaka w tym trudnosc jest ? podniesc na lewarku samochod i odkrecic stary amorek i wkrecic nowy ? ) Pozdrawiam
  
 
myślę, że nie będziesz zadowolony... ja kupiłem KYB olejowe na tył, tyle że za komplet z przesyłka dałem 276zł...
  
 
Jak jeszcze miałem Fiata Tipo, to założyłem mu takie tanie olejówki z Allegro też za coś ~45zł. Nie minął nawet rok, a już ciekły. Odpuść sobie, i kup prawdziwe amortyzatory.
  
 
prawda prawda,zalezy na jakie sie trafi,ja bratu kupilem magnumy na tyl,to po 3 miesiacach jeden wogole nie trzymal,odeslalem na gwarancje i odeslali 2 nowe,na te tanie amorki sa 2 lata gwarancji.

Poczekam do czerwca- mam przeglad,zobaczymy ile wyjda te amorki, kaski jeszcze uzbieram,moze lepsze kupie,pozdrawiam