Seat ibiza co o nim sądzicie.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kupiłem 2 tygodnie temu nowego seata ibize.Jestem bardzo zadowolony z wyboru który dokonałem.Miałem jeszcze do wyboru PUNTO II i FABIE ,ale miałe
poprzednio PUNTO I i choć byłem bardzo zadowolony z samochodu i jego poręczności,ale te częste awarie odstraszyły mnie od PII,a FABIA ma ochydną pupę.
Przejechałem nim 2000 km i muszę przyznać ,ze jest to jak na razie bardzo dobry wybór.Jest dosyć bogato wyposażony : wspomagamie,centralny,ele.szyby
przyciemniane szyby itp. silnik 1.4 ma wprawdzie tylko 60 koni ale w porówmując go do mojego PI z 75konikami wypada bardzo dobrze.Na starcie nie jest tak rzwawy ale przy wyprzedzaniu na trasie daje znać o sobie wysoki moment obrotowy (116/3000) więkrezy nawet niż PII z silnikem 1.2 16v 82 koniki (114/4000).
Jestem ciekawy opinii inych urzytkowników SEAT-ów co do awaryjności ich pojazdów
Pozdrawiam :
  
 
Hm .... Nie wiedziałem, że są jeszcze tacy co kupują auto na oko, czyli jak się coś nie podoba to odpada ))))))). Ja z kolei wybierwłem też między tymi autami i mój wybór padł na Fabię . Głownie za nowoczesność, a przede wszystkim przestronność. Co do ibizy , to niewiele Ci powiem, ale teść ma Cordobę i sobie chwali....
Pozdrawiam
  
 
TOM , JA TEŻ WACHAŁEM SIE CZY NIE BRAC FABII I TEŻ ZDECYDOWAŁEM SIĘ NA IBIZĘ. DOTYCHCZAS JEZDZIŁEM POLONEZEM I SKODĄ FORMAN I NIEMA CO PORÓWNYWAĆ.
NAPISZ MI ILE TWÓJ PALI PRZY MIESZANEJ JEZDZIE ( MIASTO TRASA)
CZEŚĆ
MARCIN
 
 
Mialem Cordobę 3 lata, więc to samo co ibiza. Chodziła bez zarzutu silnik(1,4) niby bardzo słaby, a jednak zaskakująco silny szczegolnie przy wyprzedzaniu. DOBRY WYBÓR.
 
 
Dobry wybór

Sam mialem kiedys autko moze nie marki Seat tylko WV lecz prawie to samo
Obecni ma Pubto 55 z 1999r i nienazekam na niego lecz nie mialem takiego wyboru jak ty.
Musialem kupic punto z przymusu (NAUKA JAZDY)

Ale napewno kupil bym SEATA
wole go od punta 2


  
 
Też wybrałbym ibizę, ale tylko z tych trzech. Gdybym wziął pod uwagę innne samochody w tej cenie: ibiza, punto, clio, accent, fiesta, fabia. Wybrałbym Hyundaia accenta. Tojest ładny samochód, wygodny i części ne za drogie.
  
 
Mialem Ibize z 1997 roku w 1 rok zrobilem nia 60 000 km ( prywatnie nie słżbowo ) i jestem do tego stopnia zadowolony że kupiłem sobie nową Ibize w maju 2000 - któa zrobiłem nieco mniej bo zaledwie 30000 km , jak na razie brak jakichkolwiek awarii , a musze przyznać że nie oszczędzam aut, i jeżdże bardzo szybko.
Pozdrawiam.
RWTom napisał:
>
> Kupiłem 2 tygodnie temu nowego seata ibize.Jestem bardzo
> zadowolony z wyboru który dokonałem.Miałem jeszcze do wyboru
> PUNTO II i FABIE ,ale miałe
> poprzednio PUNTO I i choć byłem bardzo zadowolony z samochodu i
> jego poręczności,ale te częste awarie odstraszyły mnie od PII,a
> FABIA ma ochydną pupę.
> Przejechałem nim 2000 km i muszę przyznać ,ze jest to jak na
> razie bardzo dobry wybór.Jest dosyć bogato wyposażony :
> wspomagamie,centralny,ele.szyby
> przyciemniane szyby itp. silnik 1.4 ma wprawdzie tylko 60 koni
> ale w porówmując go do mojego PI z 75konikami wypada bardzo
> dobrze.Na starcie nie jest tak rzwawy ale przy wyprzedzaniu na
> trasie daje znać o sobie wysoki moment obrotowy (116/3000)
> więkrezy nawet niż PII z silnikem 1.2 16v 82 koniki (114/4000).
> Jestem ciekawy opinii inych urzytkowników SEAT-ów co do
> awaryjności ich pojazdów
> Pozdrawiam :