[126p] BeżoStyL czyli Błękitna Strzała - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jaka zielen? Pszeca on niebieski?
  
 
no tak to jest kolor pomiędzy zielonym a niebieskim tak zwany morski, zielonomodry lub turkusowy, w każdym razie duże kontrasty fajnie wyglądają
  
 
Zielonomodry? Qfa, Krauzer, zmieniasz płeć?
  
 
no jest taka nazwa na ten kolor w języku polskim co ja Ci poradzę
  
 
cholerni daltonisci!



  
 
Try3ek na prawy fotel jeszcze się nie dorobiłem niestety ale w planie jest, tylko chciałbym znaleźć do kompletu taki sam jak da się zauważyć na lewym są zamocowane dwa pasy gdzie seryjny nie przeszkadza w niczym a jest o mniej powodów dla czepialskich panów policjantów

co do foteli to kolorystycznie w/g mnie jest ok, ale z racji wieku materiał jest wypłowiały i pomęczony wiec i na nie przyjdzie pora

Zielonomodry nawet nie wiedziałem ze taki istnieje
  
 



[ wiadomość edytowana przez: Junit dnia 2016-05-17 22:10:55 ]
  
 
Widzisz! musisz zmienić temat na "Zielonomodra Strzała" !!

Ja chyba tak samo będę robił z pasami, dwie pary na wszelki wypadek. Będę miał tak samo bimarco C tylko ze czarne i jakieś szelkowe 3 punktowe pasy. Ty jak widzę mocowałeś je do tylnych słupków a ja myślę jednak wspawać płytki z nakrętką w tylną półkę.
  
 
od ostatnich fotek minęło dwa miesiące, trochę zajęło mi żeby dotrzeć do pobliskiej SKP, ponieważ w miedzy czasie musiałem dołożyć pióro do resora to się wszystko w czasie rozciągnęło

oficjalnie zielono-modry dostał przegląd tydzień temu, 16 lipca. powoli zaczynam przyzwyczajać go do przejażdżek po mieście

dziś zrobiłem zbieżność później były odwiedziny w FG.niestety nie da się ukryć już po pierwszych kilometrach stwierdzam ze urywa ludziom głowy

















  
 
Ten fajny pastelowy kolor pasuję mu jak ulał! Taki maluch musi urywać glowy
  
 
Bardzo ładny ten fiacik
  
 
o to ten co mnie sledzil
  
 
Na żywo super się prezentuje

Po co jeździsz z otwartą klapą ?
  
 
Widzę ze ktoś mnie na mieście złapał Dzięki, fajnie ze się podoba

otwarta klapa z tyłu bo tak też jest fajnie
  
 
dziś maluszek przewietrzony przy okazji zrobione kilka fotek



po drodze spotkałem przeciwnika



dałem się namówić na kreske żeby pokazać gdzie jego miejsce



i poszło



po wygranym wyścigu coś sie spierdo.... przyjechał pan mechanik popatrzał i stwierdził ze przegrany choluje wygranego do garażu



a tak poważnie dobrze było się spotkac cyknąć kilka fot i narobić hałasu na mieście






  
 
nosz kurwa się popłakałem ze śmiechu

zajebisty spontan i coś z tego wyszło

dzwoni do mnie Junit i pyta "jeździsz fiatem po mieście? jak tak to dawaj na kontenerową. Nie zdążyłem dojechać a już tam czekał
  
 
wczoraj było pojeżdżone rozprostowaliśmy trochę kości po zimowym postoju







a dziś się spotkaliśmy z maluszkami z trójmiasta i okolic



  
 
Śliczny. Meega ładniutki. Pozazdrościć
Aż mnie rwie żeby swojego kończyć...
  
 
Szkoda ze nie bylo groha ale napewno sie chlopaki jeszcze zobacza
  
 
Ahh ten zielonomodry... haha
nie no jest śliczny, uwielbiam tego malca