Problem ze wzmaczniaczem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam! mam problem z car audio kupiłem cały zestaw firmy JBL,to jest wzmacniacz głośniki tuba a radio jvc.Wszystko jest podłączone jak należy,ale wzmacniacz raz działa a raz nie?????? włącza się samoczynnie i wyłącza,nie mam już pojęcia co sie dzieje jeśli ktoś może pomóc to chętnie skorzystam,pozdrawiam.
  
 
Witam serdecznie!

Jesteś pewien, że remote jest poprawnie podłączony? Sprawdź napięcie na wzmacniaczu na początek między masą a zasilaniem, potem między masą a remote - powinno być około 12V
Jeżeli na obu zaciskach jest napięcie problem leży we wzmacniaczu. Jeżeli na remote nie ma napięcia po włączeniu radia, to znaczy, że problem jest przy radiu np: kostka nie styka lub sterowanie jest wzięte z niedopowiednego wyjścia.

Pozdrawiam!
  
 
witam kupilem wzmacniacz podlaczylem kabel od akumulatora +12(bat) kabel od radyjka (rem) i kabel do masy (gen) i czincze do radia dzialal jdealnie az do pewnego mometu jak zaczol przerywac tak jak by nie dostawal dosc pradu myslalem ze problem tkwi w kaablach wiec kupilem nowe kable i dziala tak samo co moge juszcze zrobic????????
  
 
ale przerywa czy się wyłancza ?? jak się wyłancza to zmniejsz bas na radiu i będzie wszystko ok ... plus idzie od aku więc jest ok ... spróbuj jeszcze mase w inne miejsce przepiąć może niełapie dobrej i dlatego też
  
 
witam wzmacniacz sie nie wylancza lecz nie sluchac dobrego basu slychac takie delikatne pukanie basu jak by nie mial dosc mocy kontrolka power delikatnie przygasa jak zmiezylem u elektryka napiecie to przy wlaczeniu wzmacniacza napiecie na kablu ktury idzie od radia do wzmacniacza jest 5 6 wolt przy wylaczeniu radia jest 12 wolt pozdrawiam