Problem z mechanizmem zmiany biegów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ostatno rozsypal mi sie plastik na koncu wodzika, ktory prowadzi kulke. Od czego mozna dopasowac komplet naprawczy, albo gdzie mozna kupic, bo nei moge nigdzie dostac. Prosze pomozcie.
  
 
Stare uno ,na allegro kiedys byly takie zestawy naprawcze
  
 
Tutaj masz zestawy do UNO: zestwy naprawcze
  
 
Witam wszystkich, mam możliwość ściągnięcia na sklep całego zestawu naprawczego do drążka zmiany biegów dedykowane do 127, trochę wysiłku i znalazłem hurtownię w której to mieli, jak narazie dla siebie zamówiłem kilka zestawów jutro bądź po jutrze będę to montował w swojej 7 i powiem wam jak i co i czy wszystko pasuje, sprawa jest taka że z hurtowni wybrałem wszystko co sie dało ale nie jest powiedziane że tego nie będzie, gość powiedział żeby sie przypominać co tydzień i będzie załatwiał żeby więcej tego ściągnąć, wiec jakby ktoś był zainteresowany to niech napisze, co by potrzebował i ile sztuk żebym wiedział ile mam tego zamówić i będę trzymał rękę na pulsie żeby to załatwić, po niżej wypisze parę rzeczy które udało mi sie załatwić:
- osłona drążka zmiany biegów
-zestaw naprawczy drążka zmiany biegów
- podkłada po resor tył
-tuleja drążka stabilizatora- ta co wchodzi w wahacz
-tuleje wahacza tył
Jeśli ktoś potrzebuje jakąś część, nie tylko z tych co tu wymieniłem to piszcie. Pozdro

ps. prowadzimy tez sprzedaż poprzez allegro, także nie ma problemu z wysyłka itd.
  
 
a ile taki zestaw kosztuje i co w jego skła wchodzi moze jakies zdjecie??
  
 
Oprócz tego tzw. "jabłka" są jeszcze te plastikowe tuleje, które przychodzą przy wybieraku i zawleczki. Zestaw wygląda prawie że identycznie co te na allegro z tym, że jakiś miesiąc temu dzwoniłem do gościa który wystawia te zestawy naprawcze na allegro i on świecie był przekonany ze to nie będzie pasowało do 127, powiedział, że szkoda tylko pieniędzy bo to nie podejdzie więc poszukałem hurtowni i znalazłem takie zestawy i tam pisze że to pasuje do:
FIAT 127/UNO 0.9-1.5 71-94. Więc gość który sprzedaje na allegro zestawy naprawcze albo sie nie zna i nie wie co sprzedaje albo rzeczywiście jest jakaś różnica między tym co ja sprowadziłem a tym co sprzedają na allegro. Dziś poszukałem w moich częściach kompletnego drążka zmiany biegów i z tego co widzę to ten zestaw który sprowadziłem będzie pasował to tzw."jabłko" pasowało idealnie reszta tulejek też, ale dopiero będę wiedział jak będzie sie to sprawowało w samochodzie to wam napisze co to jest warte. Jeżdżę codziennie tym autem także sprawdzę ile to wytrzyma.
  
 
Witam ,zestaw założyłem już jakiś tydzień temu, biegi wchodzą elegancko i bez problemowo od razu widać różnice, jak do tej pory wszystko chodzi tak jak po założeniu wiec myślę , że nie będzie z tym problemu. Jakby ktoś był zainteresowany to piszcie o te zestawy i inne części. Pozdro
  
 
jaka jest cena tego zestawu??
  
 
ok.15zł
  
 
Jestem zainteresowany zakupem takiego zestawu, czy jest to mozliwe?
Jeżeli tak to podaj numer konta i koszt przesyłki - od razu wpłacam forsę.
Mój e-mail:

igor.lange70@gmail.com

pozdr
  
 
Witam!!

Tak jak pisałem wcześniej cały czas staram sie to załatwić dzwonie do hurtowni i przypominam o tym żeby sprowadzili takie zestawy, Jak tylko przyjdą to napisze, a jeśli przyjdą to nasz sklep wystawi je na allegro także o tym też was powiadomię. Pozdro
  
 
Witam!!
Udało mi się załatwić te zestawy jak narazie przyszły 3 na sklep ale będę tego więcej ściągał muszę tylko wiedzieć kto i ile tego będzie potrzebował tak żebym wiedział ile tego ściągnąć na sklep, Zestawy będą najdalej w sobotę wystawione na allegro zaraz po wystawieniu ich na aukcji podam wam linka do strony. Pozdro
  
 
Witam tak ja obiecałem zestawy naprawcze drążka zmiany biegów zostały wystawione na allegro poniżej podaje linka do strony. Pozdro

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=432984492



ps. narazie są wystawione 3, ale będzie tego więcej po prostu muszę wiedzieć kto i ile tego będzie chciał.
  
 
Witam udało mi się zdobyć kolejne zestawy naprawcze wiec jak ktoś jest zainteresowany to podaje link

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=498636119
  
 
Witam, kolejne zestawy naprawcze, kto potrzebuje niech kupuje bo
nie wiem ile jeszcze będę w stanie tego załatwić.

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=518023437
  
 
Witam udało mi się kolejne zestawy ściągnąć na sklep, jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem większej ilości takich zestawów to proszę dać znać. Poniżej wklejam link do aukcji. Pozdrawiam


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=605660793
  
 
Witam udało mi się kolejne zestawy ściągnąć na sklep, jeśli jest ktoś zainteresowany kupnem większej ilości takich zestawów to proszę dać znać. Poniżej wklejam link do aukcji. Pozdrawiam


http://www.allegro.pl/show_item.php?item=605660793
  
 
To jest chyba to, czego potrzebuję! Ale nie bardzo mam do czego przyczepić tuleje na drążki. Ma ktoś może rysunek/ zdjęcie jak to mocowanie powinno wyglądać?
  
 
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi możesz wyjaśnić??
  
 
Już śpieszę z odpowiedzią: Mój 127 mk1 kupiłem z nieoryginalnym zespołem napędowym (CC 903), w związku z tym zmiana biegów była realizowana za pomocą linek. Teraz założyłem zespół napędowy 1300 od 127 (taki ze zmianą biegów przy pomocy drążków), i te właśnie drążki "wiszą" w powietrzu- wyraźnie brak jakiegoś punktu podparcia/ mocowania. Niestety, nie udało mi się jeszcze zdobyć książki Haynesa... ani innych zdjęć mocowania...