Jaki bagażnik na dach do Omegi B kombi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Nastała potrzeba przewożenia drabiny na dachu , ale nie bardzo wiem jaki wybrać. Moze ktoś z Was ma i może coś polecić lub odradzić?

Z góry dzięki koledzy!

Pozdr
  
 
Jeżeli chodzi o cenę to najtańszy, który pasuje do omegi, to taki od Poloneza. Mocowanie (zaciski skręcane) posiada na rynienki. W omie są zaznaczone strzałką miejsca mocowania bagażnika dachowego. Ten prawie dokładnie mieści się w wyznaczonych granicach. Trzeba pamiętać aby po ułożeniu się (0,5h jazdy z ładunkiem) dokręcić mocowania. Cena około 100 zł. Do tego można jeszcze dokupić kosz. Całość wyniosła mnie ok 150 zł. Największy ładunek jaki wiozłem, to 100kg - w dużym pudle... po dużym TV przez 700km (h max=130 km/h).
  
 
Witam

Chcę kupić coś "lepszego", ma to być na dość długi czas, no i żeby było estetyczne. Coś już chyba znalazłem na allegro.
  
 
Cytat:
2008-07-31 10:05:53, Langi_84 pisze:
Witam Chcę kupić coś "lepszego", ma to być na dość długi czas, no i żeby było estetyczne. Coś już chyba znalazłem na allegro.


Do wożenia drabiny wystarczą belki. Ja kupiłem belki bosala, są ładne, dość szybko się montują, jestem zadowolony. Nie znam cen, bo wziąłęm z drugiej ręki za 50 PLN
  
 
A do drabiny!!!! i do ciągłego wożenia drabiny? A to trza kupić takie coś na allegro za co kosztuje nowe 800 zł... a używane, fartem za 100. Czasami nie ma wytartych znaczków oryginalności, ale Tiule maybahline bedzie...i po kłopocie z prezencją
Belki od poloneza napisałem, bo pasuje to też do modeli bardziej uznanych niż łopel omega ale każdy niedoinformowany za toto samo nowe, tylko pasujące do mazdy zapłaci 1,5 raza więcej... niż 50 zł.
  
 
Kupiłem takie coś:

bagażnik

Wygląda dość dobrze, jedyne co mnie trochę drażni, to że świszcze, przy dużej prędkości (heh, dużej, tzn. ok 100km/h).

Ale ogólnie może być.
Ocena 4+/5

Pozdr