[Swap 1.1 Spi]Problem z odpaleniem - Strona 5

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
masz w kostce łączącej instalacje , kabel pomarańczowo czarny?
  
 
kostka ktora łaczy instalacje silnika z instalacja malucha?moje gg 360454 jak wiesz jak to zrobic to prosze napisz.
  
 
Sprawdzalem mam taki kabel w tej kostce duzej
  
 
daj tam + po stacyjce
  
 
Jutro przyjdzie do mnie sterownik to sprawdze i napisze czy dziala;D
  
 
Cytat:
2011-06-21 16:27:19, Sesh92 pisze:
Witam koncze mojego fiata 126p 1.1spi i mam problem a mianowicie brak iskry moglby ktos wstawic fotke tych kabli co maja byc podlaczone ze soba o ktorych mowił żuraw(zdjecia mi sie nie wczytuja;/).Z góry dzieki



Prosze: LINK
  
 
Rozumiem ze jeden(pomaranczowy)wychodzi z głównego przekaznika a drugi z komputera tylko nie mam pomaranczowo zielnogo(u mnie odpowiada on za pompe paliwa)a na tym schemacie nie widac numeru kabla moze ktos pomoc?
  
 
Dobra jest podłączone wyszlo na 20pin z kompa(pomarańczowy)i pomaranczowo-czarny z głownego przekaznika 12pin.Niestety dalej nie pali co moze byc przyczyna braku iskry?
  
 
Immobilizer ?
  
 
Cytat:
2011-06-23 16:01:24, Sesh92 pisze:
Dobra jest podłączone wyszlo na 20pin z kompa(pomarańczowy)i pomaranczowo-czarny z głownego przekaznika 12pin.Niestety dalej nie pali co moze byc przyczyna braku iskry?



Jak dla mnie to 24 a nie 20. Podlacz to dobrze.
  
 
Odswiezam temat.

Czy diode prostownicza nalezy wlutowac w ten przewod zaznaczony strzalka na foto (aby samochod gasł bez obciazenia elektrycznego) ?

W ktora strone dac pasek na diodzie ?


  
 
Diodę lutujesz na przewód idący do lampki kontrolnej od ładowania, a reszty nie pamiętam
  
 
Cytat:
2011-06-21 22:03:10, Zuraw pisze:
Prosze: LINK





masz jeszcze ten shemat?