forum klubowedołącz do klubulista klubowiczówauta klubowiczowclub assistance

2107 morphio - Strona 43

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
«1 2 3 ... 41 42 43

Autor 
 2018-05-15 19:23:54

Generalnie jeszcze nie wiem
Jestem umówiony na jutro rano w okolicach 8:30 z Panem Technikiem z Ottomotive na odpalanie maszyny .
Rozmawiałem z nim dzisiaj i wydaje mi się że jutro będzie "TEN DZIEŃ"

chociaż pogada ma nie dopisywać ale co tam deszcz mrozu nie ma
2018-05-23 22:54

2018-05-16 17:29:49

Dzisiaj, To był Ten Dzień

po około godzinie rozmów, rozważań i patrzenie w monitor w końcu w okolicach godziny 9:00 silnik zaśpiewał swoją pieśń bólu i żalu, dlaczego tak długo czekał

zawory klepią niemiłosiernie ale dzisiaj pozwoliłem się im wyklepać do woli, działa to wszystko tak jakoś inaczej niż się tego spodziewałem ale czego się było spodziewać w pierwszym dniu

wkręca się ładnie choć jak patrzę na lampę stroboskopową to mam wrażenie że wyprzedzenie zapłonu jest do pełnej korekty, bardzo małe zmiany można zauważyć a czuś że silnik by się chętnie pokręcił

silnik gada więc trzeba teraz wszystkie kontrolki i czujniki do zegarów podłączyć do nie wiem jakie jest ciśnienie oleju, ładowanie czy temperatura cieczy - choć tu akurat mam podgląd na komputerze

jak to ogarnę to niestety ale za tą całą wiązkę kurła się zabiorę i hamulce muszę rozruszać

jednym zdaniem zajebiaszczy krok dzisiaj zrobiliśmy ale pracy jest jeszcze w bród

filmik poglądowy na facebuku w "LADA VFTS OPOLE"
2018-05-23 22:54

2018-05-17 07:24:04

Gratulacje Adam .

-----------------
H... na to kŁADE i tak dalej jade!! LADA 2104
Jedyny LADZIERZ w Miastku
2018-05-18 16:36