Odpadające listwy plastikowe na drzwiach

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Konkretnie szerokie listwy w pasacie B3. Trzymają się na resztkach zaczepów. Wygląda to fatalnie i trzaska przy zamykaniu drzwi. Zabieram się, żeby je zdjąć, pomalować i przymocować spowrotem. I tu pytania:
1. Trzymają się prawdopodobnie na plastikowe zaczepy. Jakie niespodzianki mogą mnie czekać jak je zdejmę? Czy wystarczy dokupić brakujące zaczepy i będzie ok, czy może okazać się, że np. zaczepy zostaną połamane w drzwiach i co wtedy? Na klej? Jaki? A może taśma dwustronna?
2. Jaką farbą pomalować plastikowe listwy?

Może macie jakieś doświadczenia w tej kwestii. Dzięki za pomoc.
  
 
jeśli pryskałeś wcześniej listwy plackiem to daj sobie spokój z malowaniem da sie ale czy płaca ?? sa specjalne taśmy do listw 7zł na 1 stronę auta wczesnej oczywiście przeleć benzyną extrakcyjna
  
 
Cytat:
2008-08-22 12:27:12, markon pisze:
jeśli pryskałeś wcześniej listwy plackiem to daj sobie spokój z malowaniem da sie ale czy płaca ??



ku... a ja się od kilku lat zastanawiam co mi ten lakier odpadał tak z tej konsoli dzięki

pozdr
  
 
Taśma dwustronna totalna porażka, jedynie jakiś dobry klej + resztki z zaczepów jakie zostaną. Nowe zaczepy były by ok, ale jak z otworami czy nie są wyrobione?
  
 
Ciekaw jestem jak się w końcu udało rozwiązać problem...