Wentylatory klimy caly czas sie kreca

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie, krotko bo szanuje Wasz czas , rano przykra sprawa nie moge otworzyc auta ani mechanicznie bo zaryglowane ani z pilota, okazuje sie padniety akumulator ale dlaczego, dostalem sie przez bagaznik otworzylem maske podlaczylem drugi akumulator otworzylem auto i tu problem bo caly czas kreca mi sie dwa wentylatory od klimy te miedzy zderzakiem a chlodnica i one wyladowaly akumulator, i teraz prosba jaka moze byc prawdopodobna przyczyna elkektryk telefonicznie mowil cos o sklejonym przekazniku w takim razie gdzie go szukac ? z gory wielkie dzieki za wszelkie sugestie, pozdrawiam serdecznie
  
 
Temat był omawiany miesiąc, czy 1,5 temu poszukaj w postach.
  
 
i jak najbardziej masz racej ale albo krecil sie tylko jeden albo nie te czyli no ten od chlodnicy od strony silnika albo jeszcze ten od kompa wiec nie bardzo byl omawiany moj problem, zreszta potrzebna mi tylko informacja gdzie jest przekaznik , dzieki pozdrawiam
  
 
Nie chcę Cię wprowadzać w błąd ale moim zdaniem jest w po prawej stronie przy szybie stojąc przed autem. Przyczyną może też być za duże ciśnienie w układzie klimatyzacji lub uszkodzony czujnik płynu chłodniczego.

Pozdrawiam Nelson
  
 
Dzieki serdeczne, oczywiscie sprawdze sugestie pozdrawiam
  
 
tu sa przekaźniki do wentylatorów,niestety nie pamiętam dokładnie który do czego



-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.
  
 
Dzieki marku serdecznie. a moze wiesz gdzie jest czujnik temp, bo moze z nigo sciagne kable jak beda sie krecic zanczy ze przekaznik pozdrawiam
  
 
a wiec podsumowujac padl mi przekaznik pod maska, koszt orginalu w serwisie 70 zl niestety w zadnej hurtowni nie mieli odpowiednika, szczerze to pewno sie go da rozebrac i przeczyscic bo w sumie sie tylko skleil ale ja to chcialem szybko zalatwic i nie ryzykowac na przyszlosc, pozdrawiam i dziekuje
  
 
a który to ?

-----------------
Jeżeli coś może się popsuć, to z pewnością się popsuje - prowizorka zawsze okazuje się najtrwalsza.