Ciemne szyby a policja - jak to sie je?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wszystko zalerzy od gliniarza- jak jest spox to puści.
  
 
u mnie bardziej się za głośność czepiają jest ciut za głośny
  
 
Z szybami to jest tak - o ile mnie pamięć nie myli, to tylne boczne możesz sobie nawet o 100% przyciemnić -jest atest (papier i wklejka) - nie ma problemu, natomiast przednie boczne i przednią - jako istotne dla bezpieczeństwa jazdy mogą być przyciemniane max 15%-20% (o ile mnie pamięć nie myli) - no i oczywiście atest obowiązkowy. Jeśli jesteście bardzo zainteresowani tym tematem, to jak wrócę z urlopu - czyli około za tydzień to popatrzę w LEX-a (dla tych co nie wiedzą -świetna baza aktów prawnych - ale nie ta internetowa) i wyniki poszukiwań wraz z podstawą prawną wrzucę na forum (publicum).
  
 
a mozesz załatwić aktualizacje do LEX-a?
  
 
Doszedlem do wiosku ze przednie zostana czyste bo po co ma sie ktos czepiac. A kase zainwestuje w co innego
  
 
bardzo dobrze kąbinujesz
  
 
Cytat:
2003-08-06 21:52:39, Haszek pisze:
a mozesz załatwić aktualizacje do LEX-a?



NIe mogę, bo mam sieciówkę, którą aktualizuje odrębna firma
  
 
speedmaster kto dzis nie kąbinuje ten nie je Na wydech trzeba kąbinować
  
 
Jest tak:
Mozesz miec folie specjalna z przodu marka LLumar taka oferuje ona ma odpowiedna przepuszczalnosc wiec nic ci nie zrobia i do tego ma jeszcze redukcje nagrzewania i ogranicza UV jest bardzo fajna. A ta marka LLumar ma duzo wieciej folii ja mam juz 4 lata auto oklejone przód i tyl i nikt sie nie przyczepil jeszcze a folia sie trzyma genialnie żadnych problemow. Bardzo polecam