Przebiegi w Ave czy da rade do miliona????????? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-12-24 09:11:10, Cromm pisze:
srednio robi sie ok. 12tys km rocznie i ja tyle robie wiadomo ze zdazaja sie miesiace po 15tys i wiecej ale przyjmuje sie srednio 12tys km. co daje mi wynik 500 000 za 41 lat O milionie juz nie wspomne.

No jak już zauważyłeś ja robie troszkę więcej niż 12 na rok więc może jednak się uda Teraz odpowiem Pigletto odnośnie hebli troszkę biją ale niema tragedi ja zrobiłem troszkę ponad 140 tys i nie zmieniałem narazie
  
 
Dziś się ukazał równy wyniczek 400 000 czas na zmiane oleum. Odpowiadając na pytanko Suchego to toyka lata na oleju GM pół synt. i zjada go zauważalnie mniej niż shella synt. czy mobila 1 a koszt 1 bańki 5 litrowej około 50 zyla
  
 
Wczoraj rano oczom moim ukazało się 411 111 może jak mi się uda to wkleję z tel. kom.

[ wiadomość edytowana przez: rng17 dnia 2009-04-07 21:42:45 ]
  
 
Dziś rano moim oczom ukazał się okrągły wyniczek 422 222.
Zapraszam wszystkich posiadaczy ave do wpisywania waszych przebiegów))))
  
 
Podziel swój przebieg przez dwa to będziesz miał mój

rng17, jak tam teraz Twoje tarcze się sprawują? Bo mnie już cholera bierze z moimi. Włożyłem nie tak dawno tarcze Brembo i już je musiałęm toczyć...
  
 
Cytat:
2009-06-01 22:06:58, Pigletto pisze:
Podziel swój przebieg przez dwa to będziesz miał mój rng17, jak tam teraz Twoje tarcze się sprawują? Bo mnie już cholera bierze z moimi. Włożyłem nie tak dawno tarcze Brembo i już je musiałęm toczyć...


Dalej te same więc niewiem jakiego producenta nawet ale poza niewielkim biciem nic im nie dolega i jak sięgam pamięciom to podczas mojej kadencji bicie się nie powiększyło .Pomijam to że ave ma hamulce do bani ale to już nie wina producenta tarczy czy klocków tylko poprostu są za małe heble do masy fury
  
 
No za male racja trzeba kupic tarcze malo podatne na przegrzania albo wszystko przerobic na wieksze.
Ja doradzam zeby kupic porzadne tarcze i klocki
  
 
433 333 A nawet troszkę więcej
  
 
444 444 troszkę długo to trwało ale krizis i mniej się jeżdzi
  
 
Na Swięta 450 000 stuknęło
  
 
To co chyba silniczek przezyje bude ....
  
 
U mnie prawie 230 000.
  
 
Cytat:
2009-12-20 09:12:09, Cromm pisze:
To co chyba silniczek przezyje bude ....


No buda się nieżle trzyma na wiosne mnie czeka tylko wymiana prawego progu ale mam już angielski orginał 200 pln na alledrogo zakupiony . A niestety silnik doczekał się następcy bo jego głupi właściciel nie dolał płynu do chłodnicy trochę nieszczelnej i zagotował go natwardo z racij na niski koszt silnika 700 pln i trochę dobrych chęci przy przełożeniu od 15 kkm mam nowy motor a stary czeka na uszczelkę i lepsze czasy narazie robi za magazyn części zamiennych trzy dni temu np. oddał swoje koło pasowe bo nowe kosztuje majątek
  
 
460 tys. z ogonkiem
  
 
470.5
  
 
Wreszcie 480 ale długo to trwało
  
 
A ja mam 243 000
  
 
A ja mam 65 682 w tym 104 zrobione przeze mnie
  
 
104 co ? kilometry
  
 
Cytat:
2010-06-02 01:58:50, rng17 pisze:
104 co ? kilometry



nio

teraz już troszkę więcej