21072 88" 2107-PROJECT

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
NOI MÓJ ZAKUP. LADZINA Z KLUBU. ZAKUPIŁEM JA OD JACKA2107. NO COZ TROSZKE JA JUZ PODŁUBAŁEM :p




ZMIENIŁEM TYLNE LAMPY NA CZERWONE. NIESTETY JEST TAK WIELKI KONTRAST Z BIAŁYM LAKIEREM ZE CZASEM CIEMNAWO WYGLADAJA

BYŁA RECZNA POLERKA NIESTY NIE WYPADAŁO SIE TŁUC :d

MIALEM TYLKO NERWE NA TEN SAMOCHOD JAK ZMIENIAŁEM WYDECH JESZCZE MUSZE OSTATNI ZMIENIC BO MI UDERZA O BLACHE TAK JEST Z ZAMIENNIKAMI OD TADEUSZÓW.








DAJE JEJ DWA TRZY LATABY MNIE NIE ZAWIODŁA I BEDZIE RENOWACJA. BLACHARKI LAKIERU A POZNIEJ KOLEJNO WSZYSTKIEGO INNEGO. ZASTANAWIAM SIE NAD LAKIEREM JAKI KOLOR I ODCIEN. ZOSTAWIE JA W ORYGINALE. MYSLALEM NAD CZERWONYM LAKIEREM BADZ NAD ZŁOTYM METALIKIEM JAK MAM NA AUDI. SŁUCHAM PROPOZYCJI KOLORU I ODCIENIU MOZNA WSTAWIAC PRZYKLADOWE ZDJECIA JA JUZ ZACZNE PROJEKTY WIRTUALNE CO DO KOLORU ITD.
  
 
myśle że to najlepszy kolor jaki może być dla tego modelu
  
 
jak dla mnie kolor nie bardzo, ale to tylko moje zdanie.Ciekawie wygląda właśnie złoty metalik, jest taka 2107 na węgierskich stronach gdzieś z silnikiem z opla v6 i złotym lakierem i wygląda ciekawie. Ew lakier z xary- morski metalik. Ja mam czerwoną i wg mnie najbardziej pasuje z oryginalnych (?) kolorków. Pozdrawiam.
  
 
no dokladnie czerwona 2107 jeszcze w takim pieknym połysku z czarna tapicerka mnie urzekała zawsze słabosc złoty metalik tez bylby fajny i bardzo dobrze krylby sie podklad na ten bialy i na to baza pieknie by szla. ale czy za dwa lata bede mial jeszcze baze chemiczna??? tego sie boje
  
 
Cytat:
2008-11-01 14:58:43, 2107-PROJECT pisze: DAJE JEJ DWA TRZY LATABY MNIE NIE ZAWIODŁA I BEDZIE RENOWACJA. BLACHARKI LAKIERU A POZNIEJ KOLEJNO WSZYSTKIEGO INNEGO. ZASTANAWIAM SIE NAD LAKIEREM JAKI KOLOR I ODCIEN.


Fajnie że zacząłeś przy niej dłubać,należało jej się!!ja myślałem nad złotym kolorem jednak nic z tego nie wyszło!!oby Tobie się udało-z blachą nie będziesz miał zbyt wiele pracy!!Dbaj o nią i oby Cię nie zawiodła jak mnie!!pozdro
  
 
w jaki sposób cie zawiodła?? mnie juz chyba wczoraj rano ale nie wiem jak to wytlumaczyc
  
 
Cytat:
2008-11-01 20:08:51, 2107-PROJECT pisze:
w jaki sposób cie zawiodła?? mnie juz chyba wczoraj rano ale nie wiem jak to wytlumaczyc


w sensie że mnie nie zawiodła i obyś Ty też nie miał z nią większych problemów!!co się stało wczoraj??
  
 
a nie zawiodla. ja wczoraj horror przezywalem z wydechem. wymienilem wszystko procz ostatniego na oryginal. bylo przewalone. zrobilem jakos spieszylem sie bo jak widzisz zarejestrowalem ja juz na siebie odrazu. zalozylem uzywany wydech i pojechalem sie przewiesc a za mna smuga niebieska szla z 6min szok mysle. ale czemu bylem ciekaw. i w sumie chyba do wydechu lalem mieszanke oleju i benzyny kiedys tam i nie wiem czy nie to sie wypalilo tak. sam nie wiem w sumie dzis nie jezdzilem tylko ja odpalilem ale aku jest juz chyba leciwy
  
 
niebieska smuga to raczej coś z tym wydechem było nie tak!! jeśli chodzi o aku to faktycznie jest leciwy-do kilku stopni mrozu jeszcze dawał radę!!nawet nie pytaj ile ma lat
  
 
rura lezala 4 lata cala srodkowa z powodu demontazu z czarnej wiec ja ja chyba olejem przelalem tak teraz kojarze i mysle ze jednak ttluszcz zostal w niej i sie wypalilo aku widac ze stary ale ma oryg nissana z (()()()()) w stanie oki laduje sie wlasnie wiec jej zapodam a co do wydechu jeszcze tylny musze zmienic bo mi stuka i podloge i blache . ogolnie oki
  
 
Swieze zdjatka z dzis. ale nadal nie miałem czasu znalezc listew na laczenie blotnikow i dachu.
Tylny wydech wymieniony na oryginal.
musze popracowac na tylna klapa jeszcze ale to na spokoju. razi mnie ta prawa odstajaca strona



























  
 
biała zaczęla senswnie jezdzic
na benie szla cud miod a na gazie szarpala. wyczyscilem kopułke i palec oraz platynki nom przyznacv musze ze szybciej odpala. noi dalej powtarzal sie problem poszarpywania az w koncu nie chcialo sie jej jezdzic juz za bardzo w sumie byla mulna. zagladam do filterka gazu i omal mi palcy nie odmrozilo a tam czarny uzwijany niby filtr nie spalniajacy juz penie z 30tys swojego zadania wogole na dnie osad i to calkiem spory kawalki grudki wyczyscilem i pojechalem na takim rozpadajacym sie po nowy, za sprawa 10zl biala zaczela wreszcie sensowinie sie krecic na wskazniku rpm.
  
 
Cytat:
2008-11-06 11:42:47, 2107-PROJECT pisze:
biała zaczęla senswnie jezdzic na benie szla cud miod a na gazie szarpala. wyczyscilem kopułke i palec oraz platynki nom przyznacv musze ze szybciej odpala. noi dalej powtarzal sie problem poszarpywania az w koncu nie chcialo sie jej jezdzic juz za bardzo w sumie byla mulna. zagladam do filterka gazu i omal mi palcy nie odmrozilo a tam czarny uzwijany niby filtr nie spalniajacy juz penie z 30tys swojego zadania wogole na dnie osad i to calkiem spory kawalki grudki wyczyscilem i pojechalem na takim rozpadajacym sie po nowy, za sprawa 10zl biala zaczela wreszcie sensowinie sie krecic na wskazniku rpm.


widzę że siódemka odżywa w końcu-bardzo się cieszę!!a przegląd instalacji gazowej był faktycznie konieczny!!
  
 
jeszcze mi biala czasem szarpnie. ale jest juz duzo lepiej. jutro zrobimy poprawki i polerke trzeba doprowadzic troszke lakier do normalnosci. slonko dalo popalic.noi pokombinuje cos z tylna klapa bo odstaje. trzeba wymienic przednia szybę bo ma naznaczenie po kamyczku aszyba sie dolezala wycieraczki tez czekaja na wymiane spryskiwacze tak samo. to co znajde u siebie to wymienie i hamulce musze zrobic bo tyl hamuje a przod ledwo co
  
 
dzis przemeczylem biała zmieniajac jej gaznik na webera od 1500 z solexa. po minimalnych regulacjach chodzi jak wsciekle male 1300. teraz kwestia spalania i odpalania na zimnym mam nadzieje ze bedzie lepiej zmienilem takze mixer gazu jeszcze zmienilbym regulacje na podwojna gdyz przy otwarciu drugiej przepustnicy czuc silnik jak dostaje tzw turbo
  
 
niedziela a ja zabralem sie za powłoke lakieru. z efektami oczywiscie wszelkie plamki korozji zostaly wydrapane puki jeszcze blacha jest i plamki malenkie. i beda zapraweczki plamki bo plamki ale przynajmniej bedzie zdrowa, pozostale czesci lakieru zostaly fachowo wypolerowane elementy juz czesciowo przeschly jezeli chodzi o karoserie zderzaki byly dopiero co przemyte jak i kola i lampy gdyz na tym bylo najwiecej syfu. teraz mi sie podoba nie wiem jak wam ale licze ze skomentujecie wreszcie moje prace


























  
 
no i znalazłem listewki na łaczenie dachu z tylnymi blotnikami detalik a tak wiele daje jeszcze amorki i wszystkie gumy i simerblocki czekaja. galki zapewne tez . noi glowny cel dojechac na cpn i sprawdzic spalanie po wymianie ukladu dolotowego gazu frajde jest bo samochodzik wreszcie fajnie sie kreci i nie przerywa
  
 
Ladnie sie prezentuje na zdjeciach- nie widac zeby byla jej potrzebna ingerencja w blache - nie mowie ze nie, bo moze sie cos gdzies kryc - a ja tego nie dostrzegam. A kolor- hmm- taki zloty metalik jak na audi widac to chyba Grzegorz 2107 mial po remoncie - i ladnie sie prezentowalo- byc moze odszukasz gdzies zdjecia na forumie
  
 
jak narazie nie bede sie bawil jej blacharka oprocz koniecznych zaprawek 2 lata lekko jeszcze moze byc taka jaka jest. widzialem grzegorza 2107 w zlotym kolorze ale ja chce mniej intensywny zloty troszeczkę jasniejszy ewentualnie czerwien ale taka naprawdę ostra
  
 
skubana ładnie wygląda jak żeś ją doczyścił!!zrób zaprawki i conajmniej 2 lata jeszcze śmigaj!!przedniej szyby też nie ruszaj-ten odprysk ma juz lekko z 10 lat i nic się z szybą nie dzieje-można jeżdzić!!