21072 88" 2107-PROJECT - Strona 9

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:

A z palety jakiej marki ten kolor ? Masz jego kod ? To sobie obejrzę w pracy i napiszę czy ładny.



Tu może byc problem bo numer gdzies mi przepadł a lakier trochę czasu już na nią czeka

Cytat:
Twoja tablica z tym X-em wyglada jak z którejś z republik.



Co konkretnie masz namyśli?
  
 
TKA X341

Chodzi o literę X z twojej tablicy - wygląda jakby tablica była napisana cyrylicą.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
w 2008 r ją kupiłem i w sumie od tamtej pory ma te blachy ale niigdy nie miałem takiej rozkminy jak wy hahaha
po głebszej analizie mogę się z wami zgodzi ze coś w tym jest

a teraz pora na śniadanie i trzeba ruszyc na garaż wykorzystac te ostatnie pare dni urlopu i cos pobielic może
  
 
Ooooo ten kolorek ciemny metaliczek będzie ekstra
  
 
Cytat:
2014-11-24 09:12:28, 2107-PROJECT pisze:
w 2008 r ją kupiłem i w sumie od tamtej pory ma te blachy ale niigdy nie miałem takiej rozkminy jak wy hahaha po głebszej analizie mogę się z wami zgodzi ze coś w tym jest a teraz pora na śniadanie i trzeba ruszyc na garaż wykorzystac te ostatnie pare dni urlopu i cos pobielic może


o żesz kurcze ładna rozpierducha fajnie że doczekała takiego remontu! Wiedziałem że buda jest zdrowa jak ją sprzedawałem w 2008 Tobie ale nie sądziłem że jeszcze wogóle siódema żyje!
Lakier fajny - kładź, do tego koło ciut niżej ziemi i tyle - masz autko na okazjonalne wypady-na zimę po soli załatw sobie jakiś inny dupowóz powodzenia
  
 
Dzieje się coś obecnie ? Bo zapowiada się nieźle.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Aktualnie po przerwie zimowej lada została wprowadzona na warsztat.
jeśli czas pozwoli będę chciał ukończyc prace lakiernicze jak najszybciej. wrzucę parę fotek przy najbliższej okazji.