Układ pomiarowy z US na metryczny EU -program.sterownika ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanie jak w tytule. Czy ktoś się orientuje kto ,gdzie i czy w ogóle daje radę okiełznać sterownik TOY Prius`a z rynku US i nauczyć go pokazywać dane wg. norm EU ?
Funcje logiczne bardzo fajne ale przeliczanie galonów na litry i mil na km to mocno absobujące zadanie
Ponadto jak zainteresowani wiedzą liczy to to tylko w milach ( licznik dzienny i główny) o temp w st F nie wspomnę. Jest kiepsko.
Jak ktoś coś wie to proszę o info

Pozdrowienia dla fanów TOY
  
 
Ja znam osobe z Krakowa która mogła by pomóc, no i moze Bigelektron bedzie mogl cos w temacie pomoc.
  
 
Dzięki za podpowiedź . Poczekam na info forumowe może ,ktoś z opisanych podpowie więcej albo napiszę do nich na priv. Tylko daj bliższy namiar na te osoby.
  
 
Masz przelacznik na desce mile na km,ale niestety galony i farenchaity trzeba pokochac ,no i radyjko zatrzymuje sie nie tam gdzie trzeba
Kiedys chcialem temat zglebic ale jest to przedsiewziecie bardzo pracochlonne a jak wycenilem usluge na 1500 zl to zabraklo chetnych
Za malo jest tych samochodow zeby sie cokolwiek zwrocilo w sensownym okresie czasu.
Za darmo jakos nikt nie chce pracowac wiec pozostaje pokochac ta innosc USA i cieszyc sie ze przynajmniej tanio bylo
Lub poczekac az bedzie tego wiecej na rynku,na co sie nie zanosi,bo import z USA jakos podupadl ostatnio.

[ wiadomość edytowana przez: Bigelektron dnia 2008-11-14 13:47:21 ]
  
 
Cytat:
2008-11-14 13:43:26, Bigelektron pisze:
Masz przelacznik na desce mile na km,



Ten myk jest mi znany
Nie wiem jak byłeś blisko tematu nauczenia sterownika układu metrycznego ale jeżeli możnaby to jeszcze powiązać z radyjkiem coby wybierało parzyste końcówki częstotliwości , to.....byłbym zainteresowany. Daj kontakt na prv
  
 
Cytat:
2008-11-14 15:11:55, kacmil pisze:
Ten myk jest mi znany Nie wiem jak byłeś blisko tematu nauczenia sterownika układu metrycznego ale jeżeli możnaby to jeszcze powiązać z radyjkiem coby wybierało parzyste końcówki częstotliwości , to.....byłbym zainteresowany. Daj kontakt na prv


No dobra sprawdze w przyszlym tygodniu jakie sa szanse zrobic to w Priusie

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer