Jakosc dzwieku w Fiat Bravo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W Bravo mam przecietnego panasonica z moca 4x45. Z przodu fabryczny zestaw rozdzielny, a na tył sprawiłem sobie nowe JBL GTO. Bas jest beznadziejny. Jakbym walił patykiem w kartonowe pudełko.

Czy sytuacje z podbiciem basu poprawi wzmacniacz, czy raczej musze zmienic radio? Z radiem mi nie spieszno gdyz mieszkam w takim a nie innym miejscu, że jakies dobre radio szybko zmieni własciciela..
Nie zalezy mi na tym zeby było głosno, tylko zeby jakosc dzwieku była lepsza.

DLa porownania znajoma w Ibizie ma całosc fabryczna, z radiem blaupunta 4x40, i gra bez porownania lepiej.. czym to jest spowodowane?
  
 
Może masz słabe okablowanie i do tego wszystkie podbicia basu włączone to taki efekt będzie?
  
 
W brava jest słabe audio, sam coś o tym wiem, a to oryginalne radio.. Trzeba wymienić na nowe, tzn. na cd.
  
 
Ja osobiście nie narzekałem na dzwięk w bravi . Radio Panasonic i muza leci ;D


[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2013-10-02 23:12:17 ]
  
 
Może głośniki do wymiany...
  
 
Przede wszystkim odpowiedz sobie na pytanie czy masz wyciszony samochód,bo jeżeli nie to nic dziwnego że dźwięk szybko ucieka,na to zwróciłbym uwagę w pierwszej kolejności.
  
 
Dla miłośników dobrego dzwięku mało które fabryczne nagłośnienie auta zadowoli. Nie ma to jak zrobić samamu, powodzonka życzę.
  
 
Chciałbym sobie kupić jakiś ciekawy sprzęt do mojego autka.