Lista ostrzeżeń

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pierwszy post po ogłoszeniu nowego taryfikatora - nowy wątek, a za razem pierwsza osoba potraktowana wg. łagodniejszych zasad.

Użytkownik _akir_ otrzymuje ostrzeżenie:


Mamy nadzieję, że to spowoduje iż nie będzie osób które "nie doczytały" bądź je raz poniosło i nie będzie kar drugiego stopnia
  
 
Drugie ostrzeżenie należy do użytkownika DarasBB:


Zgodnie z nowym regulaminem w przypadku ostrzeżenia za obrażenie, użytkownik musi dokonać oficjalnych przeprosin, na co ma 24h.
  
 
Ostrzeżenie dla użytkownika fieranka86. Zaśmiecanie działu klub, forum.
  
 
Ostrzeżenie dla Blazey'a. Mamy łagodniejszy taryfikator, nie ma przymykania oka.

  
 
Dla Jarcio81 24 godziny na przeproszenie, albo pożegnamy się na parę dni.



i jeszcze




[ wiadomość edytowana przez: Piter20 dnia 2009-03-10 23:15:41 ]
  
 
Dla Berry za wulgaryzm

  
 
Ostrzeżenie dla automotofan'a za obraźliwą wypowiedź z 7 dniowym terminem na przeprosiny.

  
 
Ostrzeżenie dla Magik123 za obraźliwą wypowiedź z 7 dniowym terminem na przeprosiny.

  
 
Ostrzeżenie dla mayday_lub za obrażanie innych z 7 dniowym terminem na przeprosiny

  
 

Ostrzeżenie dla Blazey za obrażanie innego użytkownika z 7 dniowym terminem na przeprosiny


  
 
ostrzeżenie dla Adus20 za wulgaryzm

  
 
ostrzeżenie dla Spawn669 za wulgaryzm




[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2009-05-27 20:18:50 ]
  
 
Cytat:
2009-05-24 14:24:11, bociansan pisze:
Ostrzeżenie dla Kijarasz za obraźliwą wypowiedź w wątku Skojarzenia z 7 dniowym terminem na przeprosiny



Przejrzałem jeszcze raz watek " skojarzenia " i podjąłem decyzję o zlikwidowaniu ostrzeżenia dla Kijarasza. Popełniłem błąd przyznając mu to ostrzeżenie. Podszedłem do sprawy zbyt impulsywnie ( myślałem że Kijek też brał udział w temacie : "dzień dzisiejszy" ale się pomyliłem). Chciałem z tego miejsca przeprosić Piotrka za niesprawiedliwą ocenę jego osoby. Jest mi przykro że popełniłem taki błąd i nie słuchałem ludzi którzy mi na to zwracali uwagę. Jeszcze raz przepraszam Piotrze i was koledzy. Mieliście rację .
  
 
Ostrzeżenie dla Tvister22 za wulgaryzm

  
 
Ostrzeżenie dla DobekBdg za wulgaryzm.

  
 
Ostrzeżenie dla coastbasse za wulgaryzm.


  
 
Ostrzezenie dla Matess za wulgaryzmy.

  
 
Ostrzeżenie dla bidzis3.

Ten użytkownik po raz kolejny i z premedytacją założył wątek z ogłoszeniem bez podania linku do aukcji. Dostał wczoraj nieoficjalne upomnienie na priv. Niestety mimo tego przed chwilą ponownie założył identyczny wątek wbrew regulaminowi.

Takie zachowanie nie będzie tolerowane na naszym forum! Trzeba być uczciwym wobec innych użytkowników, którzy stosują się do regulaminu.
  
 
Ostrzeżenie dla forumowicza stilon.

Powód? Przeklinanie. Przypominam, że ostrzeżenie jest tylko jedno - potem już bany...

  
 
Ostrzeżenie dla Witex88 za wulgaryzm. Niestety dla Ciebie, w Funny także obowiązuje regulamin.