Mimo wymiany linki predkosciomierza licznik nie dziala.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Po wymianie linki predkosciomierza licznik nadal nie dziala
Czy jest to mozliwe,ze linka uszkodzila naped w skrzyni?
Czy ten slimak na zalaczonym foto to jest kompletny naped jaki potrzebuje do wymiany



[ wiadomość edytowana przez: Marcin dnia 2009-03-15 18:12:30 ]
  
 
Jak go oczyścisz, to będzie wyglądał jak nówka. Nie ma jakiś szczególnych znaków zużycia.
Możesz jeszcze zajrzeć do skrzyni w otwór na ślimak i skontrolować stan trybu napędzającego. Ale też powinien być ok.
Pozostaje albo złe zamontowanie linki, albo jakieś jej niedopasowanie (za krótka) jeśli to zamiennik.
Załóż linkę, zdemontuj licznik, przejedź kawałek i sprawdź czy linka się kreci.
  
 
Blazey ale wlasnie problem w tym,ze to nie jest moj slimak z auta tylko jakies przykladowe foto.
Chodzi mi o to,czy jezeli padl mi ten naped to wystarczy wymienic tylko ta czesc ??
Pozdro.
  
 
Ja wyciągałem ze swojego, to wyglądał jeszcze lepiej niż ten. Więc nie wierzę zbytnio w pad tej części. Ale jakby co, to tak, wymiana tego powinna wystarczyć. Życzę powodzenia przy wyciąganiu tego bolca, który to trzyma. To zwinięta w rulon blaszka. Mi pękła przy próbie wyciągnięcia. Dobrze, że skrzynie miałem akurat wyciągniętą, to rozwierciłem. Jeśli okaże się jednak, ze ślimak zmielony, to musisz dokładnie sprawdzić, czy jak założysz nowy, to ci resztki starego nie uszkodzą nowej części.
Dostęp oczywiście z kanału.
  
 
A moze gniazdo linki w liczniku jest do upy? Sprawdz czy Ci sie linka kreci.
  
 
O tym to ja już wziąłem i napisałem wcześniej
  
 
Cytat:
2009-03-15 20:35:02, Blazey pisze:
O tym to ja już wziąłem i napisałem wcześniej

O gnieździe nic nie pisałeś
  
 
ok dzieki chlopaki sprawdze tak jak napisaliscie,czyli z zdemontowanym licznikiem.
  
 
Jakby co zbywa mi gniazdo mogę oddać za grosze.
  
 
Ale napisałem, żeby sprawdził, czy się linka kręci
  
 
Cytat:
2009-03-15 21:07:13, mefis22 pisze:
Jakby co zbywa mi gniazdo mogę oddać za grosze.

ok sprawdze co i jak i dam znac
Pozdro.