MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo
forum klubowedołącz do klubulista klubowiczównasze samochodyclub assistance

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Seat Ibiza 2003r. - radio nie trzyma pamięci

Moderowane przez: Biały, taz, uszek
 Forum » Volkswagen, Seat, Audi, Skoda » Seat ibiza 2003r. - radio nie tr ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Seat Ibiza 2003r. - radio nie trzyma pamięci 
tomek_inc

Łódź

2009-01-28 15:39:37^

tak jak wyżej, podłączyłem radio pioneera i mam kostki iso już w ibizie na wyjściu i wszytsko pięknie działa ale po wyłączeniu i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki pamięć się kasuje w radiu, tzn. jeżeli zaraz wyjmuję kluczyk i wkładam to pamięć jeszcze jest ale jak odczekam z 10s to już nie ma

2013-01-17 18:58

linki sponsorowane
 2014-09-02 06:09:41

2014-09-02 06:09 
masz12 (S)
Moderator VwGroup

Aktywny na forum 3241 dni
Seat Cordoba
Grójec

2009-01-29 09:20:13^

źle podłączone radio
chodzi o podtrzymanie pamięci czyli plus który cały czas daje prąd nawet po wyciągnięciu kluczyka
teraz ten kabel masz podłączony pod stacyjkę trzeba zamienić kable (prawdopodobnie oba czerwone)
niektóre radia(KENWOOD) mają z tyły takie ustrojstwo które trzeba przestawić i wtedy jest git w innych trzeba zamienić w kostce kable oznaczone +

2014-08-28 16:18

tomek_inc

Łódź

2009-01-29 12:41:32^

ale wtedy radio by działało po wyjęciu kluczyka a tak nie jest, no właśnie zaisilania radia jestem pewny bo się załącz jak wkładasz kluczyk, może ktoś mi może rozpisać kolore kabli w kostce w seacie od czego są?

tomek_inc

Łódź

2009-01-29 17:53:02^

dzięki masz12, zamieniłem wtyczki i rzeczywiście teraz jest wszystko ok, nie rozumiem tylko czemu przejściówka była tak zrobiona, ale wszystko jest już ok i temat do zamknięcia

Forum » Volkswagen, Seat, Audi, Skoda » Seat ibiza 2003r. - radio nie tr ...
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu