Seat Ibiza 2003r. - radio nie trzyma pamięci

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
tak jak wyżej, podłączyłem radio pioneera i mam kostki iso już w ibizie na wyjściu i wszytsko pięknie działa ale po wyłączeniu i wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki pamięć się kasuje w radiu, tzn. jeżeli zaraz wyjmuję kluczyk i wkładam to pamięć jeszcze jest ale jak odczekam z 10s to już nie ma
  
 
źle podłączone radio
chodzi o podtrzymanie pamięci czyli plus który cały czas daje prąd nawet po wyciągnięciu kluczyka
teraz ten kabel masz podłączony pod stacyjkę trzeba zamienić kable (prawdopodobnie oba czerwone)
niektóre radia(KENWOOD) mają z tyły takie ustrojstwo które trzeba przestawić i wtedy jest git w innych trzeba zamienić w kostce kable oznaczone +
  
 
ale wtedy radio by działało po wyjęciu kluczyka a tak nie jest, no właśnie zaisilania radia jestem pewny bo się załącz jak wkładasz kluczyk, może ktoś mi może rozpisać kolore kabli w kostce w seacie od czego są?
  
 
dzięki masz12, zamieniłem wtyczki i rzeczywiście teraz jest wszystko ok, nie rozumiem tylko czemu przejściówka była tak zrobiona, ale wszystko jest już ok i temat do zamknięcia