Podtemat tematu głownego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czesc,
daemon czy jest mozliwe w TKP zrobienie podtematu jakiegos tematu ? znacznie usprawniloby to moderowanie.

pozdrófka,
  
 
Cytat:
czy jest mozliwe w TKP zrobienie podtematu jakiegos tematu ? znacznie usprawniloby to moderowanie.



Szczerze mowiac to nie rozumiem o co chodzi
Nigdy takiego czegos nie widzialem ....

pozdr.
  
 
Moze chodzi o drzewko ??

pozdr
  
 
ok, wyjasnie o co mi chodzi :
jak sie wchodzi na glowna strone motonews , sa wszystkie katalogi i z tych katalogow dopiero sie przechodzi do konkretnego np. forum , gdzie mozna zakladac tematy. Pytanie: Czy jest mozliwe zeby w forum , mozna bylo zrobic cusik takiego samego. (cos w rodzaju konteneru - tak to sie chyba nazywa) ?
Hmmmm ?
  
 
Cytat:
2003-08-12 15:06:55, marysia pisze:
ok, wyjasnie o co mi chodzi :
jak sie wchodzi na glowna strone motonews , sa wszystkie katalogi i z tych katalogow dopiero sie przechodzi do konkretnego np. forum , gdzie mozna zakladac tematy. Pytanie: Czy jest mozliwe zeby w forum , mozna bylo zrobic cusik takiego samego. (cos w rodzaju konteneru - tak to sie chyba nazywa) ?
Hmmmm ?



Wszystko jest mozliwe....
Poczytaj ten watek: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=22159&f=18
i napisz jak widzisz utrzymanie porzadku w takiej strukturze.

Mi chodzi o to zeby np. z istniejacego forum Toyoty, w ktorym panuje duuuzy luz ( robta co chceta ja tylko usuwam ) nie powstalo po podzieleniu kilka for Toyoty, w ktorych panuje duuuzy luz ( to juz nie bedzie zabawne ).

Napisz kto to zagwarantuje, ze nie napracuje sie na darmo a to zrobie.

pozdr.
  
 
Cytat:
2003-08-12 15:46:32, daemon pisze:
Wszystko jest mozliwe....
Poczytaj ten watek: http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=22159&f=18
i napisz jak widzisz utrzymanie porzadku w takiej strukturze.

Mi chodzi o to zeby np. z istniejacego forum Toyoty, w ktorym panuje duuuzy luz ( robta co chceta ja tylko usuwam ) nie powstalo po podzieleniu kilka for Toyoty, w ktorych panuje duuuzy luz ( to juz nie bedzie zabawne ).

Napisz kto to zagwarantuje, ze nie napracuje sie na darmo a to zrobie.

pozdr.



NIEEEEE!!!! Wiem jak to wyglada, lipnie wyglada i ciezko sie czyta jak ktos dorzuci odp gdzies wyzej niz na koncu. No chyba ze na poszczegolnych forach a nie na wszystkich