Krzyzak układu kierowniczego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam posidam Cari II 2.0D XL z 91r
mam taki problem mam cholerne luzy na kierownicy sprawdzalem krzyzak ktory jest jeszcze w kabinie jest ok, powiedzcie mi jak to dalej wyglada czy dalej jest jeszcze jakis krzyzak czy juz tylko prosto do przekladni idzie?? jaki koszt takiego krzyzak ? no ogolenie co kto wie to prosze pisac
  
 
Krzyżak w całosci dostaniesz na pewno w serwisie Toyoty w cenie od 400 do 500 zł, zamienników nie ma. Inna mozliwość to zakup samego krzyżaka w cenie około 30 zł, krzyżaki w całości raczej nie pasują . W tym celu musisz wymontować stary krzyżak żeby dobrać w sklepie nowy. I druga sprawa musisz mieć kumatego mechanika, wiekszość to chce montować całość , a nie bawić się w dorabianie. No i prase musi mieć bo to się wciska z olbrzymia siłą.
Ja juz nie mam luzów. Pozdro.
  
 
aha spoko a co mi powiesz na temat poglosek ze pasuje ten krzyzak z malucha
???
  
 
Cytat:
2009-02-14 08:28:04, Ralph4 pisze:
aha spoko a co mi powiesz na temat poglosek ze pasuje ten krzyzak z malucha ???



Ralph4 kiedys byłem u mechanika i rozmawialiśmy troszke o toyotach i w trakcie powiedzialem mu że słyszałem że do cariny bo akurat on ma carine pasuja krzyżaki od malucha a on na to że o tym wie to żadna nowość , więc coś w tym jest .
  
 
ok dzieki zamykam temat, Chyba ze ma ktos jeszcze jakies sensowne propozycje i rady