Odkurzacz Omega b

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wiem, że było na forum, ale nie mogę konkretnie znaleźć które urządzenie to dokładnie jest i która wtyczka. Wiem, że jest to gdzieś koło klaksonów, ale czy po odłączeniu będzie dobrze?

Dzięki.
  
 
Oj, coś słabo szukałeś
klik
  
 
Cytat:
2007-02-27 15:45:17, ilku pisze:
Oj, coś słabo szukałeś klik



Dzięki. Katalizator mam, a co się stanie jeśli go odłącze, bo strasznie głośno chodzi.
  
 
Cytat:
2007-02-27 18:09:42, zYx pisze:
[...]a co się stanie jeśli go odłącze, bo strasznie głośno chodzi.


Prawie nic
Tylko szybciej się pozbędziesz tego katalizatora...
  
 
jak to nic, bardzo wiele sie stanie, naprzykald bedziesz mial lzejszy samochod
  
 
A wiadomo, który to bezpieczik? Odłącze, zobacze.
  
 
Musisz odłączyć wtyczke z odkurzacza, ponieważ jest na jednym bezpieczniku z całym osprzętem silnika...
  
 
W taki razie nie chce mi się schylać
Odłącze przy okazji

Dzięki
  
 
Witam.Czy można całkowicie wymontować ten odkurzacz??
Ptam dlatego ponieważ chodzi bardzo dłośno i chciałbym go naprawić.Po jego demontażu będzie jeden gumowy wąż dyndał.Moge go tak zostawić czy go zaślepić????
  
 
Ja ostatnio cały ten układ wywaliłem. Zaślepiłem dwie rury alu idące od kolektorów wydechowych a cała reszta na złom...
Wszak masa zabija...
  
 
witam ja wyjelem caly ale nie moglem wybic wirnika rozwalilem wszystko kupilem uzywany 50zl i nowy filtr w aso 22zl teraz chodzi jak pszczolka
  
 
Cytat:
2007-04-03 11:32:34, srubek pisze:
witam ja wyjelem caly ale nie moglem wybic wirnika rozwalilem wszystko kupilem uzywany 50zl i nowy filtr w aso 22zl teraz chodzi jak pszczolka


już w wielu wątkach starałem się dowiedzieć....więc może tu ktoś w 100% może mi odpowie !!!!! czy w tym wężu od pompy powietrza
wt. ma być płyn (w rodzaju borygo) bo u mnie jest i po kiego ch....
chyba że ktoś wlał jako zaporę przed cofką spalin od wydechu ...bo podejrzewam walnięty zawór zwrotny przez który to powietrze dochodzi do układu wydechu..?????
  
 
Nie ma być żadnego płynu
Ale u mnie też był, jakoś się tam dostał...
  
 
Cytat:
2007-04-05 08:15:57, ilku pisze:
Nie ma być żadnego płynu Ale u mnie też był, jakoś się tam dostał...


i właśnie interesuje mnie to "jakoś"... bo w kilku ASO i innych też nikt nie ma pomysłu , a cały ten układ to jedno wielkie g.... i narazie puki mam sprawnego kata to nie wywalę złomu bo chyba jednak trochę go chroni dopalając resztki nie spalonej mieszanki...
a jak zbiorę więcej informacji o całym tym g.... . to może se doktorat z tego napiszę ..hihihihi...narka...
  
 
A czy po wyjęciu tego odkurzacza morze coś się porobić z obrotami???
Bo mi zaczęły falować wolne obroty i teraz nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to coś ma na obroty wpływ
  
 
Cytat:
2007-04-05 17:45:39, slaww pisze:
A czy po wyjęciu tego odkurzacza morze coś się porobić z obrotami??? Bo mi zaczęły falować wolne obroty i teraz nie wiem czy to zbieg okoliczności czy to coś ma na obroty wpływ




u mnie była dziura w rurze miedzy "odkurzaczem" a tym czymś na górze w co wtyczka jest elektryczna i strasznie hałasował, myślałem że to padło łożysko od wentylatora chłodnicy, zatkałem dziurę na tym wężu i po odpaleniu silnika myślałem że coś popsułem, a się okazała że chodzi ale cichutko co do falowania obrotów to zmian nie zauważyłem jak była dziura to tak jakby go nie było. Ciekawi mnie tylko jak sprawdzić czy działa to właśnie ustrojstwo z tą wtyczką, z niego wychodzi rura gruba i idzie do takiej metalowej rurki a druga rurka wychodzi taka malutka jakby od podciśnienia.