Prośba do kolegi bigelektron o kontakt

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam problem z Rav-ką D4D z 2002 roku, chciałbym skontaktować się osobiście, najlepiej telefonicznie w celu opisania problemu, proszę o kontakt na priv'a.
  
 
Cytat:
2009-03-24 22:11:43, coda pisze:
Witam mam problem z Rav-ką D4D z 2002 roku, chciałbym skontaktować się osobiście, najlepiej telefonicznie w celu opisania problemu, proszę o kontakt na priv'a.


A dlaczego sam nie napiszesz na priva?
  
 
Cytat:
2009-03-24 22:46:44, Pigletto pisze:
A dlaczego sam nie napiszesz na priva?


Nie wszyscy lubia isc na latwizne...

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam Wszystkich
Ma ktoś może namiary na Bigelektrona?
Jeżeli tak to proszę o nr. telefonu
Z góry wielkie dzięki.
  
 
Cytat:
2015-02-17 12:51:59, 75cobra75 pisze:
Witam Wszystkich Ma ktoś może namiary na Bigelektrona? Jeżeli tak to proszę o nr. telefonu Z góry wielkie dzięki.

Podalem na priv

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Jeśli jest taka możliwość to też poproszę o kontakt do pana Bigelektrona, w celu zdiagnozowania Toyotki.
  
 
Witam

Lexus GS300 po rozladowaniu akumulatora przestal dzisalac centralny zamek elektryczne lusterka, wyswietlacz elektroniczny odpowiedzialny za sterowanie wentylacja i klimatyzacja.
pozostale funkcje wyswietlacza dzisalaja.

Prosze Bigelektrona o kontakt na priv
  
 
Cytat:
2016-02-03 18:30:30, bigjerry pisze:
Witam Lexus GS300 po rozladowaniu akumulatora przestal dzisalac centralny zamek elektryczne lusterka, wyswietlacz elektroniczny odpowiedzialny za sterowanie wentylacja i klimatyzacja. pozostale funkcje wyswietlacza dzisalaja. Prosze Bigelektrona o kontakt na priv

To nie po rozladowaniu tylko po podpieciu na odwrot kabli rozruchowych lub prostownika
Teraz trzeba powymieniac mnostwo bezpiecznikow i byc moze sterownikow rowniez.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
ja też proszę na priv albo gg albo cokolwiek w sprawie kontaktu
  
 
Cytat:
2017-01-14 16:29:45, Tupac9424 pisze:
ja też proszę na priv albo gg albo cokolwiek w sprawie kontaktu

wyslalem juz 2 razy ale chyba privow nie czytasz

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Ma ktoś kontakt do Bigelektrona albo może on sam się odezwie? : ) Pisałem na PW, i nie dostałem odpowiedzi, a zależy mi na tym, żeby ktoś kompetentny samochód zdiagnozował i naprawił ; C
  
 
Witam wszystkich forumowiczów. Jestem nowy na forum, ale fanem Japan Moto od dawna. Mama problem z moją Verso i również poszukuję kontaktu do Pana Bigelektron. Proszę o kontakt - może być na priv.
  
 
Witam,
proszę o kontakt na priv do p. Bigelektron.
pozdrawiam
  
 
Witam, proszę o kontakt do kolegi Bigelektron, wysłałem na priv,lecz nie otrzymałem odpowiedzi.
Problem dotyczy Toyoty Auris D4D z 2007 roku. Przytkał się DPF. Przy ok 2 tyś obr check, błąd
P2002.
  
 
Cytat:
2017-08-28 20:03:22, lucyfix pisze:
Witam, proszę o kontakt do kolegi Bigelektron, wysłałem na priv,lecz nie otrzymałem odpowiedzi. Problem dotyczy Toyoty Auris D4D z 2007 roku. Przytkał się DPF. Przy ok 2 tyś obr check, błąd P2002.

Bo jestem na urlopie do wrzesnia

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
Witam,

Bardzo proszę o kontakt do użytkownika Bigelektron, mam problem z obrotami, pracą silnika na zimnym.

Problem występuje w Avensis T25 2.0 1AZ-FSE

Dopiero co kupiłem to autko i się zakochałem, ale mam duży problem z tym silnikiem. Codziennie rano muszę grzać silnik na 2500-3000 obrotów, żeby nie wyskoczył z komory silnikowej.
  
 
Witam,
Mam taki problem. Posiadam Toyotę Avensis T25 benzyna 2.0 2004 rok. Od kilku dni mam taki problem. Autko odpala bez problemu i jeździ bez żadnej utraty mocy, przyspiesza dynamicznie i nagle obroty zaczynają falować i zapala się check engine i auto gaśnie. Po ponownym uruchomieniu zapłonu auto odpala bez problemu i dalej jeździ wzorowo. Zauważyłem, że dzieje mi się tak po nagrzaniu się silnika i zdarzyło mi sie to już kilkukrotnie. Co może być przyczyną takiego zachowania się samochodu. Czy ktoś z forumowiczów miał podobny przypadek do mojego ? Proszę o pomoc. pzdr

Trochę czytałem, że jest na forum Pan Bigelektron, który jest fachowcem w tej materii, ma ktoś może do niego namiar ?
  
 

Witam,

Bardzo proszę o kontakt do użytkownika Bigelektron, mam problem z odpalaniem silnika na zimnym. Wymieniłem rok temu akumulator i niedawno rozrusznik, ale większych mrozach dalej jest problem.
  
 
Na wstępie się przywitam jako wieloletni czytelnik postów bigelektrona również na innych forach,nieświadomie pomógł kilka razy,a raczej jego odpowiedzi na posty forumowiczów. Tym razem jednak sprawa mniej popularnego kalibru. Otóż poszukuje zestawu naprawczego lub firmy godnej polecenia zajmującej się regeneracja gaźnikow Aisan. Pacjent to Toyota Corolla ke35. poj.1.2 rok produkcji 1976r.
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów
  
 
Witam, jeśli mozna poproszę o kontakt do kolegi Bigelektron
Typowy problem p0400 w 1cdftv 116 km ,czy to mozna wyleczyć?

Serdecznie pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: Bleckgregor1976 dnia 2021-01-24 02:13:00 ]