SPRZEDAM - Strona 14

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Oponki używane markowych firm głównie 205/55R16 ; 215/55R16 2008 rok w górę produkcja i minimum 7mm bieżnika ok 100 zł szt.
Do tego można wystawić FV.
  
 
Wszystko jest z Vectry B poliftowej kombi 2000 r.


Maska, nigdy nie prostowana ani nie malowana, jedynie ruda ją trochę nieoszczędzała na przednim rancie - kompletna ze spryskami itp, wygłuszenie trochę uszkodzone od gazowni - kolor Z20C
100 zł



listwa progu bagażnika, lekko pęknięta po sklejeniu nie powinno być śladu
30 zł




Listwa klapy, w środku jest do podklejenia a tak to stan bdb. - kolor Z20C
90 zł



Listwa z podświetleniem tablicy (gdzieś mam ten klawisz od zamka w kolorze listwy więc jak by coś to go odszukam - kolor Z20C
50 zł



silnik wycieraczki
60 zł


siłownik centralnego zamka klapy bag.
50 zł


Listwa ze stopem klapy (nie wiem dokłądnie jak to nazwać.
50 zł


pianka drzwi pasażera


Pianka zderzaka tył (wersja bez haka) pęknięta ale kompletna - po sklejeniu będzie ok
20 zł


Szyba klapy, oryginał - jeswt fatalnie przyciemniona, więc folia do zerwania
120 zł


Zamek klapy
40 zł

  
 
Witam po starej znajomości.
Przyszedł czas na sprzedaż mojego fijorda 2.0 TDCI, 130KM, 2005 r. - gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam! Auto krajowe, poliftowe, jestem drugim właścicielem (poprzednim był kolega z pokoju obok), przebieg lekko ponad 140 tkm, bezwypadkowy, normalne ślady eksploatacji (siakieś ryski, etc.)

Wyposażenie: autoklima, 4xel. szyby, el. lusterka, grzane szyby przód/tył, el. reg. fotela kierowcy, sporo poduszek (musiałbym policzyć - pewnie z 6 albo 8 ), 6 biegowa skrzynia.

Zdjęcie sprzed trzech lat, jak znajde chwilę, to obfocę na bieżąco.




Niedawno zrobiony przegląd 140tkm, przy przeglądzie 100tkm zrobione kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym.

Auto u mnie od maja 2009 r., od przebiegu ok. 80-90 tkm (nie pamietam dokładnie). Do 80tkm serwisowany w ASO, ja potem serwisowałem u Zbycha w ZBICar'ze.

Chętnych zapraszam do obejrzenia, wskazane równiez badanie na dowolnej stacji kontroli/obsługi (być może dzieje się coś, o czym jeszcze nie wiem, a nie chcę robić z gęby cholewy).

Wszystkie przeglądy rejestracyjne fijord przechodził oczywiście bez najmniejszej uwagi.

Cena - tu jak zwykle jest problem.

Allegro wypluwa od kilkunastu do 26 tzł.
Na początek powiedzmy 22tzł, do negocjacji po obejrzeniu.
  
 
Witam.

Sprzedam dom (bezpośrednio). Wszelakie szczegóły na

www.domnasprzedaz.com.pl

oraz w ogłoszeniu komercyjnym

http://otodom.pl/maly-dom-po-remoncie-wszystkie-media-id16900947.html

Regulaminowa cena 599.000
  
 
HEj
Sprzedaje swojego FORESTera:
http://otomoto.pl/subaru-forester-szybki-zadbany-190km-260nm-C28193451.html

Jak by ktoś reflektował - opcja wymiany na dupowóz vectra b w dieslu i kombi astra 2... Potrzebne do dojezdzania do pracy..
  
 
Cytat:
2012-11-06 19:25:23, pyrekcb pisze:
Witam po starej znajomości. Przyszedł czas na sprzedaż mojego fijorda 2.0 TDCI, 130KM, 2005 r. - gdyby ktoś był zainteresowany, zapraszam! Auto krajowe, poliftowe, jestem drugim właścicielem (poprzednim był kolega z pokoju obok), przebieg lekko ponad 140 tkm, bezwypadkowy, normalne ślady eksploatacji (siakieś ryski, etc.) Wyposażenie: autoklima, 4xel. szyby, el. lusterka, grzane szyby przód/tył, el. reg. fotela kierowcy, sporo poduszek (musiałbym policzyć - pewnie z 6 albo 8 ), 6 biegowa skrzynia. Niedawno zrobiony przegląd 140tkm, przy przeglądzie 100tkm zrobione kpl. sprzęgło z kołem dwumasowym. Auto u mnie od maja 2009 r., od przebiegu ok. 80-90 tkm (nie pamietam dokładnie). Do 80tkm serwisowany w ASO, ja potem serwisowałem u Zbycha w ZBICar'ze. Chętnych zapraszam do obejrzenia, wskazane równiez badanie na dowolnej stacji kontroli/obsługi (być może dzieje się coś, o czym jeszcze nie wiem, a nie chcę robić z gęby cholewy). Wszystkie przeglądy rejestracyjne fijord przechodził oczywiście bez najmniejszej uwagi.




Cena - 16 tzł bez negocjacji.
Warszawa, 694 967 810










  
 
Cytat:
2013-03-30 10:11:33, pyrekcb pisze:
Cena - 16 tzł bez negocjacji. Warszawa, 694 967 810


Sprzedany.

[ wiadomość edytowana przez: pyrekcb dnia 2013-04-13 22:09:27 ]
  
 
Sprzedamy nasz rodzinny dyliżans - Lancia Zeta 2.1TD

Wszelakie info w ogłoszeniu. Zapraszamy.

LANCIA ZETA

  
 
Sprzedam forestera:
http://otomoto.pl/subaru-forester-C32059856.html
  
 
Jan_10 udało się sprzedać Subaru i wrócić do Opla ?
  
 
Subaru poszło, teraz jest mercedes w203 3.2v6 - tez na sprzedaż.
Jakoś nie mogę auta na dłużej znaleźć.
Może teraz signum albo jak starczy insygnia wleci....