Corolla Verso zdechł akumulator i problem.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Zdechł mi aku w Verso i mam problem ponieważ aku rozładował się na maxa nawet alarm siadł i pojawił się problem nie mogę sie dostać do autka , używam do tego celu kluczyka tego co się wyciąga z pilota i normalnie wchodzi do zamka kręci się do połowy w prawo i w lewo ale drzwi/zamek nie chcą się otworzyć wcześniej wszystko działało - ma ktoś może pomysł jak mi pomóc - z góry serdecznie dziękuję za pomoc
  
 
bagazniekiem nie da sie wejsc ?
  
 
klapa tez jest zpięta z centralnym, tylko jest zamek od kierowcy a ten właśnie nie chce się otworzyć
  
 
moze popsikac jakims smarem do zamków, cos sie zapieklo, poprobuj bo tak bez otwarcia maski to cięzko.
Przycisk od pilota nie reaguje wogole nic ?
  
 
próbowałem psikać , dmuchać itp, pilot nie otworzy bo aku jest całkowicie padnięte,

zastanawiam się czy wogóle rusze kluczykiem siłownik jeżeli nie ma ani grama prądu w instalacji ??
  
 
dawaj łamakiem szyby pewnie nie chcesz wybijac??
  
 
Cytat:
2009-10-31 15:35:42, mis123 pisze:
próbowałem psikać , dmuchać itp, pilot nie otworzy bo aku jest całkowicie padnięte, zastanawiam się czy wogóle rusze kluczykiem siłownik jeżeli nie ma ani grama prądu w instalacji ??


Akumulator nic do tego niema zamek powinien dac sie otworzyc recznie bagnetem,wlasnie o te pol obrotu w lewo lub prawo nie pamietam w ktora strone.
Mozna tez sie wczolgac z kablami pod auto i zapiac pod styk rozrusznika i mase jezeli to mozliwe-znaczy jak jest dostep i da sie siegnac,a potem z pilota.Spruboj jednak sikac WD 40 i ruchac w zamku az do skutku.Powodzenia.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
nie wiem dlaczego ale ani kluczem ani próby otwarcia drutem od srodka tez nie dały skutku wyglądało na zablokowaną centrale lub jakiś rygiel centralnego , otworzyłem maske dałem +12 i wszystko już ok - może się komuś przyda
  
 
Cytat:
2009-11-03 21:53:34, mis123 pisze:
nie wiem dlaczego ale ani kluczem ani próby otwarcia drutem od srodka tez nie dały skutku wyglądało na zablokowaną centrale lub jakiś rygiel centralnego , otworzyłem maske dałem +12 i wszystko już ok - może się komuś przyda



jak otworzyles maske ?
Moze to komus sie przyda ...

  
 
zbiles szybe czy zaplaciles cwaniakom od "bezinwazyjnego wchodzenia" ??