Jak podłączyc stag2-w POMÓŻ

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam jak podłączyć centralka stag2-w(stara jest zepsuta ) mam podłączoną pod 2 przekaźniki(kable pomieszane na przekaźnikach niema prądu silnik nie pracuje na LPG ani na benzynie) bym wrzucił foto ale nie wiem jak proszę o rade
  
 
czerwony z bezpiecznikiem to zasilanie po stacyjce, brazowy to sygnal obortow z cewki bialy to czujnik rezerwy czarny to masa niebieski to zasilanie elektrozaworow gazu zolty to zasilanie elektrozaworu benzyny jak masz pompe elektryczna to mozesz uzyc Go do zasilannia przekaznika zorlaczajacego wtryski benzyny to tak ogolnie do czego jaki kabelek , mam nadzieje ze sie nie pomylilem bo to z pamieci, jezeli chcesz dalsze wskazowki to powiedz jakie auto, czy masz poza ta centralka jakies inne sterowniki gazu. ja zrobilem od nowa instalacje tej centralki i mam spokoj jest solidnie i ladnie nie to co robota gaziaza. a foto to za pomoca serwisu fotosik i potem wklej linka.
Pozdrawiam!!!
dopiero teraz przeczytalem Twoj opis w innym temacie, wynika na to ze Twoj gazownik to partacz. proponuje zrobnienie od nowa calej instalacji ktora nie jest skomplikowana a bedziesz wiedzial ze masz solidnie .



[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2009-06-08 19:15:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2009-06-08 19:15:43 ]