MotoNews.plWitaj w MotoNews.pl | zaloguj się  
Motoryzacja bliżej Ciebie 
Samochody, motoryzacja, opinie

Abarth  Alfa Romeo  Aston Martin  Audi  Bentley  BMW  Bugatti  Cadillac  Chevrolet  Chrysler  Citroen  Dacia  Dodge  Ferrari  Fiat  Ford
Honda  Hyundai  Infiniti  Jaguar  Jeep  Kia  Lamborghini  Lancia  Land Rover  Lexus  Lotus  Maserati  Mazda  McLaren  Mercedes-Benz  Mini
Mitsubishi  Nissan  Opel  Pagani  Peugeot  Porsche  Renault  Seat  Skoda  Smart  SsangYong  Subaru  Suzuki  Toyota  Volkswagen  Volvo

Zacznij nowy temat  Dodaj odpowiedź w tym wątku

Jak podłączyc stag2-w POMÓŻ

Moderowane przez: Biały, thaniel
 Forum » LPG, CNG, Autogaz Forum » Jak podłączyc stag2-w pomóż
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »
Szukaj na forum: 

Sortuj posty wg daty: 
rosnąco malejąco
 >> wyświetlony od najstarszych postów <<
 Autor
 Jak podłączyc stag2-w POMÓŻ 
chrobol

ełk

2009-06-08 17:32:17^

witam jak podłączyć centralka stag2-w(stara jest zepsuta ) mam podłączoną pod 2 przekaźniki(kable pomieszane na przekaźnikach niema prądu silnik nie pracuje na LPG ani na benzynie) bym wrzucił foto ale nie wiem jak proszę o rade

2009-06-17 23:23

linki sponsorowane
 2014-08-27 06:08:45

2014-08-27 06:08 
dulin7

Aktywny na forum 2693 dni
Nowe Miasto Lubawskie

2009-06-08 19:12:50^

czerwony z bezpiecznikiem to zasilanie po stacyjce, brazowy to sygnal obortow z cewki bialy to czujnik rezerwy czarny to masa niebieski to zasilanie elektrozaworow gazu zolty to zasilanie elektrozaworu benzyny jak masz pompe elektryczna to mozesz uzyc Go do zasilannia przekaznika zorlaczajacego wtryski benzyny to tak ogolnie do czego jaki kabelek , mam nadzieje ze sie nie pomylilem bo to z pamieci, jezeli chcesz dalsze wskazowki to powiedz jakie auto, czy masz poza ta centralka jakies inne sterowniki gazu. ja zrobilem od nowa instalacje tej centralki i mam spokoj jest solidnie i ladnie nie to co robota gaziaza. a foto to za pomoca serwisu fotosik i potem wklej linka.
Pozdrawiam!!!
dopiero teraz przeczytalem Twoj opis w innym temacie, wynika na to ze Twoj gazownik to partacz. proponuje zrobnienie od nowa calej instalacji ktora nie jest skomplikowana a bedziesz wiedzial ze masz solidnie .

-----------------
....^ to jest moje zdanie ale może ja sie nie znam :)

[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2009-06-08 19:15:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: dulin7 dnia 2009-06-08 19:15:43 ]

2014-08-17 10:08

Forum » LPG, CNG, Autogaz Forum » Jak podłączyc stag2-w pomóż
 « Starszy wątek | Nowszy wątek »

strona głównaredakcjaforum samochodowekontakt z namireklama

wiadomości motoryzacyjne - cennik nowych samochodów - autogaleria - opinie o samochodach
Copyright © 1999-2014 MotoNews.pl
Warunki korzystania z serwisu