Fiat 127 903 Race&Rally- czyli moja odbudowa;) - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam!
Istnieje coś w rodzaju "powitalni", choć trzeba trochę pokopać żeby ją znaleźć: Przedstawiamy się
Pozdrawiam kolejnego fana włoskiej "kuchni motoryzacyjnej"
  
 
Znalazłu się dwa klipy z sezonu 2009 .
Jeden z AB Cup w Bednarach (inny autor) oraz SuperOes na Torze Poznań.
Widać, że gdy pędze z pilotem to nie podnosi koła bo na Bednarach to masakra . Ale też w Poznaniu to przyczepności nie było, zwłaszcza z przodu na jebanych, starych zimówkach kormorana
No to oglądajta

AB Cup Bednary

SuperOes Poznań
  
 
vergasser, to pilot czy pilotka? Bo nie mogę dojrzeć
  
 
Pilotował SAL, brat Agniess
  
 
Odebrałem mojego webera DIC z regeneracji i z wielką ciekawością zabrałem się do montażu. Wcześniej zakładałem go i zdejmowałem kilka razy, dręcząc przy okazji Grzesia Mysze pytaniami technicznymi . Szczerze, to nie wierzyłem już, że on będzie chodził lepiej ale się pomyliłem. Po uporaniu sie ze zmianą pokrywy zaworowej, linki gazu i wpięciu trójnika w układ nastąpiła przejażdżka. Okazało się, że fiat duzo fajniej zapierdala . Mój nissan sunny 1.4 to przy nim velorex .
Jutro biorę się za dokładną regulacje (kupiłem mądrą książke )


  
 
Do czego sluzy "oczko" wkrecone w prawe nadkole?
  
 
Śmieszna sprawa hehe... Oczko wkręciłem przed pierwszym YTP, miałem wtedy dolot zimnego powietrza spod zderzaka uzyskany za pomoca rury od odkurzacza . Trzeba ją było przypiąć, żeby jej wirnik alternatora nie rozszarpał . Rura wyleciała a oczko zostało.

Poczyniłem dziś docelową regulacje gaźnika. Pokatowałem trochę brykę i już mi się ta WIELKA moc znudziła. Trzeba luknąć na świece i ocenić jak mi wyszła regulacja .
  
 
Takie stare foty znalazłem... Jakby ktoś rozważał zakup poliuretanów do 127 to wrzucam tu fotki tego co ja zakupiłem i jak to wygląda .



  
 
Puchar YTP za nami, myslę, że moge byc zadowolony z mojego siebenka, jeździ mi się coraz przyjemniej a co najwazniejsze Fiat dojeżdża na zawody, do mety i do domku . Do konca tego sezonu juz chyba nigdzie się nie pojawie bo czasu brak a i opony zabite na amen... Myślę teraz co podłubać na przyszłość . Oprócz tego mam na głowie jeszcze jednego stwora i tym samym problem z ustaleniem priorytetu hehe. Gdyby ktoś z Was miał w posiadaniu jakieś foto lub video z moim fiatem to chętnie obejrze na osłodę
.


Takie porównanie sobie zrobiłem przy okazji startów w pucharze YTP hehe.



Kilka przyjemnych zdjęć






Pozdrawiam!
  
 
Kolega DominikWrc nagrał kilka filmików z moim Fiatem podczas październikowego YTP.

DEPOT (najwolniejsze)

KLOMBY

Dziękuje Dominik!
  
 
Wystartowałem ostatnio w dwóch poznanskich SuperOesach. Pojechałem oba na Markgumach i jestem bardzo mile zaskoczony. Udało sie wywalczyć 2 i 3 miejsce w klasie do 1000ccm. W ostatnim SOS (02.04) miałem okazje jechać po mokrym i tutaj też było bardzo spoko. Jednym słowem: opony.

Fiat dostał też parę nowych rzeczy takich jak poliuretan zamiast szyb drzwiowych, ultra lekkie boczki drzwiowe (stare na sprzedaż), nowy układ wydechowy z kolektorem A112 Abarth. Na dokończenie czeka też forma na maskę z laminatu. Pojawiło się kilka głębszych obcierek niż zwykle ale to prawie norma .























Siódemka została też "celebrytką"

Drugie życie Fiata 127
  
 
Ja pitole na tym forum nic się nie dzieje

Tym nie mniej mój Sieben ciągle napierdala

II runde tegorocznego Pucharu Youngtimer Party zakonczyłem na drugim miejscu w klasie z około 15sekundową stratą do Mini z Krakowa. Biorąc pod uwagę, że ostatnie modyfikacje w silniku poczyniłem z początkiem ubiegłego roku podczas gdy moi rywale ciągle się zbroją wynik nie jest zły. Najwazniejsze, że stara OHVka wydaje się być nieśmiertelna i pozwoli mi skończyć cykl YTP i SOS.
Będzie to prawdopodobnie ostatni sezon 903ki.

Wyścig MINI vs 127







  
 
Kilka fot z ostatniego YTP







Generalnie auto jest na sprzedaż z tym, że nie ma jakiegoś ciśnienia by oddawac je za głupie pieniądze. Zobaczymy coz tego wyjdzie. Może jeszcze wróci na tor...

  
 
Też rocznicowo.
Pamiętam, że w tą sobotę nawet nie wystartowałem. Czekałem w kolejce i gdy nade(j)szła moja kolej i stanąłem na starcie to Fiat zaczął przerywać i w końcu zgasł. Musiałem zepchnąć go z toru.
Drugiego podejścia już nie było z wiadomych względów.