Schemat instalacji elektrycznej 125p klasyk

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pilnie potrzebuję całego schematu instalacji elektrycznej do kanta klasyka,poratuje mnie skan albo link do jakieś stronki.Szukałem w naszej wyszukiwajce ale do klasyka nie ma na forum.
Na zlocie odwdzięczę się browarem za taki schemat
  
 
to z ksiazki dla rocznika '74 , wiec moga byc roznice w obwodzie wycieraczek, pająku pod kierownicą, stacyjce w stosunku do wczesniejszych.



  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=82326&c=0&f=25
  
 
Dzięki za schematy!
Musze dojść dlaczego mi nie działa lampa wstecznego i podświetlanie tablicy,czujnik od wstecznego w skrzyni jest ok dlatego musze obadać gdzie po drodze mam zerwany obwód.
  
 
Zabrzmi to głupio,zwłaszcza,że jestem założycielem tego tematu ale... czy ktoś może mnie poratować schematem instalacji do klasyka po raz drugi? Poprzedni schemat został na dysku kompa, który spalił się po burzy i nie mogę odzyskać danych w tym momencie a schemat jest mi potrzebny.
  
 
prosz...



  
 
Dzięki
Teraz już wiem gdzie mam problem z ładowaniem.
  
 
Dzisiaj nie mam jak, ale jutro postaram Ci się pomóc. Przypomnij mi się na priv.
  
 
Schemat już mam ale problem z ładowaniem wciąż mam nierozwiązany, nie mogę namierzyć przyczyny "falującego" łądowania w przedziale 14-15,5V. Przez co wszystkie urządzenia elektryczne wraz ze światłami, pomimo równej prędkości obrotowej silnika przygasają.
  
 
Przepraszam za dodanie 2 postów na raz. Proszę o skasowanie tego posta

[ wiadomość edytowana przez: janekrow dnia 2017-04-18 08:30:05 ]
  
 
Witam Serdecznie

Ja również potrzebuje schematu instalacji elektrycznej do fiata 125 z 1974 roku. Jakby ktoś mógł poratować , to byłbym bardzo wdzięczny. Mój mail to jnwit@vp.pl

Pozdrawiam Serdecznie

[ wiadomość edytowana przez: janekrow dnia 2017-04-18 08:32:16 ]