Lancia Stratos - replika

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowy zakup.






W komplecie jest nadwozie i bardzo kulawa klatka. Jest tez jakis badziewny silnik z punto hgt(chyba punto - 1,8 pojemnosci o ile dobrze sie dowiedzialem).
Czeka mnie kupa roboty ale efekt powinien byc konkretny, na przyszly miesiac wstawiam klatke i reszte kratownicy z rur a nie takich profili no i trzeba bedzie kupic odpowiedni silnik ze skrzynia(mysle o k20a z civic type R).
co najmniej 2 lata dłubania...

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
I znowu będzie burzliwa dyskusja na temat słuszności wsadzania nieoryginalnego silnika Super, że budujesz takie cacko, nieważne czym będzie napędzane, byle by bokami latało, cieszyło oko kibiców i dawało frajdę właścicielowi Powodzenia
  
 
Oryginalny jest silnik z ferrari dino a taka opcja mnie nie interesuje bo to jest replika a nie oryginal. bedzie silnik z hondy bo ma byc mocny, niezawodny i lekki bo chce zeby auto sie dobrze prowadzilo no do tej skrzyni moge spokojnie dostac wszystkie przelozenia krotkie oraz szpere. auto powinno miec okolo 4s do setki wiec to wystarcza mi. Jakby bylo malo to dam kompresor.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
yyy nie mam slow czekamy na efekty
  
 
yyy nie mam slow czekamy na efekty
  
 
ładnie Tomaszu, walcz
  
 
stratos - Tomasz, stratos - Tomasz.. eeeee nie wejdzie

Odchudzić Powodzenia
  
 
Ciasno jak cholera ale juz siedzialem w takim aucie i jakos udalo mi sie wejsc. Jak nie dam rady to mam dobry powod do odchudzania

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
ta skorupa ma cos wspolnego z hawk performance czy to inny producent?

wypas projekt walezy nie zawodzi
  
 
Ta konkretna nie jest od hawk carsa ale to kopia oryginalu(raczej wierna kopia ale nie ma za bardzo mozliwosci sprawdzenia tego).
Naturalnie mam pelny komplet bajerow do grupy 4 wiec wyglad bedzie troszke inny niz to co teraz widac

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
mam nadzieję, że to nie do lansu będzie tylko dostanie ogniem po garach... bajkowy projekt. MARTINI???
  
 
malowanie air italia,auto bedzie ostro katowane(na ile kasy bedzie oczywiscie) i mam nadzieje ze bedzie sie prowadzic tak jak wyglada bo wtedy bedzie niezla zabawa.

-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
gratuluje, następny dobry projekt do śledzenia.
  
 
Aaaaa.... Lancia stratos rewelacja! Gratuluje i powodzenia w replikowaniu tzn budowaniu.
  
 
piekne auto... no i u Ciebie napewno sie nie zmarnuje!
  
 
Nowy zakup - serducho do lancii. Bilstainy juz sa teraz czekam na klatke


-----------------
Pozdrowienia
Walezy

Fiat 131 Abarth s2000 :)
  
 
podziwiam Cie!
  
 
Świetny pomysł
  
 
No Tomek, gruba gra idzie.....
Projekt extra..
  
 
Powodzenia w projekcie