Poszerzenia z laminatu do 126p (raz jeszcze). Kto robi? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2009-12-20 14:18:05, MAD_DOGG pisze:
No nie, nie przeginaj. Tu chodzi też o to żeby to sie dało w razie czego szybko wymienić.



Jakiś lepszy pomysł?
Dla mnie wymiana to nie problem (max. 30 minut roboty). Z resztą nie planuje rozwalać poszerzeń raz w tygodniu.
  
 
i myslisz ze nie bedzie pekac?
  
 
Ale co ma pękać? Poszerzenie, klej?
  
 
łączenie jakos trzeba wykonczyc?
  
 
a po co wykańczać łączenie... to ma byc rajdówka a nie auto na pokaz... mi osobiście podoba sie łączenie na nity i nic wiecej z tym nie robic
  
 
no to polacz geniuszu te poszerzenia na nity, poczytaj troche temat zanim cos napiszesz
  
 
Użyłbym zamiast szpachli kleju do szyb. Można zrobić coś w rodzaju "fugi", wygładzić i polakierować. Jutro postaram sie sprawdzić w pracy jak lakier trzyma sie kleju.
  
 
wiem ze nie mozna umiem czyta i pisze ze podoba mi sie laczenie na nity a nie ze musisz to polonczyc nitami
  
 
to sie ciesze
  
 
ee, w fugę silikon motoryzacyjny i poszli
  
 
Lakier ładnie sie trzyma kleju do szyb a właściwie jest to silikon-uszczelniacz stosowany do wklejania szyb, elementów z laminatów, aluminium i uszczelniania wszystkiego co popadnie.
  
 
Cytat:
2009-12-20 22:55:55, MaciekMaC pisze:
wiem ze nie mozna umiem czyta i pisze ze podoba mi sie laczenie na nity a nie ze musisz to polonczyc nitami



No, za to z pisownia gorzej.

Mi się te poszerzenia średnio widzą. Ktos wkleił zdjecia malca p. Barańskiego, tamte były duzo fajniejsze. Jak ktos wykona takie, sam chętnie zakupie komplecik.
  
 
Cytat:
2009-12-21 18:42:16, Jesion128 pisze:
No, za to z pisownia gorzej.



śpieszyłem się
  
 
orientuje sie moze ktos jakie dystanse + - na takim poszerzeniu na zwyklej 13" uno czy cc

aha i jeszcze czy jet trochę nadkole przednie wysunięte do pasa
bo jak u siebie na 155/13 zalozylem 4 cm dystans to niestety nie skręca


[ wiadomość edytowana przez: Mati_Wroclaw dnia 2009-12-22 20:08:50 ]
  
 
dystanse? predzej et 1-10 i fela z 8 cali
  
 
czyli odpada
dalej bede młotkiem klepał
  
 
No i przy ta baloniasta opona jest jednym z głównych powodów.
  
 
Jakby ktoś był chętny to mam takie poszerzenia do sprzedania:





Oczywiście nowe, na tkaninie + żywica poliestrowa. Kolor biały mat.
Koszt 350 PLN.