Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy?

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
Czy kto¶ ju¿ posiada Warszawê PICKUP z kolekcji??
Na stronie DEA pisze, ¿e ju¿ nak³ad wyczerpany..
Ciekawe jak± ma ok³adkê numer z Waw±

Jak kto¶ ma J± to zapodajcie fotki!



  
 
Witam.
Niestety jak na razie listonosz nic nie doniós³ ... mo¿e wiêc dzi¶ jeszcze nie byæ.
Co do ok³adki to na tej stronie jest taka:
http://www.deagostini.pl/index.php?co=a&id_kol=24
ale kto¶ w poprzednim temacie () wspomina³ co¶, ¿e jest w rzeczywisto¶ci innego koloru czy jako¶ tak.

Pozdrawiam
  
 
Tak, w numerze z £AD¡ 2101 ¯iguli jest zapowied¼ z niebiesk± gazetk± i rejestracj± GD 1956 a z modelem z rejestracj± EA 5926..
Wiêc ciekawe czy czerwona czy niebieska i
czy GD czy EA
  
 
Cytat:
2009-11-17 12:35:14, malarz84 pisze:
DEA pisze, ¿e ju¿ nak³ad wyczerpany..


Zawsze pisz±, ¿e jest wyczerpany nak³ad.
***
Raczej wa¿niejsze jest wykonanie modelu ni¿ jak± ma tablicê rejestracyjn±, a gazetka jest wa¿na w ¶rodku, a nie jaki kolor ma ok³adka.
  
 
RACJA Kolego!
Oczywista ale ot taka ciekawo¶æ, przez to ¿e wszystko siê mo¿e zdarzyæ w DEA
  
 
Cytat:
2009-11-17 14:11:12, malarz84 pisze:
Tak, w numerze z £AD¡ 2101 ¯iguli jest zapowied¼ z niebiesk± gazetk± i rejestracj± GD 1956 a z modelem z rejestracj± EA 5926.. Wiêc ciekawe czy czerwona czy niebieska i czy GD czy EA



a mo¿e pó³ ok³adki bêdzie czerwone a pó³ niebieskie?
a rejestracje dadz± dwie ¿eby mo¿na by³o je wymieniaæ jak siê bêdzie chcia³o
  
 
Kubasmo Ty nie masz jeszcze Warszawki ?
to Ty pisa³e¶ ¿e masz z prenumeraty? i ¿e zamie¶cisz fotki..
Jak nie , to przepraszam
  
 
tak ja ale jak mam odebraæ skoro tata wzi±³ awizo? bo nie moge znale¶æ mo¿ecie mi nie wierzyæ ale przysz³o mi to awizo
p.s. mo¿e lepiej nie pisaæ o czym¶ innym ni¿ modeliki z kap-u
  
 
Mam nadziejê, ¿e to nie bêdzie nie na temat - po prostu chcê daæ radê koledze - mo¿na Panie Moderatorze ?

@kubasmo - awizo by³o na Ciebie - tak ? Je¶li tak to id¼ na Pocztê i powiedz, ¿e dosta³e¶ awizo ale zapomnia³e¶ zabraæ i jest dla Ciebie przesy³ka na takie a takie nazwisko i awizo by³o wczoraj - ja kilka razy w ¿yciu tak odbiera³em przesy³ki i nigdy nie by³o problemu

Pozdrawiam


[ wiadomo¶æ edytowana przez: ro29 dnia 2009-11-17 17:03:53 ]
  
 
na tatê. ja nie mam ukoñczonych 18lat i zamawia³ te¿ tata.
  
 
no ja te¿ nie mam 18 lat a zamówi³em na mnie


[ wiadomo¶æ edytowana przez: Dluqi dnia 2009-11-17 18:48:58 ]
 
 
aha nie wiedzia³em ¿e mo¿na tak zamiawiaæ...
  
 
Pytanie do Kolegów, którzy posiadaj± gablotkê KAP-u na modele<<

Co s±dzicie o tym, ¿e kto¶ stwierdzi³, ¿e jak modele autek stoj± d³u¿ej w gablotce (nie ruszane) to chiñska guma + chiñski plastik
siê po prostu topi±!!!
Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100z³ na alledrogo.pl

  
 
pewnie¿ebajer
  
 
Cytat:
2009-11-17 18:59:01, malarz84 pisze:
Pytanie do Kolegów, którzy posiadaj± gablotkê KAP-u na modele<< Co s±dzicie o tym, ¿e kto¶ stwierdzi³, ¿e jak modele autek stoj± d³u¿ej w gablotce (nie ruszane) to chiñska guma + chiñski plastik siê po prostu topi±!!! Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100z³ na alledrogo.pl



mi sie jeszcze nie stopi³y, ale w jednym modelu tak mi siê zrobi³o z jakiej¶ firmy.


[ wiadomo¶æ edytowana przez: kubasmo dnia 2009-11-17 19:21:11 ]
  
 
Cytat:
2009-11-17 18:59:01, malarz84 pisze:
Pytanie do Kolegów, którzy posiadaj± gablotkê KAP-u na modele<< Co s±dzicie o tym, ¿e kto¶ stwierdzi³, ¿e jak modele autek stoj± d³u¿ej w gablotce (nie ruszane) to chiñska guma + chiñski plastik siê po prostu topi±!!! Czy to bajer czy faktycznie taki "szajsen" te gablotki po 100z³ na alledrogo.pl


Ja nic o tym nie wiem...
A co do Warszawy 200 Pickup to wczoraj lecia³y na TVN Turbo Legendy PRL-u o Warszawie i wszystkich ich odmianach, bardzo fajny odcinek, ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobi³ Warszawy M-20 na drezynê.
 
 
Cytat:
2009-11-17 20:29:39, Dluqi pisze:
Ja nic o tym nie wiem... A co do Warszawy 200 Pickup to wczoraj lecia³y na TVN Turbo Legendy PRL-u o Warszawie i wszystkich ich odmianach, bardzo fajny odcinek, ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobi³ Warszawy M-20 na drezynê.



bodaj¿e na miniautoforum któ¶ przerobi³ a nawet wiêcej przerobi³o
  
 
Cytat:
2009-11-17 20:29:39, Dluqi pisze:
[...] ciekawe dlaczego nikt jeszcze nie przerobi³ Warszawy M-20 na drezynê.



Przecie¿ @1313 przerobi³ M20 na be¿ow± drezynê z czerwonymi ko³ami. Pomaga³ mu @smokee i przez jaki¶ czas by³o o tym g³o¶no na forum 1/3
  
 
Jak tam Wasze Warszawy ???
Ja ledwo co zakupi³em, bo go¶cie brali w empikach po kilka, masakra
Zderzak i rejestracjê trzeba przykleiæ bo ledwo wisi a tak to super.
Kilka niedoci±gniêæ jest ale w sumie to s± AUTA PRL-u

Zdejmowana jest ta paczka ?? Chyba nie, raczej to wygl±da na zamocowanie na kleju. Ale jakby siê upar³...

picasaweb.google.com/malarz84/Warszawa200Pickup1959#
  
 
Sorki je¶li uznacie to za¶miecanie forum, czy co¶ tego typu, ale spróbujê podaæ kilka linków do w³asnych fotek napotkanych autek z serii:

Wawa

Wo³ga

Wo³ga2

(nie wiem czy co¶ widaæ, bo nigdy nie próbowa³em dodawaæ fotek)