Dlaczego p³yn ch³odniczy ma kolor br±zowy? - Strona 225

  
Sortuj wg daty:
rosn±co malej±co
...Ot takie ma³e porównanie SS...


  
 
... albo jestem ju¿ tak ¶pi±cy,albo te wszystkie syrenki wydaj± mi siê... bardzo... inne O_O
  
 
Ale czy to ma znaczenie? Przez to, ¿e s± inne s± tak wyj±tkowe. I siê zaczuna Jak krytykujecie to zróbcie lepsz±
  
 
Strona Dea siê nie wy¶wietla Czy¿by jakies aktualizacje wrzucali?
  
 
Ale mi nie chodzi o zrzêdzenie i narzekanie, ¿e samochody ró¿ni± siê. Syrenka wykonana przez Pana Miros³awa Mazura podoba mi siê bardzo, samochody ró¿ni± siê "trochê" mo¿e z przyczyny ujêcia zdjêcia .
  
 
Cytat:
2012-04-06 10:40:49, kadrowiec pisze:
Strona Dea siê nie wy¶wietla Czy¿by jakies aktualizacje wrzucali?



Niestety nie ma ¿adnych aktualizacji.Mi te¿ rano nie chcia³a siê wy¶wietliæ.Mo¿e by³y ma³e przeci±¿enia serwerów

Co do Syreny Sport,egzemplarz z KAP mo¿e byæ fajny,jednak wydaje mi siê on odrobinê za wysoki,ma za du¿e ko³a i ¼le odwzorowane felgi które do¶æ humorystycznie na¶laduj± orygina³.Jednak jak to mówi± - darowanemu koniowi w zêby siê nie zagl±da tak wiêc mo¿na przymkn±æ oko na te wszystkie wady.Ju¿ nie mogê siê doczekaæ aktualizacji strony.Moim zdaniem DeA mog³oby ju¿ siê obudziæ ze snu zimowego i zacz±æ dzia³aæ
  
 
Tylko ¿e to nie jest darowany koñ a ciê¿ko zarobiony
 
 
Co my¶licie o tym by z KAPowego 98 numeru zrobiæ model Super Bee?
 
 
Znalaz³em zdjêcia naszych przysz³ych KAPowych modeli
KAP
 
 
ciekawe czy bêdzie malczak kombi lub jaki¶ ursus
  
 
czy bêd± jakie¶ traktory
  
 
Cytat:
2012-04-06 20:07:45, treker999 pisze:
czy bêd± jakie¶ traktory



Chyba raczej nie,ale kto wie.Mo¿e jaki¶ Ursus czy Belarus siê pojawi

Driftking - modele KAP prezetuj± siê ca³kiem ca³kiem.Najbardziej obiecuj±cymi modelami nadchodz±cego okresu moim zdaniem s± Syrena Sport i ¯uk A-11B.Jak ¯uczek bêdzie wygl±da³ tak,jak na zdjêciach z tej strony,to bêdzie na prawdê odjazd
  
 
fajnie by by³o mieæ malczaka kombi i ursusa.najbardziej lubie ¿uki
  
 
Wed³ug mnie ¯uki s± brzydkie i ich nie lubiê,kocham za to Nyski 521 i 522
 
 
W temacie Nys i ¯uków jest jeszcze wiele do zrobienia - temat modeli nie jest wyczerpany, mam nadziejê, ¿e KAP na wiosnê i lato obrodzi w te modele
  
 
Cytat:
2012-04-06 21:35:17, kadrowiec pisze:
W temacie Nys i ¯uków jest jeszcze wiele do zrobienia - temat modeli nie jest wyczerpany, mam nadziejê, ¿e KAP na wiosnê i lato obrodzi w te modele



Pisa³em to ju¿ 4 razy,ale napiszê pi±ty - ja te¿ mam nadziejê na kolejne modele Nys,¯uków i Tarpanów.Trzeba jednak pamiêtaæ o modelach,które poda³ sroczka podczas swojej ostatniej wizyty.Jak zrobi³em zestawienie,to wysz³o mi,¿e starczy nam ich a¿ do pierwszej po³owy wrze¶nia b.r.Tak wiêc moim skromnym zdaniem nasza polska motoryzacja bêdzie rozwijana ewentualnie dopiero od pa¼dziernika.Ciekawe te¿,kiedy pojawi± siê kolejne modele autobusów i motorów o których sroczka swego czasu równie¿ wspomina³.Mam nadziejê,¿e ju¿ po Jelczu 003
  
 
Modele Sroczki napewno bêd± przeplatane naszymi i nie ma co trzymaæ siê na si³ê listy Sroczki bo sam widzisz co siê dzieje Pewnie wpadn± jeszcze jakie¶ inne chiñskie pomy³ki i tak to siê bêdzie krêci³o
  
 
Cytat:
2012-04-06 21:50:37, kadrowiec pisze:
Modele Sroczki napewno bêd± przeplatane naszymi i nie ma co trzymaæ siê na si³ê listy Sroczki bo sam widzisz co siê dzieje Pewnie wpadn± jeszcze jakie¶ inne chiñskie pomy³ki i tak to siê bêdzie krêci³o



Pewnie bêdzie tak,jak mówisz.Co¶ czujê,¿e nied³ugo mo¿emy spodziewaæ siê rozszerzenia listy do 200 modeli.Oto mój pomys³ na jeden z nich



Volkswagen Polo II Coupe (1983)

Mo¿e znowu patrzê na kolekcjê przez ró¿owe okulary,ale wed³ug mnie,jak by³ ju¿ Golf i Garbus,to mo¿e byæ te¿ i Polo dostêpne tylko dla szczê¶liwców tak jak jego dwaj znani bracia o których wspomnia³em wy¿ej
  
 
Kurcze, znowu mi tymi linkami przysz³ych modeli KAP-u narobili¶cie tylko smaka ! Naprawdê, im wiêcej patrzê na zdjêcia Syreny Sport, tym coraz bardziej nie mogê siê doczekaæ tego autka, zacz±³em ju¿ nawet odliczaæ dni do ¯uka,a potem Syrenka... Ahhh
  
 
A'propos SYRENY SPORT - piszecie o rekonstrukcji p. Mazura, ale to nie jedyna rekonstrukcja tego modelu. Trwaj± prace nad kolejnymi.
Syrena Sport - Mazura
¯o³±dkowa - Syrena Sport
Syrena Sport - Mo¿ejki
A tak prz okazji, w przeciwieñstwie do Driftkinga ja bardzo lubiê (podobaja mi siê) ¯uki i nie tylko, bo Warszawy, Syreny, Nysy czy Tarpany tak¿e. Nie wspomnê o autobusach.
A tak przy okazji - brakuje mi w kolekcji KAP ¯uka z drzwiami otwieranymi "pod wiatr", tak jak kiedy¶ w Syrenach 102, 103 czy 104. My¶le, ¿e "kumacie o co kaman" ? O to - stare ¯uki