Nalot z twardej wody na lakierze.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Moze ktoś juz sie spotkał z takim problemem. Umyłem autko pare razy woda z własnej studni. Woda napewno jest twarda i ma duzo kamienia. Na lakierze i szybach pojawił sie nalot. Sadze ze to wlasnie kamien z twardej wody. Czym to usunać z lakieru i z szyb. Normalny plyn do mycia szyb nie daje rady. Kiedys pod koniec lat 90-tych uzywałem plastmalu do polerowania mojego nowego POLONEZA CARO HEHE. Moze PLASTMAL sobie poradzi z tym kamieniem? Z gory dzieki za wszelkie rady i pomysły.
  
 
Mleczko nabłyszczające Prestone. Łatwe w aplikacji i tanie

  
 
przede wszystkim przed wyschnięciem do sucha trza wytrzeć do sucha ręcznikami papierowymi
  
 
Miałem te same problemy myjąc auto na działce u rodziców.
Polecam kupić ręcznik do osuszania karoserii. Nie zostawia strzępków jak szmaty bawełniane i jest wielokrotnego użytku w przeciwieństwie do ręczników papierowych.
  
 
Szmatki z mikrofibry też są dobre. Do polerowania można też użyć gliceryny bardzo mocno rozcieńczonej z wodą - zero zacieków.
  
 
Popieram pomysł ze szmatkami z mikrofibry nie jest to droga inwestycja a efekt będzie zgodny z naszymi oczekiwaniami.
  
 
Potwierdzam- nie są drogie a czasem potrafią naprawdę zdziałać cuda. Warto szukać ich w dobrych sklepach internetowych,tam też będziemy mieli szeroki wybór.