Piaskowanie i malowanie proszkowe felg alu - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
podepnę się z zapytaniem gdzie pospawać felge alu (dobrze i nie drogo) jeden ats po studzience wymaga niestety spawania ,
podzielcie się namiarami bo u mnie nie ma gdzie.
  
 
Czaja. W kwestii renowacji nie wiem co i jak, ale prostowałem tam koło, prostuje Kuzaj i mnóstwo innych firm. Full profesjonalnie, tyle że nie najtaniej
  
 
autotechn
pokazujesz kolesiowi felge odrazu ci mowic cene i na kiedy bedzie gotowe, chyba ze nie oplaca sie robic alumki
  
 
Tylko autotechn. Nawet magnez robia.
  
 
ale nie maluja
  
 
Maluje Euromal w Wegierskiej Gorce
  
 
Cytat:
2010-03-24 20:59:49, 5Turbo pisze:
Maluje Euromal w Wegierskiej Gorce



Co to łopowiadosz, łóni babrają a nie malują!
  
 
Dupisz fleki Si
  
 
Cytat:
2010-03-24 21:21:34, Krzemowy pisze:
Co to łopowiadosz, łóni babrają a nie malują!





Tutaj to ile było proszku??

[ wiadomość edytowana przez: 4xtrim dnia 2010-03-24 21:47:52 ]
  
 
Odpowiednio. Tu byly takie dziury po srutowaniu ze masakra.
  
 
U Czai 80 złotych/szt. Łukasz, możesz wkleić jakieś foto felg u nich robionych?
  
 
Można prosić jakiś dokładniejszy namiar na pana Czaje, adres albo cuś.
  
 
wystarczy zapytać google o "czaja felgi"
właśnie tak

20 złotych więcej, a mam na miejscu, brzmi to przekonująco. Nie orientujecie się czy naprawy rantu i ew. innych drobnych zniszczeń to u niego droga zabawa? Zaznaczam, że nie o prostowanie chodzi, a o stronę estetyczną

[ wiadomość edytowana przez: Julo dnia 2010-03-25 18:29:17 ]
  
 
W Tychach również jest lakiernia proszkowa plus piaskowanie, za zwykła stalówke 13 biora 50 zł

Lakiernia "Marex"

Ja robiłem u nich np tylną belke do CC, farby nie żałowali



Lakiernia "Marex"
  
 
Filip tarcze masz niezbyt czyste
  
 
Załatwiłem sprawę, więc już bogatszy o doświadczenia mogę coś sam powiedzieć:

Czaja - marudzi strasznie i odniosłem wrażenie, że nie chce mu się robić z 13" zniszczonymi dość felgami. Zrezygnowałem niestety

Wypiaskowałem felgi w Woli Batorskiej, jak się jedzie od Niepołomic, to przed boiskiem w lewo i po strzałkach. 20zł/szt. Jedna wada - dość gruby piach, ale może to moja wina i nie uczuliłem żeby użyli jakiegoś drobniejszego.

Toczenie rantów w jednym z kompletów w Zabierzowie, zaraz przy światłach, koło hotelu i firmy pogrzebowej, na samym początku jadąc od Krakowa. 10zł/szt. Koleś bez pytania i bez liczenia spawnął mi 2 większe ubytki, które kazałem mu olać. Tu jestem zadowolony.

Malowanie zleciłem firmie ABM Mazankiewicz http://www.abm.krakow.pl/kontakt.html i mam mieszane uczucia. Jeden komplet (foto) zrobili mi tak, że jestem bardzo zadowolony. Natomiast drugi, ten który jest na aucie, to już mniej. Wyszło bardziej szaro niż srebrno, w dodatku nierówno i tak bez blasku. Mimo, że oba komplety były malowane tym samym kolorem. Poza tym w Cromodorach poodlepiały się jakieś syfy i poprzyklejały tu i tam w jednej i lakier przy dziurze na srubę pękł i odstawał. Zwrócili za tą najgorszą 20 złotych, a malowanie u nich to koszt 40zł/szt. Raczej nie oddam do nich już mimo tego felg, bo jak znowu wyjdzie, że jedna ładna a jedna kiła...

Pierwsze foto lampa trochę za mocno rozjaśniła



  
 
Przyzwoita cena jak na malowanie proszkowe w Colorex'ie ponad dwa razy tyle sobie życzą. Też mam 13'' do malowania i chyba zaryzukuje i dam do nich.
  
 
Oddałem do renowacjafelg.pl oblachowanie silnika z malca . Będzie piaskowane i lakierowane proszkowo . Jak odbiore pokaże efekt . Jak bedzie ok to będe u nich robił felgi . Ale myśle że będą dobrze zrobione bo kolejke mieli, a w biurze na szafie ustawione cytrynki z malucha, które wyglądały bardzo przyzwoicie .
  
 
Cytat:
2010-04-14 22:15:27, WuErCe pisze:
Przyzwoita cena jak na malowanie proszkowe w Colorex'ie ponad dwa razy tyle sobie życzą. Też mam 13'' do malowania i chyba zaryzukuje i dam do nich.

w colorexie pelna renowacja (piaske lakier) kosztuje 122 zlote. Samo malowanie 80 + VAT.
  
 
Też ostatnio oddawałem aluminiowe felgi to piaskowania i było tak jak piszesz Jula, gruba struktura. Przed piachem pytałem się tam majstra, czy są w stanie zrobić, aby powierzchnia była gładka, a on odparł, że tak, ale to głównie nie zależy od niego, bo i tak używa innego materiału niż do stali, a większość zależy od samej felgi i jej twardości. Ja za górę 4 sztuk felg zapłaciłem 50 zł.