Jesli ktos z was lakierowal malacza to ile was to kosztowalo

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w tytule tylko z pytajnikiem
  
 
Dołączam sie do pytania. Zadałem je już w poscie Zurawia, bo on malował swojego po dzwonie, ale chyba nie zaglądał tam później.
  
 
Hmmm przygotowanie samemu szpachlowanie spawanie itp tylko pomalowac farbą gotowa przez sibie to jakies 400 - 2000zł
To nie zart kolega ci pomaluje za 2 flaszki a specjalista nawet około 2000 - mettalic + polerka itp.
podobnie farba - mozna wydac 150 mozna wydac i kilka tysiecy - kameleon.
przygotowowanie pod malowanie tez kosztuje - chyba ze umiesz sam .
Potem trzeba zakonserwowac auto po malowaniu i tez od 200 - materiały do 600 - serwis fiata - znam takiego co konserwował w fiacie

Za pomalowanie 4 elementów w swoim dałem 600 zl - wisniowa perłła z opiłkami !!!!! ( po dzwonie)
Koszt lakierowania mojego auta gdyby było robione w zakładzie przeze mnie a nie przed kupnem to by wyszło około 2000 zł lekko + jakies 500 zł lakier podkład itp.
miektórzy maluja zwykłym renolakiem inni kameleonem - zalezy od $$$$
  
 
Witam ja malowałem malacza tego roku w lipcu!!! Dałem za to 700 zł w skład czego weszła farba AKRYL !!! i inne badziweia takie jak podkład i jeszce coś tam !!! Zdjecia w profilu. Ja tylko sciągłem z niego wszystko czego nie dało sie pomalować i to wszystko reszte zrobił lakiernik !!! i jest ZAJEB..... POLECAM tego lakiernika !!!!
  
 
To wszystko zależy czy chcesz tylko pomalować(tzn blachara ok) czy rdza ci go podjada, czy bedziesz to robił sam czy lakiernikblacharz.Dopisz troszke co byś chciał robić
  
 
Cytat:
2003-09-04 18:24:39, CZUCZU pisze:
Potem trzeba zakonserwowac auto po malowaniu i tez od 200 - materiały do 600 - serwis fiata - znam takiego co konserwował w fiacie



O jakim ty mowisz konserowowaniu ? Podwozia ? Za 200 zł materiały ? Chyba przesada bo ja zakonserowowałem cały doł z progami za niecałe 50 zł.
  
 
Dzieki za wszystkie odpowiedzi chcialem was o to zapytac bo jutro odbieram fure od lakiernika i nie chce zeby mnie zrobil... wiecie... Z blacharka sadze ze bedzie to jakies 1100 zl z lakierem itd. Efekty zobaczymy wkrotce w profilu
  
 
no to ja was zszokuje

qmpel malowal corse cala (mial robic tylko spoilery na kolor budy) a pomalowal wkoncu cale auto, no i tak

- lakier na cale auto (dobierany ze starego lakieru)
- opilki srebrzane w klarlak
- malowanie calosci
- usniecie z tylnej klapy zamka i wycieraczki + zrobienie otwierania klapy elektrycznie
- dopasowanie spoilerow i pomalowanie ich + zalozenie itd

qmpel za to zaplacil ( z farba wliczona ) tutaj padniecie 900zl

calosc zrobiona zajebiscie, ludzie jak go widza to nie moga uwierzyc a jak slysza cene to klapa im opada

koles za pomalowanie malca na bialo + opilki w bezbarwny )oczywiscie akryl) chce 350zl z robocizna (w tej cenie bylo drobne szpachlowanie itd)

teraz qmplowi malowal malowal trampka za 500zl i tez zajebiscie i w ogole czego koles nie zrobi to jest super

stawiasz mu fure, pokazujezs fotke jak ma wygladac, on mowi co trzeba dokupic (spolery itd) wycenia (naprawde niedrogo) i odbierasz fure ze zdjecia

jedyny problem to czas bo koles ma full roboty
  
 
masz jakis namiar na tego goscia?
i mozesz pokazac jakies fotki samochodu ktory malowal?
  
 
ja dałem za forda taunusa (metalikiem) około 600zł z moimi materiałami (po znajomości)
  
 
namowie qmpla zeby dal corsiatko obfotkowac to wrzuce gdzies

efekt nieziemski jest
  
 
Ja dałem za lakier akryl, przygotowanie do malowania i malowanie 580 zł, jeszcze tylko czeka mnie polerka (muszę uzbierać kasę ).
  
 
U mnie malowanie w jakimś warsztacie to koszt 1000-1500zł za malucha jak są dziury to oczywiscie więcej koles co ta corse malował to prawie darmo robi ale takich jest mało u mnie tez można znaleść kolesia który pomaluje za 400zł ale cudów nie ma co sie spodziwać a w pożadnym warsztacie wołają 2000zł
  
 
no prawie darmo ale autko kosmos

moze niedlugo ja bedzie mozna ogladac na modlinie bo qmpla namawiamy bo on tym robi co chce a nie chce wystartowac
  
 
Ludzie ,a czy wiecie ile mniej więcej kosztuje polakierowanie samych dzrzwi ,bo moje są innego koloru
  
 
A przy okazji ile wam poszło farby na całego maluszka???
  
 
Cytat:
2003-09-04 22:29:18, Przemol pisze:
Ludzie ,a czy wiecie ile mniej więcej kosztuje polakierowanie samych dzrzwi ,bo moje są innego koloru



W zakładzie coś koło 200 od elementu(drzwi), po znajomości na pewno taniej.
  
 
tak jak obiecalem fotki corsiatka

przypominam ze koszt calosci to 900zl

http://frytol.eu.org/corsa/

szkoda ze nie widac na fotkach tego sreberka w klarlaku ale na sloncu efekt wyjebany, samochod mieni sie z fioletowego (czy jaki to tam jest) w srebrny
  
 
no no k....wa jak za 900 zl i taki efekt to jak za darmo a tak wogule ladne autko
  
 
Cytat:
2003-09-04 23:32:51, nowyyy pisze:
no no k....wa jak za 900 zl i taki efekt to jak za darmo a tak wogule ladne autko



o kogo ja widze chyba pierwszy raz spotykamy się w wirtualnym światku i widze fotki z pod Tesco w Tychach pozdrawiam.