A może by tak.. Zlot w Sulejowie? - Strona 6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szambo wybiło jak mnie nie było ?

co do zlotu - sam się nie zrobi a przyjedzie na niego ten co chce, głowa muru nie przebijesz ale możesz próbować
co do spota - mi początek maja nie pasuje
co do forum - każdy pisze ile chce o ile ma o czym !? nie mam o czym pisać to nie piszę
czytając czasami posty niektórych forumowiczy, przestaję je czytać i idę do następnej wypowiedzi.

szkoda też że forumowicze nie używają wyszukiwarki ... może jest kiepska ??
  
 
Cytat:
2018-03-02 20:50:11, morphio pisze:
czytając czasami posty niektórych forumowiczy, przestaję je czytać i idę do następnej wypowiedzi.




A to źle robisz. Stąd twoja nie wiedza co się dzieje na forum i ile baranów na świecie jeszcze jest oprócz nas.

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-03-01 17:20:01, alinixhi pisze:
A mnie pasuje wasze towarzystwo a nawet jestem w stanie zdzierżyć ułanską fantazję Igora rozbójnika (...)


Igor w Estonii był grzeczny. Jest postęp.

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2018-03-06 22:21:31 ]
  
 
Cytat:
leszczyna pisze: Aha, rozumiem , znaczy nie rozumiem . Wydaje mi się że rozumiem problem z zaangażowaniem moim .Znaczy się ja jestem zaangażowanym od 33 lat w znajomość z Władkiem ale żeby tak do klubu nagle ? I co ja mu mam mu powiedzieć ? Władek ty chodź ty jedź na zlot miłośników ? no i tego właśnie nie rozumiem.


może właśnie dlatego
  
 
Ja przyjade na bank Nawet praca mnie mam nadzieje nie powstrzyma a ją zmieniłem i pracuje 2 na 2 czyli dwa pracy dwa wolne i to w dodatku po 13 godz min
  
 
Cytat:
W moim województwie znam około 8-10 obecnych lub byłych Ładziarzy - z tego na zlotach regionalnych lub ogólnopolskich bywały (jak dobrze liczę) sporadycznie 3-4 osoby. I ten sam "problem" jest zapewne w reszcie kraju - ludzie mają Łady ale nie chcą się nimi chwalić/spotykać. Dlaczego ? Dobre pytanie...



Dobre pytanie. Od dwoch lat sie wybieram. Raz padl alternator w ladzie i mialem problemy z przegladem technicznym. Za drugim razem zmieniliscie date zlotu na tydzien pozniej (i nawet nie zdazylem zaprotestowac) a to skolidowalo z moim urlopem.

I nie liczcie, ze przyjade wychucha perelka, z wypolerowanym lakierem swiezo po remoncie, bede sie chwalil, co przy niej nie zrobilem i jakie to gadzety do niej nie powkladalem. Moja Lada jest rozjebana jak przystala na 39-letnie prawdziwe auto. A kocham i akceptuja ją taką jaka jest. To jest auto dla faceta, drwala, kowala, gornika, hutnika i super sie w niej czuje.
Ujebalem sie z pseudoremontem zawiechy. Niektorych czesci wnetrza i listewek nie dalem rady przymocowac od 2 lat I jak chcecie zobaczyc jak jebie spalinami z odmy, jak sie jedzie 120-130km/ z luzem na kierownicy, kiedy kierunek na wprost trzeba kontrolowac non-stop, ze skrzeczacym lozyskiem tylnego mostu .... i jak alternator nie padnie, ani silnik nie straci calkowicie kompresji .... to z najwieksza przyjemnoscia zobacze wasze brzydkie mordy, wypije flaszke czy troche browarow .... bo marzy mi sie to juz od 2-3 lat.

I mam nadzieje, ze znowu termin zlotu nie zderzy sie z innymi planami ....
  
 
Cytat:
gregoryj pisze: Moja Lada jest rozjebana jak przystala na 39-letnie prawdziwe auto. A kocham i akceptuja ją taką jaka jest. To jest auto dla faceta, drwala, kowala, gornika, hutnika i super sie w niej czuje. Ujebalem sie z pseudoremontem zawiechy. Niektorych czesci wnetrza i listewek nie dalem rady przymocowac od 2 lat I jak chcecie zobaczyc jak jebie spalinami z odmy, jak sie jedzie 120-130km/ z luzem na kierownicy, kiedy kierunek na wprost trzeba kontrolowac non-stop, ze skrzeczacym lozyskiem tylnego mostu .... i jak alternator nie padnie, ani silnik nie straci calkowicie kompresji .... to z najwieksza przyjemnoscia zobacze wasze brzydkie mordy, wypije flaszke czy troche browarow .... bo marzy mi sie to juz od 2-3 lat. I mam nadzieje, ze znowu termin zlotu nie zderzy sie z innymi planami ....



przyjedź
  
 
Cytat:
2018-03-12 11:13:01, gregoryj pisze:
Dobre pytanie. Od dwoch lat sie wybieram. Raz padl alternator w ladzie i mialem problemy z przegladem technicznym. Za drugim razem zmieniliscie date zlotu na tydzien pozniej (i nawet nie zdazylem zaprotestowac) a to skolidowalo z moim urlopem.

No właśnie panie kolego, do trzech razy sztuka. I chyba na Węgry planowałeś też przybyć, z tego co pamiętam.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Ludzie z grupy Lada Fan Klub również wypytują o zlot więc musimy już ustalać
  
 
Ja raczej postaram się przyjechać na zlot (ten w większym wymiarze).
Trzeba kuć żelazo póki gorące, ustalić sztywny termin, dogadać się z resztą środowiska, Niviarzami itd. Pytanie, czy w Ośrodku DRESSO jeszcze nas przygarną?
  
 
Cytat:
2018-03-12 22:00:50, emde pisze:
No właśnie panie kolego, do trzech razy sztuka. I chyba na Węgry planowałeś też przybyć, z tego co pamiętam.



Racja, i nawet z Toba sie umawialem zeby jechac na Wegry ale w ostatniej chwili sie wycofales. Pojechalem sam wtedy .... ale nie zauroczyl mnie ten zlot zbytnio
  
 
Cytat:
2018-03-13 10:53:16, gregoryj pisze:
ale nie zauroczyl mnie ten zlot zbytnio



Nie byłem, ale mam podobne zdanie, właśnie dzięki opinią innych osób.
Ja osobiście polecam Czechy 🇨🇿

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
Cytat:
2018-03-13 12:18:42, SzokoLada pisze:
Nie byłem, ale mam podobne zdanie, właśnie dzięki opinią innych osób. Ja osobiście polecam Czechy 🇨🇿


Ja natomiast jestem zdania że trzeba być, zobaczyć i wtedy oceniać 😏
Mam nadzieję ze w tym roku będę na zlocie czeskim i wówczas sobie porównam obie imprezy.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Mam pewną wizję na tegoroczny zlot. Ale zanim się wpiszę chciałbym poznać Wadim twoje zdanie. Masz jakiś pomysł na miejscówkę, termin, ogóle warunki tegorocznego zlotu ? Pytam, żeby nie powtórzyła się sytuacja z ubiegłego roku.

Tylko odpowiedz proszę rzeczowo, zachowajmy się teraz wszyscy jak ludzie dorośli i zróbmy wszystko by kolejne zloty były jeszcze lepsze niż w latach ubiegłych.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Moja propozycja to urozmaicenie zlotu - dwu-trzygodzinny "rajd na orientację" - kto był w Estonii i na starych zlotach LKP będzie wiedział o czym mowa. Fajna sprawa, człowiek wkręca się, nie siedzi tylko biernie z browcem w ręku (na to też jest oczywiście czas na zlocie). Uczestniczyliśmy ostatnio w Estonii, fajna sprawa. Chłopaki potwierdzą. Ale to oczywiście zależy od tego ile osób przyjedzie.



-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
Pomysł jest fajny ale przy założeniu ze będzie co najmniej 10 załóg. Wiec jak będą chętni którzy będą zdecydowani i zdeklarują się wczesniej to czemu nie ale jak będzie jak w ubiegłym roku ...

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Andrzeju, nikt tego za nas nie zrobi, no chyba że się złożymy po 200 i wynajmiemy kogoś kto nam rozpali ognisko i zrobi kiełby
  
 
Jak to pytanie drugorzedne. Najpierw termin i miejsce. Zeby jak najmniej kolidowalo to z urlopami, to 2 połowa czerwca --> weekendy 16-17 czerwca lub 24-25 czerwca. Ewentualnie wrzesien 2-3, 8-9? Czy moze na odwrot, w srodku wakacji? Bo ja np przewaznie wyjezdzam na poczatku i koncu okresu wakacyjnego a przełom lipca i sierpnia mam przewaznie wolny
  
 
Cytat:
2018-03-12 22:33:25, Astro2107 pisze:
Ludzie z grupy Lada Fan Klub również wypytują o zlot więc musimy już ustalać



Czemu sami się nie włączą się do dyskusji? Nie wiedzą nic o tym forum? Czy po prostu nie istnieją?

-----------------
АвтоBA3 непобедим, скрутим, склеим, полетим
  
 
I znowu zaczynamy od nowa- termin. Jak będziemy znowu wszystko od nowa ustalać to będzie jak zawsze - czyli bezsens bo każdy będzie miał inne oczekiwania. Wydaje się ze założenie z ub. roku ze zlot jest w połowie września ( niezmiennie) jest najrozsądniejsze bo każdy wie z dużym wyprzedzeniem i może sobie zaplanować termin. A jak poł roku to za malo to znaczy że po prostu nie ma ochoty na przyjazd. Oczywiście forma i miejsce może być do dyskusji.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986