A może by tak.. Zlot w Sulejowie? - Strona 11

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ja właśnie na Sulejów szykuję już trzeci miesiąc moje pudło...
  
 
No to może cos na szybko się uklei we wrześniu. Jeden domek w Dresso zawsze się znajdzie.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Cytat:
2018-08-19 23:06:39, andrzej_krakow pisze:
No to może cos na szybko się uklei we wrześniu. Jeden domek w Dresso zawsze się znajdzie.



Mam nadzieję.
A emde! Dawaj info na FB. Jak mają się ludzie dowiedzieć?!
  
 
A ten termin nie pokrywa się jakoś ze złombolem?
  
 
Zawsze się z czymś będzie pokrywał. Jak nie ze Zlombolem, to jakimś rajdem, Classic day czy imieninami cioci Stasi

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
Owszem, jesli ktos jedzie na 2tygodnie to pokrywa sie z Zlombolem. Mnie nie bedzie bo jade pomagac dzieciakom z domow dziecka, niesienie pomocy priorytetem, ale trzymam kciuki by zlot wypalil.
  
 
Cytat:
2018-08-20 21:30:44, glod pisze:
Mnie nie bedzie bo jade pomagac dzieciakom z domow dziecka, niesienie pomocy priorytetem,


Please......, Grzesiu, ja rozumiem ze wybrałeś fun ze Złombolem, Twój wybór, nie oceniam, też super zabawa, ale nie podkładaj ideologii pod decyzję....


-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 

ahhh ja schätzst du? vorzüglich. o wyjezdzie wiedzialem w styczniu aber to był dla mnie am wichtigst punkt im diesem jahr. nie rozumiem co za podkladanie pod ideologie? przekreca mi sie licznik, i postanowilem ponownie zrobić cos dobrego. Klub to rowniez dla mnie rodzina i jak moge komus pomoc, nawet temu z Sosnowca to tez chetnie pomoge.

Ty zrezygnowal bys ze swojego jedynego urlopu na rzecz zlotu LKP? Jakos 1 raz od 3 lat dostalem pozwolenie na wyjazd w wrzesniu od dyrektora instytut, sprzeciw wobec niego jest rownoznaczny z niedopuszczeniem do obrony doktoratu. Speziell für diese Veranstaltung ich reparire meine auto i jako jeden z nielicznych uzupelniam cos i pokazuje ze jednak ktos cos robi. Nie uwierze ze nikt nic nie robi, tylko kazdy ma wylane i nie chce sie zrobic zdjecia i uzpelnic czegos. Chyba ze pogadamy o korekcie lakieru, wtedy będzie wiekszy ruch.

Wybacz stary ale mowia ze jest tyle pieknych zwrotow w jezyku polskim, fakt rosyjskiego nie przebijemy ale widac ludzie chca nasladowac celebrytow i wrzucaja slowa angielskie dla mody.

Przynajmniej nie sieje zametu ze bede a potem nagle sie wykruszam. Tyle. U kazdego sa inne priorytety i nalezy to uszanowac.

  
 
Ależ Grzesiu, tak jak pisałem, absolutnie rozumiem wybór Zlombola. Bo i fajna impreza i jezeli masz na ten czas urlop to grzech byloby nie skorzystać. I naprawde nie ma co tutaj tłumaczyć.
Nie widzę jednak sensu używania argumentu pomocy dla dzieci z domów dziecka jak czynnika decydującego.
No ale OK, może lepiej jak nie będę ciągnął tego wątku.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986
  
 
co z tym Sulejowem w końcu ?
  
 
Cytat:
2018-08-23 13:04:07, morphio pisze:
co z tym Sulejowem w końcu ?



No właśnie. Jeszcze wyjdzie, że na próżno płyny wymieniałem.
Dobra, może jakaś lista (znowu).

1. Nowy_
  
 
1. Nowy_
2. emde

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
1. Nowy_
2. emde
3. A13
  
 
Emde, będziesz 06?
  
 
Cytat:
Mam nadzieję. A emde! Dawaj info na FB. Jak mają się ludzie dowiedzieć?!


Nowy ale jakie info mam dać ? Że zlot się odbędzie czy prawdopodobnie odbędzie w połowie września ? Pytam się szczerze, bez żadnej złośliwości. Bo jak na razie to: nie znamy liczby uczestników, ba nawet nie znamy przybliżonej liczby uczestników.

Ludziom ciężko się dopisać do wstępnej listy. Zajmuje to mniej niż kilkanaście sekund.

Ale jak jest taka wola ludu to info niedługo poleci.

-----------------
Były:
- LADA 2105 '82 1.3
- LADA 2107 '90 1.5
- LADA 2107 '96 1.7i
- OPEL ASTRA F '93 1.4i
Jest:
- LADA 2107 '87 1.3
  
 
1. Nowy_
2. emde
3. A13
4. Astro
5. Rafał Soja ( Lawety} Wstępnie
  
 
Cytat:
2018-08-27 18:22:01, emde pisze:
Nowy ale jakie info mam dać ? Że zlot się odbędzie czy prawdopodobnie odbędzie w połowie września ? Pytam się szczerze, bez żadnej złośliwości. Bo jak na razie to: nie znamy liczby uczestników, ba nawet nie znamy przybliżonej liczby uczestników. Ludziom ciężko się dopisać do wstępnej listy. Zajmuje to mniej niż kilkanaście sekund. Ale jak jest taka wola ludu to info niedługo poleci.



Pytam się emde, bo nie wiem jak mam zaplanować wrzesień. Natomiast zwyczajnie olewa moje pytanie, a sam pisze, że ludzią ciężko się dopisać do listy. Jak mam się dopisać lub nie, skoro nie znam odpowiedzi na swoje pytanie?
  
 
Cytat:
2018-08-27 22:11:55, SzokoLada pisze:
Pytam się emde, bo nie wiem jak mam zaplanować wrzesień. Natomiast zwyczajnie olewa moje pytanie, a sam pisze, że ludzią ciężko się dopisać do listy. Jak mam się dopisać lub nie, skoro nie znam odpowiedzi na swoje pytanie?



Szoko, nie kombinuj. Dopisz sie do listy i zarezerwuj urlop. z Toba to juz bedzie 7 osob.

Uzupelniam liste:
1. Nowy_
2. emde
3. A13
4. Astro
5. Rafał Soja ( Lawety} Wstępnie
6. gregoryj
  
 
Cytat:
2018-08-27 18:22:01, emde pisze:
Nowy ale jakie info mam dać ? Że zlot się odbędzie czy prawdopodobnie odbędzie w połowie września ? Pytam się szczerze, bez żadnej złośliwości. Bo jak na razie to: nie znamy liczby uczestników, ba nawet nie znamy przybliżonej liczby uczestników. Ludziom ciężko się dopisać do wstępnej listy. Zajmuje to mniej niż kilkanaście sekund. Ale jak jest taka wola ludu to info niedługo poleci.



Napisz, że "jak co roku" widzimy się na spotkaniu klubowym w Sulejowie. Zapraszamy chętnych, itp. itd. I damy radę
  
 
O której zaczyna się zlot? Mogę wyjechać w piątek po pracy + 4h lekko drogi więc byłbym 20-21 gdzieś. Jedzie ktoś z podlaskiego albo S8 po prostu?