Uzywane radio czy warto??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, mam pytanie odnosnie radia uzywanego, czy warto w ogole kupowac uzywany radioodtwarzacz??
Zastanawiam sie nad jakims ALPINE'm, ale nie wiem jaki model wybrac, moze napisalibyscie jakie modele tej firmy sa godne uwagi.
Dodam, ze wczoraj kupilem, zestaw separowany HELIX Blue 62.
Co do wzmacniacza to na razie mnie nie stac, ale nie dlugo zakupie.
Chcialbym, aby radio bylo na tyle dobre, zeby cos wycisnely z tych glsniczkow.
Z gory dzieki za odpowiedz.

[ wiadomość edytowana przez: kuba426 dnia 2010-07-31 18:35:32 ]
  
 
Osobiście wole kupować nowy sprzęt, przynajmniej mam pewność że będzie działał i do tego mam gwarancję. Teraz mamy czasy gdzie można praktycznie wszystko w internecie kupić, a tam jak się poszuka to zawsze znajdzie się jakaś promocja. Przykładowo szukałem ostatnio oświetlenia LED do samochodu i trafiłem na sklep hadron.pl gdzie pasek kosztuje 2 zł a w sklepie normalnym mówili mi ceny od 6 zł.
  
 
Jezlei sprzęt działa to raczej będzie działał ja miałem wiele radyjek i większość byłą nowa ale działają do dzisiaj bo sprzedawałem znajomym jako używki chyba żadne się nie zepsuło najlepiej kup gdzies z okolicy w razie problemów mozna podjechac
  
 
Kupując używkę nigdy tak naprawde nie wiesz czy bezie działać oraz jak długo. jestem zdania,ze lepiej zdecydować się na nowe radio na które też będziesz miał gwarancję.
  
 
Można to podsumować jednym słowem "Loteria"
  
 
Ja wyznaję zasadę że używanej elektroniki się nie kupuje ale wiadomo, jestem freakiem... dla niektórych jak dobrze trafią to może być super okazja nabycia sprzętu taniej...
  
 
Pytanie dlaczego ktoś sprzedaje...może faktycznie bo zmienia na coś lepszego, a może że ukryta wada...loteria. Jaka różnica cenowa pomiędzy używanym a nowym?
  
 
To prawda, elektronika współcześnie nie jest zbyt żywotna, więc brak gwarancji albo okres gwarancyjny, który niedługo upłynie to spore wady, a właśnie w przypadku używanych urządzeń tak zazwyczaj jest. Oczywiście dotyczy to wszelkich urządzeń elektronicznych, a nie tylko radia samochodowego To uniwersalna zasada.
  
 
Przecież tańszą elektroniką oraz sprzęt audio-car,można znaleźć w dobrych sklepach internetowych,akurat tym zajmujemy się na co dzień więc warto zerknąć. Nie widzę najmniejszego sensu aby bawić sie w używki.