Jak podłączyć fabryczne Radio Forda Scorpio mk1 1989r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, Jakiś czas temu nabyłem Forda Scorpio mk1 1989r 2.4 V6 Benzyna z niedziałającym radiem, po wyjęciu radia + wzmacniacza pod radiem(Wszystko fabryczne) okazało się, że ktoś już tam grzebał! Wszystkie przewody/wtyczki są luzem, nie wiem czy czegoś brakuje czy nie, wiem tylko tyle, że nic nie pasuje prócz wtyczki antenowej. Odziwo wszystkie końcówki wyglądają bardzo solidnie zrobione i z emblematami forda.
Bardzo zależało by mi na tym by te radio jakoś podłączyć. Być może jest spalone(nie mam pojęcia). Posiadam również inne radio z renówki z wtyczkami wszystkim(przewody wszystkie wycięte z kokpitu) także przy radiu jest jakieś 20cm przewodów z wtyczkami... może chociaż to udało by się jakoś podpiąć.

Tu daję zdjęcia fabrycznego radia/wzmacniacza z Forda Scorpio + wtyczki które wyciągnąłem z kokpitu (nie wiem jaki jest model/firma tego radia, ponieważ nic na obudowie nie jest napisane, dlatego też wstawiłem ZDJĘCIA owego radia):

DSC_0169.JPGDSC_0170.JPGDSC_0171.JPGDSC_0172.JPGDSC_0173.JPGDSC_0175.JPGDSC_0178.JPGDSC_0179.JPGDSC_0181.JPGDSC_0182.JPG