Classicauto CUP - Strona 54

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Żeń się co masz mieć lepiej jak my
  
 
ja nie narzekam
  
 
Nikt nie pisze, jak było na ostatnich Kielcach.
No, jak było?
  
 
Pogoda była ładna . Sama impreza bez zacięc i przestojów. Fiat Monster niestety nie dojechał bo coś sie stało z turbo. Ja startowałem natomiast w 2-1300. Wygrała dziwnie szybka Dacia przed Jackeim na Skodzie, a ja byłem trzeci. daje mi to drugie miejsce w rocznej klasyfikacji 2-1300. Maluch po remoncie u Barńskich jechał bardzo dobrze. Jestem zadowolony
  
 
U mnie szybki finisz i nawet nie chce tego komentować.
Na pierwszym zapoznawczym zakończyłem po tym jak rozpadła się turbosprężarka a właściwie całkowicie poleciały uszczelniacze:





  
 
Cytat:
2015-10-14 22:39:58, fiatabarth pisze:
U mnie szybki finisz i nawet nie chce tego komentować....


No a ja kolegę z Fiatem na lawecie widziałem.
Mijaliśmy się w Tarczynie, ale nie zdążyłem trutnąć .
  
 
Bilo Ty się chwal pucharem

info z facebuka Classicauto Cup mówi:

Zapraszamy w przyszły sezonie wszystkie Fiaty 126p do startu w CA Cup,

i że jak zgłosi się 5 załóg to będzie klasa 126p. Działajcie Panowie!
  
 
Kuba, a Ty jakie masz plany na przyszły sezon?
Słyszałeś o zmianach w YTP? Może się tam przejedziesz?
  
 
Nie nic nie wiem a propos ytp - napisz Henry co i jak.
Planów nie mam jeszcze. Nie wiem jak z wolnym czasem pomiędzy kolejnymi projektami będzie.
  
 
Z tego, co słyszałem, główna zmiana to powrót do niedzielnego grupowego ścigania się po torze- jeśli jeszcze tego nie robiłeś, to choć raz spróbuj! Walka drzwi w drzwi rozpala do białego, choć czasem blachy cierpią
  
 
Hmm zaciekawiliście mnie tym YTP i powrotem do starych czasów, coś więcej wiadomo? Mam nadzieje że nie zrobią tego tylko dla aut z klatkami Bo na oficjalnej stronie cisza.
  
 
Szczegółów nie znam, nie dopytywałem o nie.
Wszystko to nieoficjalne informacje od kolegów, jeden jeździł tam w sezonie 2015, a drugi- fan starych Opli, czyli jest blisko źródła
  
 
Kolega Manciarz podrzucił takie info, zaciągnięte z facebooka:

Ponieważ zostały już niecałe 3 miesiące do pierwszej eliminacji Classicauto Cup przedstawiamy kilka informacji na temat nadchodzącego sezonu
Liczba eliminacji pozostaje bez zmian – 5.
Nowa formuła zawodów: przynajmniej dwie eliminacje będą imprezami dwudniowymi, gdzie pierwszego dnia oprócz treningów zostaną rozegrane dodatkowe próby: wyścig równoległy i/lub na dochodzenie. Dzień drugi to klasyczny, indywidualny wyścig z czasem po nieco dłuższej trasie niż w latach ubiegłych.
Więcej jeżdżenia to niestety większe koszty, a co za tym idzie wpisowe zostanie nieznacznie poniesione . Prosimy się nie obawiać, nie będzie to duża podwyżka
W lutym ruszy nowa strona internetowa cyklu wraz z nowym panelem zgłoszeń pozwalającym na łatwiejsze i szybsze dopełnienie formalności przy zapisywaniu się na poszczególne eliminacje.
Już przed pierwszymi zawodami rozpocznie pracę Press Office zawodów, a poszczególne eliminacje będą relacjonowane praktycznie we wszystkich magazynach i portalach internetowych zajmujących się motorsportem. Przygotowujemy też newsletter dla uczestników cyklu i wszystkich zainteresowanych, oraz platformę do pobierania zdjęć z każdych zawodów.
W ramach cyklu rozegrane zostaną puchary: Mercedes Challenge, Muscle Car Challenge oraz tradycyjnie już Puchar Pań, nowością będzie Puchar Porsche przy współpracy z Porsche Club Poland, a także Puchar Polskiego Fiata 126 (samochody Fiat 126 i Bis wyposażone w dwucylindrowe jednostki Fiata i dowolnej ilości przeróbek mechanicznych) .
Zmiany w regulaminie będą kosmetyczne, najważniejsze to zniesienie współczynników wiekowych w grupach sportowych czyli 2 i 4tej, oraz modernizacja grupy 6
W ramach grupy 6, zostanie rozegrany Puchar Magazynu WRC w którym mogą startować samochody wyprodukowane po 2002 roku, oraz wszystkie te które nie spełniają warunków technicznych grup 1-5, czyli np. samochody po swapach napędów. Grupa ta zostanie podzielona na 4 klasy i będzie miała oddzielną klasyfikację roczną.
Kalendarz eliminacji Classicauto Cup 2016
2-3 kwietnia TD Ułęż
2-3 maja TD Kielce
18-19 czerwca TD Biała Podlaska
10 września TD Toruń
15 października TD Kielce 2
  
 
Jaki koszt takiej imprezy około? chodzi o same wpisowe, chciałbym bisem wystartować ale raczej nie zdążę go dotrzeć , jeśli nie zdążę to na pewno wpadnę zobaczyć w końcu Tor Kielce
  
 
Informacja ze strony CA:
"6.4 Zgłoszenia do dnia 24.03.2016 r. (lub do czasu zamknięcia listy) 330 zł, po tym terminie (w przypadku wolnych miejsc i zgody organizatora 380zł)
6.5 Dla aut z Grupy 1 i 2 wyprodukowanych do 1975 roku włącznie, wpisowe zostaje obniżone o 50% i wynosi 165 zł
6.6 Trening 2.04 (6h) 250zł
6.7 Za datę zgłoszenia przyjmuje się datę wpływu środków na konto Organizatora"

Więcej szczegółów na http://classicautocup.pl/imprezy/

[ wiadomość edytowana przez: Pereira dnia 2016-03-28 13:16:46 ]
  
 
Szkoda że puchar fiata 126p spalił na panewce :/ mimo to wybieram się do Kielc zadebiutować w tej imprezie
  
 
Jest jakiś plan dnia na 3 maja albo lista startowa?
  
 
Cytat:
2016-05-01 14:23:40, ilovemaluch pisze:
Jest jakiś plan dnia na 3 maja albo lista startowa?


classicautocup.pl
  
 
Witam nagranie z mojej perspektywy impreza fajna
Classicauto Cup Kielce fiat 126p
  
 
Wybiera się ktoś na ostatnie zawody z cyklu do Kielc ?