Classicauto CUP - Strona 48

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
My również będziemy, w sumie 3 fiaty 125p

Tylko każdy jeszcze niedomaga . W moim np. silnik jest do wymiany, most leży na stole, wydech w kawałkach itp
  
 
Ja wrocilem z Ułęży i juz zapisalem sie na Kielce. Bedzie kompletny sezon jak sie uda. W Ułęzy dobre przejazdy bez awarii, swietna pogoda... miejsce troche kiepawe w 2-1300 bo 4 no ale i tak bylo kupa zabawy.
  
 
no to ja zacznę ...
Wyjazd mi się podobał. Fajnie było się spotkać z ludźmi z klubu pogadać itd.
Atmosfera zawodowa
Ale do rzeczy. Zmagałem się z brakiem mocy jaka była w aucie wcześniej przed aplikacją " klimatyzacji " ...
Pierwsze przejazdy i na zegarze niskie doładowanie ( 0,6 bar ) po wykryciu dlaczego tak jest - zsunął się wąż na dolocie delikatnie i część powietrza uchodziła bokiem auto było innym autem.
Po dokładnej naprawie problemu - auto zrobiło się tym czego się nie spodziewałem ... doładowanie skoczyło na poziom jakiego wcześniej nie było - na zegarze wyszło dokładnie 1,6 bar co przy seryjnym 0,8 jest wartością niedopuszczalną.
Efekt - coś się popsuło
Jak popatrzę co i jak to napiszę w swoim wątku co i jak - na początku wyglądało na uszczelkę PG ... ale to może być przekręcone turbo. Oby to drugie bo szybciej się ogarnie.
Nie jechałem na czas bo i tak byłem w grupie nie klasyfikowanej do pucharu więc nie było się o co bić
Potraktowałem to jako trening.
  
 
Impreza rewelacyjna, pogoda dopisała, można się było poopalać .
Miło spotkać znajome twarze i pogadać o starych karabinach.

Fiat potestowany i wiadomo co zmienić żeby zaczęło w końcu lepiej jechać (przede wszystkim kierowcę ).

Łukasz II miejsce 1-2000, Tomek III 1-2000. Chłopaki bardzo zadowolone, pierwsza impreza i na pewno nie ostatnia .

Coś tam nagraliśmy:

Jacek 131

Moj przejazd ze środka



[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2014-10-06 10:31:46 ]
  
 
Z tego co można wyczytać z wyników to nie było 1-2000 a dopiero 1-3000 się zebrała.

Co do samej imprezy to było ok. Sprawnie szło nie padało, auto jechało i nie było awarii. Z jazdy tez jestem zadowolony. Zakończyłem sezon udziałem we wszystkich imprezach CA.

Jest tez film na yt

Piatka jaki numer miales startowy?



[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2014-10-06 16:51:45 ]

[ wiadomość edytowana przez: Bilo dnia 2014-10-06 16:53:33 ]
  
 
Ehh, brakuje mi ścigania, tylko czasu na grzebanie coraz mniej. Furious Sporting:

http://youtu.be/x996wnQ0mAM

  
 
No Panowie, ruszyły zapisy na Kielce, zapisałem się, kto się jeszcze melduje?
  
 
... jak ze startem w maju? kto się pisze ?

Mam ochotę wystartować na dwa numery - niestety jeszcze seryjnym egzemplarzem . Drugi numer dla mojej pilotki, która robi niesamowite postępy w jeździe tak prymitywnym autem jak 125 tka.
  
 
Mam w planie
  
 
Pewnie i ja będę.
  
 
Wstępnie wybieram się Ładą. Zależnie od tego, czy zdążymy przerobić auto, czy też nie, pojadę albo w klasie 1, albo 2.
Ktoś jeszcze jedzie w 2-1600? Bo poza Toyotą AE86 nikogo nie widzę na liście.
  
 
Ja się wybieram rozprostować gnaty i przypomnieć sobie jazdę samochodem...
  
 
może uda się zajżeć na oglądare
  
 
Może i ja zajadę popatrzeć.
  
 
Cytat:
2015-04-23 14:49:24, kylo125 pisze:
Może i ja zajadę popatrzeć.



A co z fiatem?
  
 
Stoi i miejsce na placu zabiera.
  
 
no Paweł, będziesz miał dużo widzów, udźwigniesz taka presje
  
 
Też się przejadę ... po torze
  
 
Cytat:
2015-04-23 18:48:19, bimber1 pisze:
no Paweł, będziesz miał dużo widzów, udźwigniesz taka presje



Czy wy udźwigniecie oglądanie dziadka na wybiegu ?
  
 
Ja tam se poradzę pośmiać się lubię. Ty też się o treme nie martw najwyżej cię zastąpie jek nie dasz rady siąść za koło.