Classicauto CUP - Strona 49

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2015-04-24 09:47:21, kylo125 pisze:
Ja tam se poradzę pośmiać się lubię. Ty też się o treme nie martw najwyżej cię zastąpie jek nie dasz rady siąść za koło.



Włącznik przekręciłeś? Bo zaraz się pośmiejemy
  
 
Zabolało widzę
Odpowiadając na pytanie - przekręciłem.
  
 
Grupa w sam raz do startowania 125p

Wśród nich klasyczne auta z 2007-2008r

BMW 316i E36
Fiat 125p
Mitsubishi Lancer Evo
Porsche 911 - 996
Porsche 996
Alfa Romeo Gtv (916)
Toyota GT86
BMW 323 Ti
Honda Civic Type R
BMW 318
Ford Mustang SVT Cobra
BMW E36 325
Ford Taunus 2.0 DOHC
Mitsubishi Lancer Evolution
Fiat 131 Mirafiori
Polski Fiat 125p
BMW E30
Fiat Coupe
Ford Mustang
BMW E36 325i
BMW 323
FORD MUSTANG
BMW 323
Subaru Impreza
Mitsubishi Lancer Evo 9
BMW E36
Honda Civic Type R



[ wiadomość edytowana przez: pwr79 dnia 2015-04-29 11:36:08 ]
  
 
klasyczność Classicauto Cup jest bardzo złozona
  
 
Złożona tj np Toyota z 2013 roku... Chujnia jakaś nie klasik...
  
 
Paweł a dlaczego jedziesz w 6 ? 2.0 z tego co kojarzę łapało się jeszcze w grupie 2.
  
 
Już nawet nie wnikam wiesz ja mam mr z 90... I nigdy takich nie było seryjnie. Dlatego pasuje do grupy 6
  
 
Od rana żeby nie było nudno 2h dłubaliśmy lamucha, to chyba tradycja że Bilo musi przygotować zawsze jakieś "atrakcje"









  
 
Wrócilismy fiat dojechał na kołach. Z przyjemnością wsiadłem do dupowozu .

Łukasz 2 miejsce w 1-1600, Natalia 2 w klasyfikacji kobiet - gratulacje!

Przejechałem się na prawym seryjnym fiatem i powiem tak - trzeba miec fantazję

Podsumowując - pogoda super, fajnie znowu wsiąść za stery. Tylko chyba za stary jestem bo przydomek "classic" nie pasuje mi do 70% samochodów startujących....

[ wiadomość edytowana przez: Piatka dnia 2015-05-03 12:48:43 ]
  
 
Cytat:
2015-05-03 12:46:30, Piatka pisze:
Łukasz 2 miejsce w 1-1600


To kto miał pierwsze? Jetta? Łukasz miał przecież najlepsze czasy, widać przelicznik zrobił swoje.

Jestem zadowolony z wyjazdu, seryjna Łajdaczka na starych, wielosezonowych Navigatorach 165/80R13 i dławiącym się gaźniku jakimś cudem wyjeździła trzecie miejsce

Dominik i Bilo startowali w ciężkich klasach, MAD_DOGG prze skromność nie napisał, że dostał puchar za drugie miejsce
  
 
Genialna impreza, genialna pogoda, wyśmienite towarzystwo.
Moja Natalcia pierwszy raz samodzielnie z numerem 103 zdobywała punkty / czasy.
Mega odważna dziewczyna, jeżdżąc seryjnym bujającym się jak okręt na falach - wozem.
Przejazd za przejazdem ma coraz lepsze czasy, i to że sama już wie w którym momencie można jechać lepiej - BEZCENNE

Najważniejsze jest za każdym kolejnym razem poprawiać swoje wyniki, i dobrze się bawić.

Mój Fiat, jak na wóz prosto od dziadka z garażu bez żadnych regulacji - rozjeździł się niesamowicie. Może by wreszcie pomyśleć nad jego wizerunkiem.

... Mam przeczucie że niebawem będę jeździł nie z jednym lecz z dwoma fiatami na sztywnym....
  
 
Impreza fajna, pogoda dopisała super... Fiat spisał się ok, zero awarii. Miło było w końcu pojeździć po torze i rozruszać kości

  
 
Kielce w końcu słoneczne. Dzięki Maciek za pomoc przy maluchu. Pomimo kryzysu przed pierwszym przejazdem dalej juz było dobrze. To że 126 tracił tylko 7-10 sek do Skody czy Fulvii bardzo mnie cieszy. Klasa 2-1300 to jednak nie 2-650. Zabawa była przednia ale wrócilem zmeczony. W drodze powrotnej znow odezwała sie rogata dusza malucha. Cieszylem sie jak wsiadłem do A6. Z punktu widzenia malucha Ca jest bezsensowne. Jednak cieszy ze 138 aut ktore ukonczyły impreze najsłabsze auto było 118 a startowalo ponad 150 aut.
  
 
Cytat:
2015-05-03 16:43:26, pwr79 pisze:
Impreza fajna, pogoda dopisała super... Fiat spisał się ok, zero awarii. Miło było w końcu pojeździć po torze i rozruszać kości



czy trzeci żółty 125p juz na skrzyni?
  
 
Trzeci żółty ciągle seria 1.4 na moście 4.1. Tyle że dolałem oleju i płynu do chłodnicy po zimie . No i fotel prawy zamieniłem bo poszedł do przymiarki do białego. Fanty będą do białego, żółty bedzie OHV 1.3 lekko poprawiony.

Na obecnym setupie kręciłem ok 2.29 -2.31 czas. Wiecej niż 3 nie było gdzie wbić, karting na 2 - za dlugi most. Drogowo jest ok bo 1-1.2 leci się spokojnie, a termometr na obw Kielc zamknal skalę
  
 
Było rallyvideo?
  
 
Cytat:
2015-05-03 20:07:57, MAD_DOGG pisze:
Było rallyvideo?



było
  
 
po prostu wpadłem po biurko jak posłuchałem i zobaczyłem
Najlepszy film z Classiców

https://www.youtube.com/watch?v=fLjOUQKUzlM
  
 
A co to było za Polo 1300 które rozwaliło całą grupę II
  
 
Cytat:
2015-05-04 23:57:03, Rudiger pisze:
po prostu wpadłem po biurko jak posłuchałem i zobaczyłem Najlepszy film z Classiców https://www.youtube.com/watch?v=fLjOUQKUzlM



I najlepsze marchewy z wydechu Widać że auto jedzie tam gdzie chce tego kierowca.