Opłata za Serwer i Domenę klubową - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
wiec czekamy na odpowiedz komu i ile
  
 
Powiem więcej, te 40 zł to było na rok. Jak masz ochotę, to możesz płacić. Co do konta, to po niedzieli dam znać co i jak, bo nie wiem, czy się skarbnik nie zmienił.
Składki zostały zniesione, bo tak ustaliliście wy klubowicze. Nie chce mi się wałkonić tego tematu po raz wtóry. Proszę sobie przejrzeć stare tematy. Powinniście mieć do nich wgląd.


Jak by się wan nie chciało szukać.

[ wiadomość edytowana przez: sebioza dnia 2012-05-05 21:21:52 ]
  
 
Ok. Ja place. Poczekam tylko na potwierdzenie danych potrzebnych do przelewu.
  
 
Choć zaglądam na forum coraz rzadziej z racji braku czasu,ale ponieważ posiadam łade i nie zamierzam się z nią rozstawać spokojnie mogę zapłacić składke czy dorzucić się grosza żeby stronka nie padła! te kilkadziesiat złotych to nie majątek jak napisał Szoko a fajnie jest tu(na forum)zaglądać i czasami zamienić słowo z zapaleńcami-ładowiczami
  
 
Cytat:
Tylko sprawdzic trzeba, czy jak wplace skarbnikowi pieniadze, to one nie przepadna.



Szoko rozumiem że to miał być żart chociaż niektórzy mogą takie słowa uznać za obraźliwe
Temat składek był już omawiany wielokrotnie i jest jak jest
Niestety trochę mylisz pojęcia.
NIKT kto nie płacił składek gdy jeszcze istniały nie był klubowiczem a jedynie sympatykiem co powodowało ograniczenia w dostępie do niektórych danych itp.
Obecna opłata dotyczy utrzymania strony ladaklub.pl a nie działalności klubu jako takiej jest dobrowolna i płaci kto chce
Nie pisz więc że ludzie chcą być w klubie na krzywy ryj bo na dobrą sprawę klub w formie sprzed kilku lat praktycznie nie istnieje...
Ja jestem w nim do tej pory bo nikt mnie z niego nie usunął, płacę ile mogę kiedy trzeba i nie oglądam się na innych.
Uważam że składki obecnie są zbędne gdyż... nie ma ich na co wydawać.
To smutne lecz niestety prawdziwe...
  
 
Nie, to nie zart. Sprawa wyglada inaczej, niz tobie sie wydaje. Tak jak bylo napisano nizej, skarbnik nie pojawia sie tutaj juz dosc dawno, wiec nie wiadomo, co bedzie sie dzialo z wplaconymi zlotowkami. Nie sugeruje kradziezy, a tylko czy bedzie komu tymi pieniedzmi zarzadzac. Tyle w tym temacie.
  
 
sprawa wygląda następująco - w środę 2012-05-02 przelałem opłatę za przedłużenie domeny ladaklub.pl o rok na konto superhost.pl.
jeśli chodzi o usługę hostingową - okazało się, że obowiązywała do 15 lutego br., zazwyczaj termin mijał z końcem kwietnia. Możliwe, że gdy dowiadywałem się ile zapłacić w zeszłym roku kwota, którą mi podano była ceną netto (o czym nie wiedziałem). Niestety nie ja jestem właścicielem konta w superhost.pl, tylko humel, który o ponad dwóch lat do klubu nie zaglądał. Od tego czasu nie otrzymuje faktur i polegam tylko na tym co mi podadzą konsultanci z superhost'a.
Udało mi się załatwić przedłużenie terminu do zapłaty za usługę hostingową do 1 lipca (do tego czasu zawartość strony klubowej nie zostanie wykasowana "na amen"), jak zapłacimy-strona wróci.
opłata za usługę hostingową wynosi 299 pln (netto) czyli 367,77 pln (z vat). Na koncie klubowym jest w tej chwili 182 pln, czyli brakuje nam 186 złociszy.
Tak, że im szybciej się zrzucimy (proponuję standartowe 20 zeta/os., jak ktoś chce dać więcej to proszę bardzo) tym szybciej strona powinna wrócić.
Dane konta klubowego nie uległy zmianie
  
 
Jak ja lubię konkrety, nareszcie!!!

Pozdrawiam.
  
 
Konkret za konkret.

Kasa przelana.

Informujcie jak się ma stan konta.

Pozdrawiam
  
 
Rozumiem że wpłacamy na te dane:

Kozik Karol
bank BZWBK S.A.
32 1090 1102 0000 0001 0870 7427

??
  
 
Cytat:
2012-05-07 17:49:47, mylkus3 pisze:
Rozumiem że wpłacamy na te dane: Kozik Karol bank BZWBK S.A. 32 1090 1102 0000 0001 0870 7427 ??



Dokładnie
  
 
Ode mnie też poszło. Pozdrawiam
  
 
Ode mnie również

[ wiadomość edytowana przez: andrzej_krakow dnia 2012-05-08 15:52:57 ]
  
 
Poszło
  
 
Sebioza - daj znać co ze skarbnikiem (tak jak napisałeś).

Huey - czy podane konto bankowe jest twoje? Czy zamierzasz wykonywać rolę skarbnika? Czy humel jest tylko właścicielem konta w superhost.pl czy jakiegoś jeszcze? Czy możesz przejąć od niego tę rolę?

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam,
@lex
  
 
Cytat:
2012-05-08 18:13:08, alex76 pisze:
Sebioza - daj znać co ze skarbnikiem (tak jak napisałeś). Huey - czy podane konto bankowe jest twoje? Czy zamierzasz wykonywać rolę skarbnika? Czy humel jest tylko właścicielem konta w superhost.pl czy jakiegoś jeszcze? Czy możesz przejąć od niego tę rolę? Z góry dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam, @lex



Podane konto zostało utworzone przeze mnie aby przechowywać tam pieniądze klubowe, formalnie konto jest moje ale cała kasa na nim się znajdująca należy do klubu.
Humel jest właścicielem konta na superhost.pl więc formalnie to on powinien odpowiadać za to aby ona działała. Ja jestem skarbnikiem, i zamierzam te role wykonywać dalej (powoli wszystko wraca u mnie do normy więc powieniem pojawiać się na forum częściej) i odpowiadam za to by pieniądze trafiały tam gdzie chce klub. Niestety humel od 2 lat ma swoją rolę w d...e. Początkowo gdy humel zniknął z klubu, chciałem przejąć odpowiedzialność za stronę ale do tego potrzeba mi oficjalnej jego zgody i m.in. kserokopię jego dowodu osobistego bo bez tego superhost nie zgodzi się na zmiany w umowię, Próbowałem się z nim skontaktować - bez skutku i odpuściłem. Przez 2 lata jakoś to funkcjonowało, niestety, z nie do końca znanego mi powodu, po wpłaceniu przeze mnie pieniędzy w zeszłym roku umowa na usługę hostingową została przedłużona tylko do 15 lutego, zamiast, jak było dotychczas do 28 kwietnia ale przez to, że nie ja jestem właścicielem konta o tym nie wiedziałem i wyszło jak wyszło. Gdy przeleję pieniądze za przedłużenie usługi to dowiem się dokładnie do kiedy będzie obowiązywać by już się to nie powtórzyło
  
 
Mała prośba w tytule przelewu wpisujcie nick'a klubowego żebym nie musiał uskuteczniać śledztw od kogo wpłyneła kasa, co się już w zeszłych latach zdarzało


[ wiadomość edytowana przez: Huey dnia 2012-05-08 20:16:17 ]
  
 
ode mnie też poszło


[ wiadomość edytowana przez: jacek2107 dnia 2012-05-08 21:13:10 ]
  
 
Cytat:
2012-05-08 20:03:53, Huey pisze:
Podane konto zostało utworzone przeze mnie aby przechowywać tam pieniądze klubowe, formalnie konto jest moje ale cała kasa na nim się znajdująca należy do klubu. Humel jest właścicielem konta na superhost.pl więc formalnie to on powinien odpowiadać za to aby ona działała. Ja jestem skarbnikiem, i zamierzam te role wykonywać dalej (powoli wszystko wraca u mnie do normy więc powieniem pojawiać się na forum częściej) i odpowiadam za to by pieniądze trafiały tam gdzie chce klub. Niestety humel od 2 lat ma swoją rolę w d...e. Początkowo gdy humel zniknął z klubu, chciałem przejąć odpowiedzialność za stronę ale do tego potrzeba mi oficjalnej jego zgody i m.in. kserokopię jego dowodu osobistego bo bez tego superhost nie zgodzi się na zmiany w umowię, Próbowałem się z nim skontaktować - bez skutku i odpuściłem. Przez 2 lata jakoś to funkcjonowało, niestety, z nie do końca znanego mi powodu, po wpłaceniu przeze mnie pieniędzy w zeszłym roku umowa na usługę hostingową została przedłużona tylko do 15 lutego, zamiast, jak było dotychczas do 28 kwietnia ale przez to, że nie ja jestem właścicielem konta o tym nie wiedziałem i wyszło jak wyszło. Gdy przeleję pieniądze za przedłużenie usługi to dowiem się dokładnie do kiedy będzie obowiązywać by już się to nie powtórzyło


Witajcie,

Fakt - zniknąłem, ale żyję.. Fakt, zajmowałem się tym czym się zajmowałem - bo chciałem.. Poświęciłem temu sporo nieprzespanych nocy, nerwów - bo chciałem. Moja praca poszła na marne, ale mogę z tym żyć..

Łady nie mam, pierwsza zezłomowana, druga sprzedana a później rozbita.. Ale ten kogo mam w kontaktach na Facebook'u wie że jak tylko znajdę coś ciekawego o Ładzie - chwalę się tym- ot takie "zboczenie", lubię i raczej nigdy nie przestanę.. Dlaczego nie robię tego na forum.. w sumie nie wiem, i chyba nie znam odpowiedzi..

@Huey - nie mam swojej roli (szumna nazwa) w dupie, bo po tym co mnie spotkało jakiś czas temu nie pełnię w klubie już żadnej roli i pełnić nie mam zamiaru.. Kiedy temat ruszał nie było komu tego załatwić więc wziąłem to na siebie. Postaram się jak najszybciej pozbyć się kłopotu w postaci posiadania własności konta na superhost na wskazaną przez was osobę.. Do tego wysłałem Tobie właśnie na priv wiadomość w sprawie kontaktu.

Uaktualniłem swoje dane w profilu - numer GG cały czas mam ten sam, tam nikt się nie dobijał (nie czepiam się..)

Jeśli któryś z moderów uzna moją odpowiedź za niegodną, proszę o usunięcie lub przeniesienie do odpowiedniego wątku..
  
 
Eee tam Łukasz, nie unos sie ,
Dwa lata sie nie logowales to i nie dziw sie ze kazdy pomyslal ze olales temat.
Ale fajnie ze jestes i jest z Tobą kontakt.
A jak nie masz czasu zajmowac sie stroną to faktycznie warto przepisac to wszystko na kogos innego.

-----------------
Były
Łada 2105 r.1983
Łada 2101 r.1986
Łada Samara 2109 r.1990
Jest
Wrak Łada 2105 r. 1986