Widzialem dzis

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Piekna lade na zoltych oldtimerowych blachach na parkingu strzezonym przy pulawskiej rog poleczki

biala full chrom sliczna moze to ktos od was ??

pozdr
  
 
Raczej nie, ale juz ja chcemy!!!
  
 
No wlasnie moze bysmy zrobili jakies wizytowki z logiem i adresem i wkladali za wycieraczki ciekawych samochodow. W Warszawie pojawia sie ostatnio sporo ciekawych dobrze utrzymanych Lad. Kolo mnie stoi taka sliczna 2107 - chromy, full wypas i cala oryginalna , bez zbednego tuningu...
 
 
Cytat:
No wlasnie moze bysmy zrobili jakies wizytowki z logiem i adresem i wkladali za wycieraczki ciekawych samochodow.


JUŻ TEŻ O TYM MYŚLAŁEM,A TO DLATEGO, BO NAS /KLUBOWICZÓW/ TAK MAŁO W ZACHODNIOPOMORKIM.

NAJLEPIEJ BYŁOBY ŻEBY W CAŁEJ POLSCE BYŁY JEDNAKOWE.SKLEĆMY COŚ WSPÓLNIE,PRZEZUĆMY DO WORDA, WYDRUKUJE SIĘ (EWENTUALNIE KSERO) I PO SPRAWIE.

A WTEDY WIDZĄC JAKĄŚ PIĘKNĄ BRYCZKE(LADNĄ) WSADIZIMY ZA WYCIERACZKE I JUŻ.

CHYBA KAŻDY NA TYLE MOŻE SIĘ POŚWIĘCIĆ??

CO WY NA TO ??


[ wiadomość edytowana przez: troll dnia 2003-09-16 10:00:11 ]
  
 
Jestem za!!!
jesli chodzi po grafike itp. to ja jestem noga.
Ale z pewnością są w LKP ludzie którzy mają wyczucie artystyczne.
Może ktoś zechciałby zrobić projekt i zamieścić go w np. dziale download.
Juz wiele razy spotykałem naprawde zadbane, odrestaurowana klasyki, i aż żal że nie można było ich zwerbować.

W lubelskiem jest nas niewielu, ale mysle ze dzieki temu grono powiększyłoby sie. A chyba o to chodzi.

pozdrawiam. I czekam
  
 
pomysł z wizytówkami ekstra!!! im więcej ludzi o nas wie tym lepiej... niestety też jestem pozbawiony talentu... ale jak tylko się coś pojawi wydrukuje, po kseruje... i porozdaje właścicielom wszystkich ładzinek jakie tylko spotkam
  
 
czy ktos z Was ma zapsane nasze Logo w formaci jpg?
Wiem ze logo jest na klubowej, ale niestety w Corelu, a tego akurat to ja nie mam i mieć nie chce. (mam stary komp. corel mi niezaspecjalnie sie sprawuje).
Jesli ktos z was ma takowe to ... prosze - przeslijcie mi go. Postaram sie pogadać ze znajomym "grafikiem", ale musze mu przedstawic jako taki projekt na papierze. (ten gosciu to starszy człowiek i nie robi niczego na kompie, tylko ołówek, kredki itp)

moj @ - raski@op.pl
  
 
wyslalem Raskiemu ulotke. (wizytowke) - jak masz chwile, to pusc pozostalym, oki?

Kolo mnie stoi taka sliczna 2107 - chromy, full wypas i cala oryginalna , bez zbednego tuningu... - to moja))))
hehehe, zartuje))))
 
 
Anonimie - Póki co jeszcze nic mi nie doszło, ale jak juz bede miał to wyśle zaintersowanym/znajomym. THX
  
 
Pomysl jest swietny nie raz widze fajna ladna i az sie chce podejsc i zagadac ze nie wspomne o zostawianiu czegos za wycieraczka
  
 
Ja czasami idąc do szkoły widuję bardzo zadbaną granatową 21043. Kiedyś też jak ją spotkam to dam ulotkę. No i tej ładzie to chyba będzie warto dać, bo jak wiadomo u nas w klubie bardzo mało jest 2104 (chyba dwie albo trzy).
A z resztą muszę powiedzieć, że ja kiedyś dawałem ulotki klubowe spotkanym ładom. Teraz chwilowo nie robię tego z braku czasu, ale jak będę miał czas to ponownie będę reklamował w ten sposób nasz klub.
  
 
to jak cos bedzie to jezeli mozna tez bym chcial wzor , czasami widuje sie to i owo.
  
 
Cytat:
2003-09-16 12:49:03, raski pisze:
Anonimie - Póki co jeszcze nic mi nie doszło, ale jak juz bede miał to wyśle zaintersowanym/znajomym. THX



ten anonim to ja, sorry. Nadal nie doszlo????
no to jutro sprobuje raz jeszcze, dam tez Lewarowi. Kto jeszcze chce????

pech chce, ze ma to a firmowym kompie, nie w domu... zycie nie moze byc za proste.
  
 
JAK ZNAJDE CHWILECZKE TO COS MOŻE WYMYSLE .TYLKO KOMU PÓŻNIEJ TO PRZESŁAC , ABY PODDAĆ OCENIE, KOMENTARZOM I AKCEPTACJI PRZEZ KLUBOWICZÓW (OCZYWIŚCIE) . TAK ŻEBY BYŁO TO DOSTĘPNE NA FORUM, A PÓŻNIEJ DOPIERO W DZIALE DOWLANDS, JAKO GOTOWY PLICZEK (DO DRUKU) .
  
 
Cytat:
Kto jeszcze chce????


JA TEŻ POPROSZĘ. KAŻDY POMYSŁ DOBRY I MOŻE BYĆ INSPIRACJĄ DLA NASTĘPNEGO
  
 
Pochwale sie ze moja kobieta byla nastawiona negatywnie do lady teraz sama mowi na miescie "O fajna lada jedzie" takze u mnie jest tego w miescie sporo wlasciwie niemozliwe jest co jakis czas nie widziec tego auta i naprawde czasami brakuje w kieszeni jakiejs wizytowki lub cusik takiego Takze czekam troll z niecierpliwoscia na twoja propozycje :]
  
 
A to może i ja. A jeżeli można coś dodać, to chciałbym powiedzieć, że najlepiej będzie jak na ulotce znajdą się informacje o stronie Autolady i stronie klubu - co tam można znaleźć, żeby każdy początkujący wiedział o co chodzi. Po prostu jakiś krótki tekścik informujący o szczegółach
  
 
Mily racja choc bedzie ciezko cos sklecic aby zmiescilo sie na tej ulotce chociaz wszystko zalezy od rozmiarow i od jedno lub dwustronicowej wersji
  
 
już coś skleciłem JAK KTOŚ CHCE TO WYŚLE NA MAILA(corel ).
CHYBA TO NA RAZIE JEDYNY SPOSÓB...............


[ wiadomość edytowana przez: troll dnia 2003-09-16 23:46:59 ]

[ wiadomość edytowana przez: troll dnia 2003-09-17 00:18:31 ]
  
 
Jesłi chodzi o wizytówki- dalej uważam ,że to niezły pomysł a troche ich juz w polsce się rozeszło. Kto dostanie takie coś i bedzie zainteresowany - na pewno tu zaglądnie , a jesli mu się spodoba - zostanie dłużej , albo czasem z czegoś skorzysta
Myslę,ze wystarczy logo klubu i adres strony internetowej www.clublada.pf.pl - jesłi chodzi o strone graficzną
Pozdrówki i życze owocnych łowów
Paweł