Widzialem dzis - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
A ja sie postaram jutro wziasc cyfraka i cyknac mini sesje temu pieknemu okazowi dam znac

pozdr
  
 
Raski, Jurass - wyslalem znow. Jakby nie doszlo, dawajcie znac na mail z profilu...
adasco
 
 
mój email: milosz-kubinski@wp.pl.
Odnośnie tego co powiedział Paweł to faktycznie trochę się tego rozeszło, trochę też ja porozdawałem wcześniej (za co zostałem uhonorowany żółtą koszulką w klubie). Ostatnio za dużo ulotek nie rozdaję z braku czasu, więc będę musiał nadrobić.

Aha, ja z kolei też chcę cię pochwalić, co widziałem. Otóż ja przechodząc koło jednego z bazarów w Bydzi widziałem fajną czerwoną 2110 w oryginalnym stylu na ruskich blachach . Na pewno Ruski przyjechali na handel. Aczkolwiek była to zapewne "Dziesiątka" w najsłabszej wersji wyposażenia "01 Norma". Wiem bo nie miała kołpaków na kołach (najsłabsza wersja nie ma, kołpaki występują dopiero dwóch pozostałych wersjach, czyli 02 Standard i 03 Luks). Tak więc też na pewno spełniała normy spalania R83, bo właśnie Norma spełnia tylko takie, a Euro 2/3 spełniają dopiero Standard i Luks.
Czasami przy bazarach można spotkać właśnie łady na ruskich blachach, ale zazwyczaj były to stare skorodowane Samary, bo model z grupy "110" od rusków widziałem pierwszy raz.
No ulotki niestety nie dałem, ale może jak kiedyś będę w tamtej okolicy to oni tam będą i wtedy dam.
  
 
Też chapnę. grzegorz75@interia.pl
Miałem ulotki ale padły w pracy przy awarii kompa /taka przeróbka ulotki Miłego Mieściło się dwie dwustronne na A4. Szkoda bo troszkę je przerobiłem po swojemu. Jednak link do Autolady powinnien tam być.
  
 
moze ktos wyslac Grzesiowi???
chyba, ze pozekasz do jutra....
musze byc w prac, bo tam mam ten pliczek....
  
 
Jakby mi ktos z kraka wydrukowal to bylbym wdzieczny
  
 
Adasco mozesz mi wyslac ten pliczek na vodz@poczta.onet.pl ja pracuje w zaciszu domowym takze latwo mi bedzie odebrac i odrazu wydrukowac spora porcje na bialystok :]
  
 
ok moge pomyslec o takiej wizytówce mysle ze sam adres z logo klubu wystarczy co ? jak cos zrobie to podesle do akceptacji
 
 
dostalem , spoko, myslimy
  
 
Cytat:
2003-09-17 21:17:14, -VoDz- pisze:
Adasco mozesz mi wyslac ten pliczek na vodz@poczta.onet.pl ja pracuje w zaciszu domowym takze latwo mi bedzie odebrac i odrazu wydrukowac spora porcje na bialystok :]


vodzu, jutro wysle. Nie mam pliku "przy sobie".
  
 
Moim zdaniem powyrzucał bym słowa musisz, szczęśliwym oraz tuning - ten odstrasza większość. Na wzór pobrał bym ulotkę Miłego. Ma tekst bardziej spokojny. Ten /bez urazy / moim zdaniem jest zbyt krzykliwy Większość ludzi posiadających łady to spokojne ludki. W tym tekście wyczuwam wpływ tych wszystkich reklamówek. Mam nadzieję iż nie wyszedłem zbyt krytycznie jako że swojej ulotki nie stworzyłem /ale dokonałem plagyatu na miłym, bogowie jednak pokarali i plik padł./
Swoje projekty walcie na grzegorz75@interia.pl proszę jednak spakowane bo łącze czasem cienkie a mojej skrzynce daleko do skrzyni.

PS. Dodał bym jeszcze linki do Motonews i strony inżyniera Czecha. /patetycznie / Prośbę swoją motywuję tym iż linki czasem się zrywają. Więc do dzieła
  
 
Grzegorz, fakt zrobiłem swój wzór ulotki. Pewnie gdzieś go jeszcze mam na dysku, tylko, że gdzieś mi się zapodział. A chwilowo za bardzo nie mam czasu szukać tego. Więc gdzieś we wolnym czasie może spróbuję poszukać i przesłać chętnym. No a niestety ostatnio jeżeli chodzi o internet to tylko przejrzę i odpiszę na forum a na restę rzeczy nie mam czasu. Wszystko przez tą cholerną szkołę. Non stop ciągle czegoś trzeba się uczyć i nie mam za bardzo czasu na inne sprawy. Nawet ostatnio nie mogę stronki dokończyć (tzn. pomniejszyć rzeczywisty rozmiar obrazków) bo kurde nie ma kiedy. Ogólnie ciągle jestem przemęczony i chociaż to dopiero początek roku szkolnego to już mam tego serdecznie dość. Kurde ja to bym chciał być wiecznie młody, ale być na emeryturze. Szkoda że nie da się tego połączyć.
  
 
Cytat:

Moim zdaniem powyrzucał bym słowa musisz, szczęśliwym oraz tuning - ten odstrasza większość. Na wzór pobrał bym ulotkę Miłego. Ma tekst bardziej spokojny. Ten /bez urazy / moim zdaniem jest zbyt krzykliwy Większość ludzi posiadających łady to spokojne ludki. W tym tekście wyczuwam wpływ tych wszystkich reklamówek. Mam nadzieję iż nie wyszedłem zbyt krytycznie


popracuje jeszcze nad tym . poza tym to było robione na chybcika.
  
 
A ja z innej beczki:
czy posiadacz wisniowej (czerwone moze) 2107 na numerach TOS...., ktora zwalila sie dzisiaj (16.45) na Dabrowie w Lodzi i miala sposobnosc spotkac sie ze mna, to ktos od nas???
mlode chlopaki jechaly, jakos tak mi se przygladali, jakby na UFO.
nie mialem czasu pogadac, pocagnalem tylko zeby odpalili....

przyzna sie ktos???

a moze niebawem sie pojawia??? bo adres maja. W kazdym razie, jakbyscie tu weszli, szukajcie mnie nieopodal miejsca dzisiejszego spotkania. telefon w profilu, zapraszam!
  
 
Może nie dziś ja widziałem, ale 10 sierpnia w Zdiarze na Słowacji. Piękan 2104, silnik 1700i - takie miala oznacznie z boku. Błyszczacy granatowy lakier, nowiutka tapicerka w srodku. Ogólnie cód- miód. Widać, ze rocznik jakis swierzutki. Akurat rodzinka sobie wysiadała do kosciola jak im cyknalem fotke. Sorry, za jakosc ale byla robiona z daleka zwyklym aparatem. No i zobacznie na te FELGI!!! Piekna!




[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2003-09-23 16:36:00 ]
  
 
Extra! Oczywiście to słowacka łada???
  
 
Niestety tak !
  
 
moze nie dzis, ale widzialem w Lodzi na pchlim targu ksazki do 2103, takie instrukcje jakby Mial gostek dwie, w niezlym stanie, ae cene wolal zaporowa: 25 zeta, wiec nie bralem. Gdyby jednak ktos chcial... no to moge mu wziac. Byla jeszcze ksiazka do zyguli po czesku , koles obiecal poszukac innych o ladzie. Ale nasepnym razem wysle zone albo jakiegos kupla, bo facet chyba podwindowal cene, kiedy zobaczyl amok i podjare w moich oczach. Tak mi sie zdaje, bo 25 zea za brszure to rozboj, zwazywszy, ze taka sama do 126 mial za.... dyche.

BTW. mam instrukcje do syren 105. Jesli ktos ma i chce sie zamienic, to wymienie na to samo ale do 2107 Bez doplat
  
 
To nie kupuj ! W Kraku widziałem niezłą książkę po polsku za 15 PLN tez na pchlim targu- a jeszcze bym się targował. Zresztą nieczego nie kupuje jak się nie potarguję! Szczególnie na pchlim targu- w końcu to jest handel
  
 
no ja tez sie targowalem, malo tego, bralem obie od razu. I twardziel stal prz cenie. Myslal pewnie dupek, ze i tak kupi. A kupie, ale kolesia przetrzymam nieco. moze opusci. Tak kolo 15 to sam bym dal, choc nie mam 2103....