Zalety monitoringu gps

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Panowie, ostatnio dostałem od firmy Juwentus ofertę montażu urządzeń do monitoringu gps w samochodach służbowych. Czy pomoże mi to jakoś ograniczyć wydatki w firmie? Zalet jest podobno wiele, ale wolę zapytać was o zdanie niż przedstawiciela handlowego. Montowaliście to u siebie? Dajcie znać
  
 
Nic nie dzieje się od razu im więcej masz aut tym szybciej koszty te zwrócą ci się! Firma, w której jeżdżę ma 24 auta. Szef mówi, że jest zadowolony i widzi w tym sens.
  
 
Monitoring do dobry sposób na kontrolę pracowników - dokąd jeżdżą i jak długo tam są.
Druga sprawa to bezpieczeństwo. Jak ukradną auto to szybko można go zlokalizować.
Ceny monitoringu spadają więc opłaca się to montować.
  
 
też jestem zdania, że się opłaca, w końcu to inwestycja, która pozwala logistycznie zaplanować trasy. Zwrot kosztów daje się odczuć prędzej czy później. Co do firmy juwentus to myślę, że to dobry wybór. Porządna firma z dużym zapleczem pracowników, no i z całodobowym centrum monitorowania.
  
 
Jedną z korzyści z technologii GPS do śledzenia jest to, że przez te systemy będzie w stanie "znaleźć się", jeśli w końcu stracił na drodze. Dodatkowo, będziesz mógł korzystać z GPS do śledzenia systemu do mapowania kurs dla podróży.
  
 
znajomy na monitoring we wszystkich samochodach. juz po 1 tygodniu przejrzał na oczy i zorientował się jak go pracownicy robia w konia (oni jeszcze nie wiedzą o monitoringu )
  
 
potrzebny monitoring do 7 aut, czy oplaca sie taki kupowac jesli tak to gdzie najlepiej?
  
 
Cytat:
2012-08-17 13:06:41, Walek69 pisze:
potrzebny monitoring do 7 aut, czy oplaca sie taki kupowac jesli tak to gdzie najlepiej?



zalezy czego szukasz? oprogramowanie z mala liczba opcji sa juz od kilu zloctych np. flotis, im bardziej wypasiony system i wiecej opcji placisz coraz wiecej

[ wiadomość edytowana przez: MaciejLa dnia 2012-08-29 11:53:14 ]
  
 
Zalety dla firm:
Optymalizacja kosztów użytkownania pojazdów oraz zmniejszenie zużycia paliwa.

Ułatwienie rozliczenia pracowników z realizowanych zadań oraz efektywnego czasu pracy.

Skierowanie na miejsce zlecenia najbliżej znajdującego się pojazdu.

Kontrola nad posiadaną w Firmie flotą pojazdów.

Monitorowanie czasu pracy kierowców oraz liczby i długości postojów.

Kompletna historia tras i prędkości samochodów.

Kontrola wykorzystania pojazdów do celów prywatnych.

Kontrola i optymalizacja tras pojazdów.

Kontrola terminowości dostaw oraz wiele innych.

Chyba nie trzeba więcej aby zauważyć korzyści płynące z zamontowania takiego sytemu. Zapraszam również do zapoznania się z naszymi ofertami : ....ciach /reklam nam tu nie potrzeba/

[ wiadomość edytowana przez: Biały dnia 2012-11-20 14:51:56 ]
  
 
do BrokerGPS
dane są live przekazywane do głównego "komputera" i nie ma znaczenia czy w którym kraju jesteśmy? Monitoring cała Europa tam gdzie zasięg GPS ?
  
 
Przede wszystkim zaletą jest bezpieczeństwo. Możemy szybko skontrolować sytuacje, skontaktować się z kierowcą i spytać co się stało i czy nie jest potrzebna jakaś pomoc.

Trwałe wzrosty efektywności grupy przedstawicieli firmy.

Dla firmy jest to ogromny plus jeśli chodzi o pracowników - wiemy kogo zatrudniać, kogo nie, komu należy się awans...

Zalet można wymieniać pewnie do białego rana. Są także minusy, ale skoro skupiamy się tylko na tych pozytywach to milczę.

Jakie monitoringi gps możecie polecić? Znajomi polecają mi www.finder.pl Ktoś zna, słyszał, korzystał?
  
 
Moi znajomi korzystają z Findea i Satis Gps. Po rozmowie z nimi wnioskuję, że kolega korzystający z Satisa jest bardziej zadowolony. Ponoć jest dokładniejszy i bezawaryjny.

Pozdrawiam
  
 
Chyba generalnie rzecz biorąc główna zaletą takiego monitoringu GPS jest po prostu bezpieczeństwo i to ma na celu jego poprawę. Sam korzystałem raz w życiu i musze przyznać,że pdoobało mi się to,zawsze wiedziałem gdzie aktualnie znajduje sie mój samochód.
  
 
Zalet jest mnóstwo i napewno warto, tego systemy powwstały aby ułatwiać życie i ten z pewnością Ci je ułatwi.
  
 
Pełniejsza kontrolna nad wydatkami na paliwo, organiczone mżliwości oszustwa na paliwie. Od strony logistycznej to doskonałe rozwiązanie.
  
 
Przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo
  
 
Cytat:
2015-01-05 11:49:13, magdakos pisze:
Przede wszystkim zwiększa bezpieczeństwo



I owszem.
A poza tym Gps to zabawka za 200 zeta i daje nam też pewne zabezpieczenie. Choćby przed zniknięciem w ciemnej otchłani kosmosu Żart ale tak patrząc na to to wiadomo, że dzięki temu mamy coraz więcej możliwości. To nie jest tylko mapa, teraz możemy znaleźć stację, bar, i wiele innych. Była kiedyś afera z radarami z tego co kojarzę? Tak?

A bezpieczeństwo zapewniają systemy przeciw kradzieżowe na bazie GPS-u.
  
 
Z całą pewnością może zapobiec to kradzieży samochodu a będzie także pewność co do tego gdzie w danej chwili znajduje się auto,wiec to takie najlepsze z możliwych zabezpieczeń.
  
 
Cytat:
2015-02-18 11:35:42, Eperfekt_pl pisze:
Z całą pewnością może zapobiec to kradzieży samochodu a będzie także pewność co do tego gdzie w danej chwili znajduje się auto,wiec to takie najlepsze z możliwych zabezpieczeń.



Oczywiście, że można i to jest największa zaleta tego urządzenia.
Tylko słyszałem o ludziach którzy już specjalizują się w zdejmowaniu tego Oczywiście w USA. Kochany naród.
  
 
Myslę, ze wybór jest prosty - do osobówek finder lub cma a do ciągników bezapelacyjnie autoguard -jeśli ktoś chce podejśc do tematu poważnie i realnie usprawnić firme i zaoszczędzić kasę