ZLOTY NA ŚLĄSKU

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Zloty na Śląsku

Właścicieli Ład ze śląska też proszę o wpisywanie swoich propozycji, może zorganizujemy coś we własnym gronie. Pozdrawiam.
  
 
Dopóki nie zrobię prawka mogę być jedynie jako widz Ogólnie pomysł bardzo dobry, brakuje spotkań Łady na Śląsku. Miejsc jest dużo, dosyć fajnym jest Sportowa Dolina (DSD) w Bytomiu, przyjemna okolica
  
 
Zapraszam Was na Śląsk, ale Dolny. Tak czy inaczej impreza jest na szutrze - szeroko, twardo, równo. To już w najbliższą niedzielę, więc zapraszam na spontana.
Dla tylno-napędowych będzie jazda...

Więcej informacji już jest na forum, ale dodam link:

INFO
  
 
Może jakiś południowy sląsk

Jakies sobotnie popoludnie albo niedziela.

Może ten weakend co bedzie?
  
 
Naczelny myslisz o spocie? Uwielbiam Beskid Slaski, znam droge do Szczyrku...
  
 
Ja bym reflektował na 4 czerwca, bo w ten weekend nie mogę tylko podajcie jakieś szczegóły, dokładnie gdzie i może warto pomyśleć o jakimś małym "objeździe" na miejscu po okolicy.
  
 
To może gdzies coby wszysycy mieli blisko? Pszczyna?
  
 
Dla mnie może być.
  
 
Pasuje

Czyli 4 czerwca w Pszczynie?

Postaram sie wyciagnac jeszcze jednego znajomego z Lada.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-05-29 21:07:50 ]
  
 
Ok termin wstepnie OK.
  
 
No i jak z tym spotkaniem, 4 czerwca, w Pszczynie, ja proponuję godz 16.00, napiszcie jeszcze dokładnie tylko w którym miejscu, oczywiście wszystko zależne od tego czy nie będzie padał deszcz. Pozdovvv.
  
 
Tam za parkiem taka mała stacja Paliw Orlena jest i kawałek na północ jest przy drodze taki parking przy parku?

Tyle znam Pszczyny
  
 
wystarczy ze napiszesz jak to sie nazywa w google maps i na pewno trafie!
  
 
Na googlach mapka??? Tu jest chyba parking jakiś jak pamietam???
  
 
Dobra, bede szukac tam parkingu i znajde. O 16 bede tam na miejscu. Prognoza pogody na imgw.pl jest korzystna. Wlasnie w tych godzinach ma swiecic Slonce wiec wszystko po naszej mysli.
  
 
Wychodze z domu i o 16 bede w Pszczynie. Gdyby cos sie pozmienialo dajcie znac zostawiam nr na priv.
  
 
No i lipa wlasnie dotarlem do domu.

Ale dałem ciała

Z powodu deszczu na słowacji nie moglem dotrzeć na motocyklu do domu bo trzeba było czekać na przejasnienia. No załamka
  
 
Spot sie odbyl, milo bylo poznac Kolege, teraz pewnie czesciej bedziemy sie spotykac

Spot Pszczyna

Tutaj sa zdjecia z Pszczyny. Biala Samara stala pod Carrefourem bezpansko.

Brabus kopiejka piekna!

Link poprawiony.

[ wiadomość edytowana przez: wezu69 dnia 2011-06-04 22:18:09 ]
  
 
A co z tym Chudowem?
  
 
Wlasnie napisalem Ci smsa