[126p] do niczego - Strona 22

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2014-01-31 14:20:09, KrauzeR pisze:
a coś jeszcze poza drzwiami masz podziurawione?



pewnie kieszen przy takich modach.

Jaqo przerywam prace. jutro nadjezdzam!
  
 
Spoko, boby sobie pogadają.
  
 
Filmik1
Rewizja po pierwszym odpaleniu i dotarciu wałka - miałem pewne wątpliwości, na szczęście wszystko w środku wygląda idealnie.

















Zrobiła się kolejka do składania - 2232n/a, 2276 turbo, 2276 n/a, 1.2 turbo, typ 4 2.1 turbo, 1915 n/a... idę do roboty;p

Rewizja po pierwszym odpaleniu i dotarciu wałka - miałem pewne wątpliwości, na szczęście wszystko w środku wygląda idealnie.

















Zrobiła się kolejka do składania - 2232n/a, 2276 turbo, 2276 n/a, 1.2 turbo, typ 4 2.1 turbo, 1915 n/a... idę do roboty;p



I to co misie lubią najbardziej
  
 
składasz na Permatex Ultra Slick ?

  
 
Kiedy bedzie kanałna yt ?
Też jestem ciekaw na czym składasz bo łożycha wyglądają jak nowe , korbowodowe tez rozbierałeś ?

pozdro
  
 
torco engine assembly lube albo red line engine asssembly lube. Permatex na oko wydaje sie byc podobny.
  
 
hamownia
  
 
Proszę pana wynik, wynik... Jaki jest wynik?

btw. http://www.youtube.com/watch?v=bBo0TYX2Zu8 tak lepiej.
  
 
Japier Szacunek
  
 
A przybyło 10 koni. Coraz bliżej 100KM/l

Nie kręciłem dalej bo szkoda mi silnik męczyć, zrobiliśmy wtedy ze 20 pomiarów jak nie więcej.

[ wiadomość edytowana przez: jaqo dnia 2014-09-15 11:25:27 ]
  
 
Wczoraj odbyły się małe testy - przeróbka zawieszenia pomogła na wszystkie problemy, nic nie zmieliłem. Teraz trzeba ustawiać, ustawiać i jeszcze raz ustawiać zawias...:/ Dużo testów przed nami.

filmik z komentarzem by Młodygarage.






  
 
Wow, magiczny ten zawias. Wygląda tak nierealnie, jakbyś w jakiejś grze komputerowej wpisał sobie kod na dodatkową przyczepność
  
 
Na razie to były chaotyczne strzały ze sprzęgła na zestarzałych oponach ze zbyt dużym ciśnieniem - będzie lepiej.
  
 
I nie ma lipy Taki projekt to mi się podoba!
  
 
zdziera asfalt w ogóle fajny kawałek placu, co to jest i gdzie?
  
 
Projekt kozak, a komentarz w filmie też dobry: "..te kabelki...fabryczny to fabryczny" hahaha
  
 
Cytat:
2014-09-18 15:04:01, Karcio86 pisze:
Projekt kozak, a komentarz w filmie też dobry: "..te kabelki...fabryczny to fabryczny" hahaha



Komentarz prawie tak dobry jak twoje "trzymam nerwyyyyy na wodzy"
  
 
Uwarzaj bo mi lejce puszcza :p
  
 
Coś tam pojeździłem
youtube
  
 
Szacunek