[Ogólne] okleina carbon - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
ser seropodobny, piwo bez alkoholowe, silikonowe biusty, itd wszystko sztuczne ....... i do dupy.
Nie idź na łatwiznę - zrob z węgla albo daj do zrobienia - a jak cie ne stac -to nie rób
imitacja z definicji jest do chrzanu!!!!!!!!
  
 
Cytat:
2011-12-29 11:40:20, qrba pisze:
ser seropodobny, piwo bez alkoholowe, silikonowe biusty, itd wszystko sztuczne ....... i do dupy. Nie idź na łatwiznę - zrob z węgla albo daj do zrobienia - a jak cie ne stac -to nie rób imitacja z definicji jest do chrzanu!!!!!!!!




hmm w polowie cie popieram, ale jesli robota jest zrobiona jak nalezy to czemu nie.

w koncu po co kupowac na kredyt lub na raty? przeciesz cie nie stac. lepiej gnic pod mostem i zyc w sredniowieczu.

do nikogo nie pije. to tylko luzne przemyslenia po przeczytaniu posta


[ wiadomość edytowana przez: smallsize dnia 2011-12-29 12:03:19 ]
  
 
jesli pod mostem to i tak nic na raty nie dostaniesz...
idea mojej wypowiedzi jest nastepujaca - jesli cos robic to solidnie -
  
 
Cytat:
2011-12-29 14:51:04, qrba pisze:
jesli pod mostem to i tak nic na raty nie dostaniesz... idea mojej wypowiedzi jest nastepujaca - jesli cos robic to solidnie -


Ale może komuś wystarczy namiastka...w końcu ser seropodobny też ludzie jedzą...
  
 
Cytat:
2012-01-28 23:57:35, surec pisze:
Ale może komuś wystarczy namiastka...w końcu ser seropodobny też ludzie jedzą...



jak to mówia - człowiek dobra świnia wszystko zje.......ale po co....
  
 
Cytat:
2012-03-04 10:10:25, qrba pisze:
jak to mówia - człowiek dobra świnia wszystko zje.......ale po co....


żeby mieć pełny brzuch
  
 
kojarzysz taki film o Draculi w reżyserii Mela Bruksa - i fragment dyskusji pomirdzy Bruksem i Draculą - nieważne jakie ale moje słowo musi być ostatnie .....
Surec - moja wiara w racjonalizm jest znacznie wyższa niż "good look "
a jak zaczałem o filmie to skończe na muzyce
Rossi - taki kompozytor - wolał podobno głodzić się tygodniami niż zjeść coś co było nie godne jego podniebienia .....
Reasumując - było o weglu, mieszkaniu pod mostem filnie żarciu i muzyce - z forum samochodowego zrobi się filozoficzne - cóz takie czasy.